Perfect look• 23 мая 2025

Усиление мобилизации

❗️В Києві та по всій Україні найближчим часом посилять мобілізаційні заходи

На Полтавщині вже створено 9 мобільних постів за участі поліції та ТЦК у Полтавському, Кременчуцькому, Миргородському та Лубенському районах.
У Києві, за словами представника КМВА Романа Ткаченка, також планується активізація мобілізаційної роботи та розширення складу задіяних структур.

Схожі кроки готуються й в інших областях
ㅤ
SantaMonika• 23 мая 2025
Та вже знаємо. Продовжуємо воювати, то ж і ловлять
Буде посилення наступу, тож новини невтішні
Інно4каа• 23 мая 2025
якщо зібрати всіх тцкашників по Україні, буде цілий готовий батальйон, але вони недоторкані,кришує офіс президента
автор Perfect look • 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
Больше намного
Аврора-оранж• 23 мая 2025
А у нас висит объявление, ’Требуются охранники’. Интересно, как они их будут искать? Мужчин в городе нет, только бабушки.
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ для Аврора-оранж
напевно 60+
Черный Ловелас• 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
36000 работников тцк , 7000 из них гражданских, 29000 это не батальен а около 4 бригад.
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляPerfect look
Больше намного
але ні,краще Васю з села забрати
Oksana0612• 23 мая 2025
Ответ для Аврора-оранж
В ’Шуріку’ бабушка була сторожем
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
це я так образно написала. Ну тим більше,4 готових бригади
unona4ka• 23 мая 2025
ну логично. Денег и оружия все меньше, надо как то компенсировать, человеческий ресурс самый дешовый у нас. Думаю к осени и призывной возраст снизят и брони/ отсрочки пересмотрят
Аврора-оранж• 23 мая 2025
Ответ дляOksana0612
В ’Шуріку’ бабушка була сторожем
Может мне пойти? Но боюсь, что ТЦК заберёт. Такая бабушка, и в армии может послужить.
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляunona4ka
а смисл людських ресурсів без зброї,просто мясо
pupsi4ek• 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
напевно 60+
Бабушки и будут. Как в фильме ’Операция Ы’
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляpupsi4ek
до цього все йде
Николай-b526• 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
вы хоть знаете сколько человек в батальоне?, ипсошница вы наша)))
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляНиколай-b526
знаю. іпсошниця-це точно не до мене,ви помилилися адресою
все ники заняты• 23 мая 2025
Ответ для Аврора-оранж
ага, и мне нравится в атб ’ стань частиною наймилішої охорони ’ и фотка девушки.
В Ашане знаю выгребли прилично сотрудников, то вчера обьявляли что берут на работу с 16 лет уже.
unona4ka• 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
ну да, это вполне устраивает политическое и военное руководство. Их главная цель продержаться как можно дольше, столько $ они в жизни больше нигде не заработают.
Popeye the Sailor• 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
А если к ним добавить ментов, сбу и прочую шоблу, то гражданских можно будет оставить в покое. Но кто же тогда будет жопу ОПы от простолюдинов вдруг чего защищать …
Черный Ловелас• 23 мая 2025
Ответ длявсе ники заняты
Это теперь мужики будут продукты в матне прятать, чтоб наймилиша охорона задерживала и обыскивала.
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляunona4ka
Війна тільки для бідних, а владі все одно на людей,їм все мало і мало грошей
Popeye the Sailor• 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
Думаете это волнует найвеличнішого лідОра сучасності?
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
та взагалі ідеальне поєднання,підготовлені люди,які давали присягу державі і отримують від неї зп
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
його хвилюють тільки гроші і ’до останнього українця’
annu-b519• 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
Мясо которое оттянет по времени, а значит даст возможность ещё поворовать, что и является основным смыслом этой войны.
Popeye the Sailor• 23 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
На жаль … на превеликий жаль 😢
Інно4каа• 23 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Мені здається,ця війна більше потрібна нашій владі,а не русні.Як би в 2022 у нас був дійсно лідер, таких масштабів війни могло і не бути
mymoly• 23 мая 2025
А коли ж мобілізація була послаблена? Ну так для повноти картини
Lady luck21• 23 мая 2025
да. сначало сдали страну, реально ни на одном участке границе врага не остановили, а сейчас гонят на убой, зато герои
Alena.i• 23 мая 2025
Хай гарно пройдуться по офісах президента і міністерств, ментовках, прокуратурах, судах і по тилових частинах, бо тільки роботяг і гребуть в спальних районах.