Дмитропрр• 23 мая 2025

Жесть, корупція, насильство, допоможіть

Тут жах відбувається. Я вчуся в школі 57 Київ. Тут одні корупціонери, мені не пощастило з класним керівником, я можу багато чого розказати, але скажу коротко: багато дивних моментів, нас заставляють ходити на репетиції, у нас нмт, екзамени, багато проблем, нас тупо забирають з усіх уроків останні два тижні, весь день репетиції, заставляють на них ходити, вчитель кричить, якщо хтось хоч одне слово не вивчив, постійно цим грузять, повинні бути для одинадцятикласників вільні дні і підготовки до екзаменів, а нас маринують у школі багато годин цими репетиціями. Потім люди із батьківського комітету неадекватні, вони постійно роблять великі збори коштів, на цей останній звоник по 4400К з кожного, на айфон для класухи, 40 букетів для вчителів, більшість із них ми навіть не знаємо, якісь банти і тд, прикриваються до за спинами дітей, типу це ж для ваших же дітей робиться, хоча тут для дітей нічого немає, причому тебе не питають чи хочеш ти, ставлять ультиматуми, пишуть в особисте, типу здавайте гроші і тд. Потім в нас випускний буде в готелі феірмонт за 250 долларів і ще можуть погрожувати атеїстом типу якщо не будеш приймати участь, то погіршать атестат
Апель-синка• 23 мая 2025
Ответ дляБессмертный пони
И при этом ’’прикриваються до за спинами дітей, типу це ж для ваших же дітей робиться, хоча тут для дітей нічого немає, причому тебе не питають чи хочеш ти, ставлять ультиматуми, пишуть в особисте, типу здавайте гроші’’ . Я как-то слабо представляю учителя ( или , допустим , завуча ) , который пишет ребенку в личку ’Сдавайте деньги , это для ваших детей !’
та мамаша спалилась )))
автор Дмитропрр • 23 мая 2025
Ответ дляБессмертный пони
Вам ? Почему не маме ?
Не мені, я просто кажу, що таке відбувається, як мінімум, щоб сюди ніхто не йшов
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
Ну весь день репетиція, всі 6-7 уроків
Вся школа 7 уроків на вулиці репетирує😂?
Відео докази є?
Бессмертный пони• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
Какой тупой триль ....
автор Дмитропрр • 23 мая 2025
Бо можна звісно не здавати, але тоді типу на весь клас почнуть булити
Апель-синка• 23 мая 2025
Ответ дляБессмертный пони
’’Я вчуся в школі 57 Київ’’ (с)
ну у мамы в голове такая каша. что она там тоже ’учит(ся)’.
автор Дмитропрр • 23 мая 2025
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв
Відео докази є?
В актовому залі
Бессмертный пони• 23 мая 2025
Ответ дляАпель-синка
Вы в профиль этого чуда зайдите . Какая там мама .... ))))
автор Дмитропрр • 23 мая 2025
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв
Відео докази є?
Це тільки в нашому класі. Бо така класуха, в 10 класі такої фігні немає
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
В актовому залі
Ніхріна собі у вас актовий зал 😳
А скільки учнів в школі, що всі поміщаються?
автор Дмитропрр • 23 мая 2025
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв
Ніхріна собі у вас актовий зал 😳
Не всі, це в нашому класі тільки
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
Не всі, це в нашому класі тільки
І що може репетирувати один клас?
Як стояти по лінії рівненько?
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
Не всі, це в нашому класі тільки
Як прізвище і ім´я класного керівника?
автор Дмитропрр • 23 мая 2025
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв
Як прізвище і ім´я класного керівника?
Іванова Олена Миколаївна
Аноним ФЕЯ• 23 мая 2025
В атестаті можуть бути все 1. Важливі бали на нмт. Тому зараз маніпуляція заниженням оцінок в підсумкових контрольних не працює.
автор Дмитропрр • 23 мая 2025
Типу я розумію, що тут по суті від цього можна відмовитися і тд, але я цю інформацію поширює як факт, що таке відбувається. Бо батьки із комітету кажуть, це типу традиція школи
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
А до цього моменту ти не знав, що так відбувається щороку?
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
Батьки гроші здали?
автор Дмитропрр • 23 мая 2025
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв
Я тільки два роки в цій школі
Valentina shop2020• 23 мая 2025
Ответ дляpupsi4ek
Пусть родители напишут жалобу на 1551. Смысл здесь плакаться? У меня через них немало вопросов решено и с лицеем одного ребенка, и с детским садом другого. Теперь директор лицея - моя подруга )

https://1551.gov.ua/
Да,так и поверим ,сто вы жаловались а в итоге стали подругами
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
Я тільки два роки в цій школі
В будь-якій школі є випускні класи. Ні?
pupsi4ek• 23 мая 2025
Ответ дляValentina shop2020
Верить, или не верить - ваше дело. Но жалобы через 1551 работают - проверено лично
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
Іванова Олена Миколаївна
Чому ти не скаржися на класного керівника?
Ти ж уже не дитина. Скоро повноліття.
Треба ставати дорослим і якщо дії класного керівника тобі шкодять то треба звертатися до директора зі скаргою.
Valentina shop2020• 23 мая 2025
Ответ дляpupsi4ek
Но тех кто постоянно жалуется ,считают душевно не здоровыми,а не подругами
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
А якщо на цьому форумі сидять жіночки із батьківського комітету? Або і сама вчителька? Булінгу не боїшся?
pupsi4ek• 23 мая 2025
Ответ дляValentina shop2020
Да. От 1551 жалоба была перенаправлена на Управление образования нашего района - они перенаправили на директора лицея, которая набрала меня лично, мы поговорили, все обсудили, она оставила свой мобильный и просила по всем вопросам обращаться лично к ней. С тех пор у ребенка никаких проблем. Время от времени заглядываю к ней в кабинет и мы душевно пьем кофе. Кстати, лицей - один из топовых в Киеве. В садик ребенка тоже устраивали через жалобу на 1551. Заведующая изначально была непробивной, но потом все разрешилось. Через 1551 и поборы в нашей группе прекратили.
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
**Жесть, корупція, насильство, допоможіть**

Ну про корупцію зрозуміли...

А про насильство що?
Вас б´ють? Словесно ображають?

І яку допомогу очікуєте?
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая 2025
Ответ дляДмитропрр
В актовому залі
І до речі, за вашою розповіддю, ви зараз маєте бути на репетиції.
Відео покажете нам?
Бессмертный пони• 23 мая 2025
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв

Ну про корупцію зрозуміли...

А про насильство що?
Вас б´ють? Словесно ображають?

І яку допомогу очікуєте?
Как что ! Насильно репетировать в актовом зале заставляют в то время , как другие за школой курят .
Valentina shop2020• 23 мая 2025
Ответ дляpupsi4ek
Когда она наливает кофе ,в душе она держит злость ,так что не сильно радуйтесь ,подругой вы ей никогда не станете,не и не печатайте
Сейчас все жалобы поставлены на рейтинг,вот она и не хочет иметь много жалоб,лишь бы все сгладить