Гола з конопель• 22 мая в 21:46
Ваші діти читають влітку книги зі списка літератури?
Мій старший 5 клас закінчив. Вчиться нормально. Українська і зарубіжна література 10.
Все, що задають в школі, читає обов´язково, ніхто його не контролює.
Ось, попросили сфотографувати список рекомендованої літератури, але вчитель уточнила, що за бажанням. Сказав читати нічого не збирається. Як на мене, чудовий список.
Не знаю як його заставити. Каже буду відпочивать від школи і крапка. Робитиме влітку тільки те, що приносить йому задоволення. А читати він не хоче. Хоча читає дуже швидко і пам´ять гарна.
Не знаю як його змотивувати чи заставляти. Літо просидить з телефоном і за приставкою.
Приклад власний даю дітям. Сама читаю щодня перед сном.
Меншого ще поки вдається в 9 років упросить, по трохи щось коротке, цікаве йому. Він любить читати мені вголос.
Невже для дитини в 11 років присвятить 30 хв читанню в день влітку це я багато від нього вимагаю?
Черпак_для_фантазий• 22 мая в 21:50
Читає. Останні два роки трохи розслабилася і не читала, але в цьому навчальному році змінили вчителя, довелося доганяти під час року, було важко. Те, що прочитала, було великим +. Каже, що таку помилку більше робити не буде.
тогдалия• 22 мая в 21:50
Мої взагалі не читають. Для мене це так дивно, бо ми з чоловіком постійно щось читаємо, а тут таке 🫣
Послушная• 22 мая в 21:53
Ответ дляКарма хамелеона
Окрім перших двох (Ліндгрен і Старк) усе інше і я б не читала
А зря, класні твори
Любительница• 22 мая в 21:53
Ніколи нічого не читав, навіщо? Під час навчального процесу все читав
Гола з конопель
• 22 мая в 21:54
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ні.
Не читає нічого
Нічого не цікаво.
І то нормально.
Не читає нічого
Нічого не цікаво.
І то нормально.
А що цікаво? Життя в гаджетах?
Діти скоро розучаться думку формувати, немає словарного запасу нормального. А це все наслідок того, що не начитані
дамаБезСобачки• 22 мая в 21:54
Ответ длятогдалия
В мене так само. І власний приклад не працює
Гола з конопель
• 22 мая в 21:55
Ответ дляЛюбительница
Під час навчального процесу скорочені версії в хрестоматії.
Цікавіше ж всю книгу прочитати
Карма хамелеона• 22 мая в 21:56
Ответ дляПослушная
А зря, класні твори
На колір і смак усі фломастер різні.
Частина - на мій суб´єктивний смак (!) нудота, частина - просто не моє (Крузо, 15-ти річний капітан, Джек Лондон та інше я і в дитинстві ледве домучила, хоча читала усе, що в руки потрапляло).
Гола з конопель
• 22 мая в 21:57
Ответ длядамаБезСобачки
Що це за покоління таке буде.
Гаджети поглинуди весь час і знівелювали інші види дозвілля
Послушная• 22 мая в 21:57
Ответ дляКарма хамелеона
На колір і смак усі фломастер різні.
А Джим гудзик? Класний же
Ух яка ж Я• 22 мая в 21:57
Ответ дляГола з конопель
Я не прошу все перечитати. Але ж кілька книг можна
Я платила племінниці за кожну прочитану книгу. В літку вона була в наших батьків в гостях, теж давали список літератури і я тітка платила племінниці за кожну прочитану книгу тільки в тому випадку якщо вона мені зможе відповісти по книжці і сюжету.
Справа в тому що я читаю дуже швидко і запам´ятати книгу і сюжет мені швидко. От і стимулювала я так жагу до навчання.
дамаБезСобачки• 22 мая в 21:57
Ответ дляГола з конопель
А що цікаво? Життя в гаджетах?
А ви зразу вколоти?)
Майстер клас по пасивній агресії?))
Так, я наприклад, не в захваті, що не читає, але і не лише гаджети
Футбол 6 раз в тиждень. Знає про нього все. Всі чемпіонати, історію футболу, читає про це, але в інтернеті
Ще є плавання. Та додаткові заняття
Майстер клас по пасивній агресії?))
Ще є плавання. Та додаткові заняття
тогдалия• 22 мая в 21:58
Ответ дляГола з конопель
Що це за покоління таке буде.
Не таке, як ми, а гірше, чи краще, то час покаже
Послушная• 22 мая в 21:58
Ответ дляГола з конопель
Що це за покоління таке буде.
Важко конкурувати з швидким задоволенням від тік току
Гола з конопель
• 22 мая в 21:59
Ответ дляУх яка ж Я
Пробувала і таке. Але гроші йому не цікаві. У нього все є. Гроші просто в конверт складаються. Там вже 50 тис десь, він навіть не знає на що зотів би витратити
Малявка ще та• 22 мая в 21:59
’Моє серце в верховині’ це точно буде напам´ять
Усмішка - про кінець світу і тільки клаптик картини з усмішкою Мони Лізи залишилася у хлопчика.
Жага до життя - на сина сильне враження справило.
Та.б кожен тиждень одне щось обирайте и слухайте чи читайте.Дуже класна підбірка творів
Я натуралка• 22 мая в 21:59
Ответ дляКарма хамелеона
Старк это тоже кошмар, особенно про старичка в доме престарелых. Давайте будем честными, даже лучшее из этого, на мой взгляд конечно, Робинзон Крузо и Пятнадцатилетний капитан, скучноваты для современного ребенка, у Бредбери есть рассказы по интересней чем Улыбка, 35 км надежды это рассказ нужно читать родителям прежде всего, ну а Песня о Гавайту - ну не все стихи это большая литература.
долой_лама• 22 мая в 22:00
автор, я читаю с 5 лет, всю школу читала дофига книг. но никогда (!!) не те, что заставляли насильно. через силу вы точно ничего не добьетесь и ни на что не смотивируете.
Гола з конопель
• 22 мая в 22:01
Ответ длядамаБезСобачки
А ви зразу вколоти?)
Майстер клас по пасивній агресії?))
Ще є плавання. Та додаткові заняття
Майстер клас по пасивній агресії?))
Ще є плавання. Та додаткові заняття
То він молодець. В моїх тільки плавання лишилось і англійська. Все не цікаво.
В бадмінтон пограти і на велосипедах покататись. Ось і всі заняття. Не уявляю що влітку вони днями робити будуть.
Мені це страшне як засмучує, коли бачу ці телефони в руках.
Я не хочу нікого вколоти, це біда всіх батьків
дамаБезСобачки• 22 мая в 22:03
Ответ дляГола з конопель
Я сама не читала багато років, реально не було часу і бажання. Але в цьому році прочитала вже 21 книгу. В якийсь момент знову захотілося