❗️Трамп заявив, що не вводитиме нові санкції проти рф, бо «існує шанс» на прогрес, – CNN.
▪️«Є шанс досягти результату, а якщо посилити санкції, ситуація може стати гіршою. Але може настати момент, коли це доведеться зробити»;
▪️Знову заявив, що довіряє путіну, і вірить у його прагнення до миру
Шо би там Рубіо не єрепенився, лінія партії зрозуміла: панять і прастіть
Ну розводка від пуйла.
Це затягує війну, бо дає рф потенціал наступу
В Законі Лінсі грема про нові санкціі там як раз про Індію і тд, тобто обрізання тих шляхів прибутку рф.
Вчора писала - пуйло використає психотип Трампа і все
Тепер новий виток - 2/4 неділі по спічу трампа, він буде дивитися на мир в очах пуйла
floricia5121• 20 мая в 09:41
Ответ дляOlvia1987
Ви би краще про нашого президента,який заявив,що наша мета вступити в НАТО,написали.А то до президента чужої країни у вас багато претензій.
Ну це вже зовсім.... Коли прямим текстом всі кажуть що ні.
Ответ дляLudaSHS
Ну розводка від пуйла.
Не согласна. Трамп з путіним за одно. Не треба робити з нього дурачка
Ответ дляlilul990
Він не с пуйлом заодно
Він сам за себе, завжди, ділок, нарцис . Поки маячить бізнес проекти і гроші, він буде намагатися запахнуть, але це не араби, тут пуйлу Сделки не головне, бо в в пуйла травма імператора
floricia5121• 20 мая в 09:44
Ответ дляLudaSHS
Нато може виявитися бульбашкою
Але це важіль торгу, треба торгуватися з рф за відмову від нато.
Тоді чого наш зе в цьому торзі один((
чи рф не читає що нам сказали ні...
Ответ дляOlvia1987
И сколько будет этот торг продолжаться?До конца Украины и украинцев?
Як пуйло забажає
1 це припинення вогню від нього залежить
Якщо ні
2 це подвинутися в умовах територій, не вимагати те що не окуповане
Тоді реально зрушиться
І 3 -ну маленьке, він таки захоче Сделки майбутніх супер пупер проектів з папочки Віткоффа , там навіть участь і акціі в Газпром, Роснафта, міліардний Северний поток, поток через Казахстан, бабки
Тут мʼяч у пітуна
Якщо ні
Тоді реально зрушиться
Тут мʼяч у пітуна
Ответ длячаревна
Иногда хочется спросить, Трамп различает с каким Владимиром разговаривает по телефону....
Звісно
Зеленський — сильна особистість, але працювати з ним непросто, — заявив Дональд Трамп.
Не те, що з владіміромХ - про онуків, Меланію та інші приємності для вух
Ответ дляLudaSHS
Як пуйло забажає
Якщо ні
Тоді реально зрушиться
Тут мʼяч у пітуна
Якщо ні
Тоді реально зрушиться
Тут мʼяч у пітуна
А шо трампу робити як путін упреться
Самому протистояти Китаю? Тут хоча би російський нейтралітет виторгувати
Не кажучи вже про якісь спільні проекти
Ответ дляlilul990
А шо трампу робити як путін упреться
Не кажучи вже про якісь спільні проекти
Нарцис не признає
Нарцис знайде відговорки чому він таки класний і все зробить, як варіант гучно переключиться спасати когось.
Ответ дляLudaSHS
Як пуйло забажає
Якщо ні
Тоді реально зрушиться
Тут мʼяч у пітуна
Якщо ні
Тоді реально зрушиться
Тут мʼяч у пітуна
А нам що від того?Виходить,що українці за проекти з папочки Віткоффа воювали? То хто в цій війні переможець?