Поліцейський патруль• 20 мая в 10:28

Можно ли сдать анализ СОЕ бесплатно по направлению?

Кто сдавал?
Моя семейная сказала, что бесплатно нельзя сделать. И в общий анализ крови этот показатель не входит
Викасикрет• 20 мая в 10:29
дивно , входить
Пацаааааааан• 20 мая в 10:31
ВІн наче завжди входив в загальний...
Неваляшкина• 20 мая в 10:32
эритроциты, гемоглобин, лейкоциты, цветовой показатель, гематокрит, ретикулоциты, тромбоциты, СОЭ.
Брешет
Броніки для Моніки• 20 мая в 10:33
Входить ШОЕ в загальний аналіз крові. То, напевно, ваша сімейна просто не хоче давати направлення
Продавчиня кіз• 20 мая в 10:33
Може ви сімейному про с-реактивний білок казали, а не про ШОЕ?
автор Поліцейський патруль • 20 мая в 10:34
Ответ дляПродавчиня кіз
Нет, ШОЕ
Пригаю-цибаю• 20 мая в 10:34
Как СОЭ не входит?
Это часть самого банального и дешёвого анализа.
Вы никогда не сдавали общий анализ?
Пойдите и сдайте ОАК
Пригаю-цибаю• 20 мая в 10:37
Он стоит гривен 200, анализ этот.
Наверное, можно прийти в лабораторию любой больницы и поликлиники напрямую, заплатить 100 и сдать.
Раньше точно можно было, не знаю как сейчас.
Стрибну в гречку• 20 мая в 10:40
Ответ дляПоліцейський патруль
Нет, ШОЕ
Тоді просто попросить її дати вам направлення на загальний аналіз крові. Скоріш за все вам зроблять у тому числі ШОЕ. але можливо саме у вашій амбулаторії не роблять цей показник. Тоді ви можете по цьому направленню здати в іншому лікувальному закладі
Невгамовна Бу• 20 мая в 10:40
У мене він завжди є в загальному аналізі крові.
Стрибну в гречку• 20 мая в 10:41
Ответ дляПригаю-цибаю
Он стоит гривен 200, анализ этот.
Та не треба нічого доплачувати. То якісь мутки сімейного лікаря. Або автор її вже задовбала і та просто взагалі нічого не хоче їй виписувати
Пригаю-цибаю• 20 мая в 10:43
Ответ дляСтрибну в гречку
Ну , каждому свое.
Мне проще было прийти, заплатить 100 грн и получить через полчаса результат на руки, чем ходить по семейным и выпрашивать направление.
Продавчиня кіз• 20 мая в 10:47
Просто цікаво, навіщо вам, авторе, лише ШОЕ?
Помилуйте мадам• 20 мая в 11:17
В безкоштовний ЗАК по направленню від сімейного ШОЕ дійсно не входить, вже декілька років, тому завжди здаю платний, він не дорого коштує.
автор Поліцейський патруль • 20 мая в 11:36
Ответ дляПродавчиня кіз
Бо тиждень тому він був 60. І нічого не болить. Треба перевірити
Продавчиня кіз• 20 мая в 13:06
Ответ дляПоліцейський патруль
Вам би не тільки ШОЕ перевірити.
автор Поліцейський патруль • 20 мая в 14:59
Ответ дляПродавчиня кіз
Вам би не тільки ШОЕ перевірити.
У мене є направлення на аналіз крові. Але в сінево ШОЕ туди не входить. Воно там іде окремим кодом, а сімейна відмовила в направленні на ШОЕ. Ладно, доплачу.
Продавчиня кіз• 20 мая в 15:07
Ответ дляПоліцейський патруль
В Сінево загальниц аналіз крові з ШОЕ. Здавали ось нещодавно аналіз дитині.
Продавчиня кіз• 20 мая в 15:12
Ответ дляПоліцейський патруль
Ось цей робили. ШОЕ входить.
автор Поліцейський патруль • 20 мая в 15:19
Ответ дляПродавчиня кіз
То платно. А безкоштовно не входить