Ир_4_ик• 23 мая в 10:01

Допомога в пошуку шахрая

Доброго дня. Можливо хтось зможе допомогти в пошуку інформації про шахрая. Натрапила на шахрая в ОЛХ, домовились про накладений платіж з передоплатою за доставку (1000 грн). Хотіла замовити дитя ий батут, спілкувався як нормальна людина, нічого дивного. Гроші взяв на другий день на дзвінки не відповідає, переписку видалив. Але дивний, напевно початківець, бо дав дійсний номер телефону і дійсне ФІО. Можливо тут є хтось хто може допомогти буду дуже вдячна.
Апрельская капля• 23 мая в 10:05
Он мог дать номер и фамилию соседа. Вам полиция должна помочь,но за тысячу не будет заморачиваться.
MaргаРитка• 23 мая в 10:06
В гуглі і соцмережах шукали?
По прізвищу
Іринка Українка• 23 мая в 10:09
Ніколи не робіть передоплати, ще й на таку суму
Невже немає по вашому місту такого товару?
Николай-b526• 23 мая в 10:10
початкивець не він, а ви!)
Fresh_coconut• 23 мая в 10:40
С вами никто заморачиваться не будет даже полиция, у меня муж попал на 15 тыс. Подали заявление в полицию и тишина никто ничего не пишет и не звонит.
автор Ир_4_ик • 23 мая в 12:27
Ответ дляАпрельская капля
В поліцію заява вже написана. Номер і ПІБ його вже перевірили, дав вірна дані…
автор Ир_4_ик • 23 мая в 12:27
Ответ дляMaргаРитка
В гуглі і соцмережах шукали?
По прізвищу
Так, не знайшла.
автор Ир_4_ик • 23 мая в 12:29
Ответ дляІринка Українка
Нажаль, всі робимо помилки. Але сама не раз продавала товар і брала передплату, якщо не проходить через ОЛХ доставку наприклад, то наложкою як і тут домовились але передплата для того щоб не платити потім самій за доставку .