Привіт з ботойбіччя• 22 мая в 10:54

Нові знання. Електронний щоденник

Чи видно вчителям оцінки учнів з інших предметів? Може хтось знає.
Organic• 22 мая в 10:55
Мені казали що ні
Звездолётчица• 22 мая в 10:55
В Єдиній школі вчителю не видно, що з інших предметів. Думаю, що й тут так
Дюйм оф о4ка• 22 мая в 10:59
А какая разница? Пошел спросил у коллеги))
Пекельнi Борошна• 22 мая в 11:00
В нашому щоденнику бачить класний керівник. Щодо вчителів не знаю, мабуть теж можуть бачити
Пекельнi Борошна• 22 мая в 11:02
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я такої думки, що вчителі знають все про всіх.
Дюйм оф о4ка• 22 мая в 11:03
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну да, тайна блин великая)) Классная все расскажет и покажет))
Залізний занавіс• 22 мая в 11:06
Там навіть класному не всі оцінки видно, а ви про інших кажете)))
Пекельнi Борошна• 22 мая в 11:08
Ответ дляЗалізний занавіс
В нашому щоденнику всі видно. При мені вчителька відкривала і по всім предметам передивилася. Мабуть залежить від щоденника. У вас щоденник Нові знання?
Залізний занавіс• 22 мая в 11:11
Ответ дляПекельнi Борошна
У нас едина школа. Класний керівник не всі оцінки бачить, бачить типу кінцеві, а поточні ні. То перед зборами ходить по вчителях, виписує собі
Леди Г• 22 мая в 11:12
Класний керівник бачить оцінки свого класу з усіх предметів. В інших класах ні
Тепличная• 22 мая в 11:12
Ответ дляДюйм оф о4ка
Та навіть ходити не треба. Звичайні журнали все ще заповнюють ) пішов журнал взяв на свій урок, і глянув оцінки з інших предметів )
Пекельнi Борошна• 22 мая в 11:17
Ви думаєте, що оцінки з інших предметів можуть впливати на оцінку з поточного предмету?
автор Привіт з ботойбіччя • 22 мая в 11:59
Ответ дляПекельнi Борошна
Так. Нові знання
автор Привіт з ботойбіччя • 22 мая в 12:11
Ответ дляПекельнi Борошна
Думаю, що так. У мого сина гарні оцінки, а з одного предмету не дуже були. То бачу вчитель виправила на кращі).
А питати інших вчителів, не думаю, що вони будуть цим займатись. Думаю, можуть обговорювати хуліганів, чи дітей, які чимось неординарним виділились.
Непогодка• 22 мая в 14:40
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
скорей всего классный руководитель подошла