Дмитропрр• 23 мая в 10:45

Жесть, корупція, насильство, допоможіть

Тут жах відбувається. Я вчуся в школі 57 Київ. Тут одні корупціонери, мені не пощастило з класним керівником, я можу багато чого розказати, але скажу коротко: багато дивних моментів, нас заставляють ходити на репетиції, у нас нмт, екзамени, багато проблем, нас тупо забирають з усіх уроків останні два тижні, весь день репетиції, заставляють на них ходити, вчитель кричить, якщо хтось хоч одне слово не вивчив, постійно цим грузять, повинні бути для одинадцятикласників вільні дні і підготовки до екзаменів, а нас маринують у школі багато годин цими репетиціями. Потім люди із батьківського комітету неадекватні, вони постійно роблять великі збори коштів, на цей останній звоник по 4400К з кожного, на айфон для класухи, 40 букетів для вчителів, більшість із них ми навіть не знаємо, якісь банти і тд, прикриваються до за спинами дітей, типу це ж для ваших же дітей робиться, хоча тут для дітей нічого немає, причому тебе не питають чи хочеш ти, ставлять ультиматуми, пишуть в особисте, типу здавайте гроші і тд. Потім в нас випускний буде в готелі феірмонт за 250 долларів і ще можуть погрожувати атеїстом типу якщо не будеш приймати участь, то погіршать атестат
judit• 23 мая в 10:46
Атестат ні на що не впливає, просто має бути
So_so• 23 мая в 10:47
У Вас есть родители? Аттестат не влияет не на что.
pupsi4ek• 23 мая в 10:48
Пусть родители напишут жалобу на 1551. Смысл здесь плакаться? У меня через них немало вопросов решено и с лицеем одного ребенка, и с детским садом другого. Теперь директор лицея - моя подруга )

https://1551.gov.ua/
ickpa• 23 мая в 10:49
Скажите что вы не идете на выпускной и все.
Бессмертный пони• 23 мая в 10:51
По 4 400 000 с каждого ? Деточка , что у тебя в табеле по математике ?
klaraneill• 23 мая в 10:51
вы можете ничего не сдавать вообще, остался месяц и уйдете в свободное плаванье. аттестат это просто бумажка, его баллы даже не идут никуда
автор Дмитропрр • 23 мая в 10:52
Ответ дляБессмертный пони
Elena_Kiev_Solomenskiy• 23 мая в 10:52
в нашей школе перед выпускным поставили решетки на окна, чтобы окна не выбили. обычная школа...
если в вашей школе нет решеток, можете отомстить))
pupsi4ek• 23 мая в 10:53
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ага. А еще лучше, поджечь
Бессмертный пони• 23 мая в 10:53
Ответ дляДмитропрр
Деточка , в стартпосте написано 4400К , это 4 400 000 . Еще и двоечник ....
Perfect look• 23 мая в 10:55
Репетиции чего ?
Бессмертный пони• 23 мая в 10:57
Ответ дляPerfect look
Репетиции чего ?
Троллинга
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая в 10:57
А чому вас ця корупція раніше не хвилювала?
Чому саме зараз істерика?
Бессмертный пони• 23 мая в 10:57
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв
Чому саме зараз істерика?
Потому что раньше у них репетиций не было ))))
автор Дмитропрр • 23 мая в 10:58
Ответ дляPerfect look
Репетиции чего ?
Останній звоник типу
автор Дмитропрр • 23 мая в 10:58
Ответ дляЗлий Фанат Скигліїв
Чому саме зараз істерика?
У мене були згадки, але така ситуація саме зараз
Апрельская капля• 23 мая в 10:59
Ответ дляДмитропрр
А что ваши родители говорят?
Pole• 23 мая в 10:59
Ответ дляPerfect look
Репетиции чего ?
’нас заставляють ходити на репетиції, у нас нмт’...
Нмт у нас хто здає? Випускники. У випускників що? Останній дзвоник, вальс, концерт... Дійсно є репетиції.
Злий Фанат Скигліїв• 23 мая в 11:00
Ответ дляБессмертный пони
Так, репетиції це зло🤪😂
Як згадаю, я сиджу на уроці нудному, а ті що мали вальс танцювати йшли на репетиції на свіже повітря.😁
Бессмертный пони• 23 мая в 11:02
Ответ дляPole
И при этом ’’прикриваються до за спинами дітей, типу це ж для ваших же дітей робиться, хоча тут для дітей нічого немає, причому тебе не питають чи хочеш ти, ставлять ультиматуми, пишуть в особисте, типу здавайте гроші’’ . Я как-то слабо представляю учителя ( или , допустим , завуча ) , который пишет ребенку в личку ’Сдавайте деньги , это для ваших детей !’
Апель-синка• 23 мая в 11:02
Ответ дляБессмертный пони
та это мамка пишет, а не деточка )))
Perfect look• 23 мая в 11:02
Ответ дляДмитропрр
Останній звоник типу
И что там такого, чтоб аж так убиственно репетировать ?)
У нас было пару раз по 20 минут)
автор Дмитропрр • 23 мая в 11:03
Ответ дляБессмертный пони
Ні, це з батьківського комітету пишуть
Бессмертный пони• 23 мая в 11:03
Ответ дляАпель-синка
та это мамка пишет, а не деточка )))
Мама учится в 57 киевской школе ?
автор Дмитропрр • 23 мая в 11:03
Ответ дляPerfect look
У нас было пару раз по 20 минут)
Ну весь день репетиція, всі 6-7 уроків
Апель-синка• 23 мая в 11:04
Ответ дляБессмертный пони
Мама учится в 57 киевской школе ?
у неё там учится ребенок. всё ж ясно
Бессмертный пони• 23 мая в 11:04
Ответ дляДмитропрр
Ні, це з батьківського комітету пишуть
Вам ? Почему не маме ?
Апель-синка• 23 мая в 11:04
Ответ дляPerfect look
Репетиции чего ?
Киевский вальс или как-то так называется.
+ стишки на выпускном про ’рідну школу-неньку’.
Perfect look• 23 мая в 11:05
Ответ дляДмитропрр
Ну весь день репетиція, всі 6-7 уроків
Та ну, это во внеурочное время у нас было, после уроков, аж 2 раза по 20 минут)
Как фамилия классного руководителя?
Бессмертный пони• 23 мая в 11:05
Ответ дляАпель-синка
у неё там учится ребенок. всё ж ясно
’’Я вчуся в школі 57 Київ’’ (с)