Фісташкова кава• 21 мая 2025

Мама чудить рахує хто скільки з´їв

Їздила в село до подруги привезла яєць..50 шт. Сьогодні донька 16 років робила млинці вибила 8 яєць...моя маман порахувала і мені висказує, шо багато це скільки коштує...Я пояснюю то шо на них дивитись...чи висиджувати! Син росте, то теж каже, що їсть багато....моя відповідь, що хай їсть бо росте. Це взагалі норм для бабушки, чи це куку.
3@йk@• 21 мая 2025
Та отпустите маму в село жить и не переживайте за нее, живите свою жизнь.

Смешнюча• 21 мая 2025
Ответ дляФісташкова кава
Вже 5,5 років пройшло після операції...то же характер такий залізти і перерахувати все! Важко їй, але мене цим виснажує, коли я пояснюю то поговорила ніби сама з собою
Не вступайте в дискусію. Скажіть дякую мама за інформацію, але я не запитувала чи дорого чи ні, а сама заробляю і маю право вирішити, що скільки і куди класти.
КоролеВешна• 21 мая 2025
Ответ дляФісташкова кава
Тож кажу, що висиджувати ті яйці, чи шо? Чи хай стухнуть поки вона буде їх сама їсти, бо привезла
Чого б вони мали стухнути? У Вас що якась проблема купити своїм дітям яєць? А мама хай їсть ті, що від подруги привезла
Завтра не пью• 21 мая 2025
Ответ дляАленький носочек
Тортури м´ясом та рибою тривають n років))
Та не кажіть знущаюсь 20 років з дитинки
Коплю на груди• 21 мая 2025
Ответ дляФісташкова кава
Тю. Замуж выдвйте. Хай голову морочит другому
Околовита• 21 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
Ви живете в реальному житті? Мені 40 я ледь хожу через коксартроз і велику грижу, а тут 65.
Так, у реальному. Рідко хто в 65 ходить з двома палками. Мої батьки і свекри по 75, з одною палкою лише моя мама, але виходить з дому, як в всі. А свекри ще й на городі батрачать.

Співчуваю вам стосовно вашого здоров´я.
Знаю бакси• 21 мая 2025
Ответ дляЗабризкана водою
8 яиц на блины это реально дофига
В моем рецепте налистников на литр молока 10 яиц.
Личко Невеличке• 21 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Я как-то у мамы полезла в холодильник, смотрю курица жареная, взяла себе ногу, собралась есть. Подруливает маман и такая ’не трогай курицу, то для В....’ ( муж сестры). Думаю ’херасе, совсем с головой печалька’.
а почему именно для него?
іронічна антитеза• 21 мая 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
а почему именно для него?
Понятия не имею

Личко Невеличке• 21 мая 2025
Ответ дляСкумбріяП8
А он отдельно живёт? Почему-то женщины прямо кипятком писают от зятьев.)) Мой муж как-то помог моей маман добраться к врачу, когда была сломана нога и все получил индульгенцию до конца жизни, чтобы он не делал.
Судя по всяким историям, женщины в целом писают кипятком от любых мужиков - от сыновей, зятьев, мужей (в том числе чужих) 🤷‍♀️ а других женщин ненавидят и считают конкурентками
Личко Невеличке• 21 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Понятия не имею
вам даже не интересно было у мамы спросить, почему именно для мужа сестры? Даже не для самой сестры и ее мужа, а только для него
іронічна антитеза• 21 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
Мне 50. Бегаю с собакой и в спортзале. Грыжа тоже есть))
іронічна антитеза• 21 мая 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Нет, не интересно. Я всегда знала, что маман у нас с приветом ))
Смешнюча• 22 мая 2025
Ответ дляіронічна антитеза
Я вас вітаю! Ви ж розумієте, що грижа грижі рознь. У вас ноги відмовляли, при тому що ви просто зігнетесь?
іронічна антитеза• 22 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
Одна нога, да. L5-S1. Месяц лежала, потом 8 месяцев лечилась