ПАЦАНКА О• 23 мая в 21:02

Продовження теми про квартиру на маму

Хто не читав, то коротко: чоловік в шлюбі збирається купити квартиру на свою маму. Гроші десь 40% з продажі його дошлюбного майна, 40 % зароблені в шлюбі, 20% від моїх батьків (позичені). Живемо 4 роки в мої й дошлюбній, я свої потреби забезпечую на 100% за власний кошт. Дітей немає.

Коротше, я висказала все, що думаю. І він сказав: добре, запишу на себе, але знай - ти мене змусила!

Коли взнала, що записує на маму, наче впало все до нього. Після «змусила» взагалі нічого не хочеться вже. Це я на емоціях? Чи дійсно нафіг таке треба і довіри вже не буде?
Хитрушка-чекушка• 23 мая в 21:05
Бежать сейчас.
Малая Налегке• 23 мая в 21:05
То ваші 20 по суті, які він же і віддасть і у вас все впало? Не бачу проблеми. Продав дошлюбне майно, щось відклав хоче квартиру...
Жена миллионера• 23 мая в 21:06
Не знаю,читала тему утреннюю.Мне во не не понятно,как у вас после покупки все будет происходить.Он ремонт делать,вы его поить/кормить и все это в режиме жёсткой экономии
бЭйбА• 23 мая в 21:06
Такий час, що обох можна зрозуміти. І він десь правий і ви. Його грошей більше, запишіть в долях, 70/30. Буде чесно. Гроші ваших батьків ні до чого. Вони ж позичені, а не подаровані
Ищу Аленя• 23 мая в 21:06
А чого на себе?) Чого він не хоче навпіл? Волокіти меньше при розлученні, як ділити, вже чітко прописано все. А такмдо суду подавай, діли.
Библиотекарь• 23 мая в 21:06
Сейчас Вы где живёте ?
бЭйбА• 23 мая в 21:07
Ответ дляИщу Аленя
Все одно спільне майно
А поговорить?• 23 мая в 21:07
По хорошему забирайте свою часть и выгоняйте,ваш развод вопрос времени.Лучше сейчас,чем позже с детьми и разрушенной психикой
бЭйбА• 23 мая в 21:07
Ответ дляИщу Аленя
Нащо жити разом, якщо думати, як ділити?
Сяду на шию, дорого!• 23 мая в 21:08
Яке ви змусили. Ох він у вас і маніпулятор.
Тут всі його хитросраким рахують і що він вас використовує.
Напевно що гроші у нього і до них ви і доступу не маєте?
Ищу Аленя• 23 мая в 21:08
Ответ дляЖена миллионера
Ще і мамуні ж чоловік ремонт робити хоче, на гроші, які на відпустку могли б підти.
Взагалі, такий гнилий мужик, капець. Живе у автора на всьому готовому.
Жерица ночи• 23 мая в 21:08
Вже не буде довіри. Яка б там не була до цього - і тої не стало. Заберіть свої гроші та й по тому, хай на свої купує на кого хоче.
Ищу Аленя• 23 мая в 21:09
Ответ длябЭйбА
Все одно спільне майно
Звісно, я ж і пишу, волокіти меньше. Все вже прописано.
So_so• 23 мая в 21:09
Вы реальный человек? Сложно поверить
Я-ваш шанс• 23 мая в 21:09
Ответ длябЭйбА
ті 20- гроші батьки будуть віддавати? (значить це частка автора.)
Файна дівка• 23 мая в 21:09
1.вы дура, потому, что обеспечиваете себя на 100%
2. Забирайте 20 -родительских и 20 совместных и бегите
автор ПАЦАНКА О • 23 мая в 21:10
Ответ дляSo_so
Вы реальный человек? Сложно поверить
К счастью, живой. Или к сожалению в данном случае)
Раз одела не бу• 23 мая в 21:10
Автор, вам є де жити...нафіг йому квартира? Щей зараз купить на маму а Ви там тягніть ремонт і жратву! А якщо родите дитинку...! Маман хитрожапа! Ні яких квартир на мам!!! Все..я вжеб зібрала йому Чумадан
So_so• 23 мая в 21:10
Ответ дляФайна дівка
Как приятно читать здравомыслящих людей.
автор ПАЦАНКА О • 23 мая в 21:10
Ответ дляБиблиотекарь
Сейчас Вы где живёте ?
В мене
Ищу Аленя• 23 мая в 21:10
Ответ длябЭйбА
Так в них вже пішов конкретний розлом, діло часу, або автор терпила і так все життя проживе, а той олень буде то мамусі , то братусі ремонти робити. Зі спільних грошей.
So_so• 23 мая в 21:10
Ответ дляПАЦАНКА О
У Вас какой-то диагноз есть?
Файна дівка• 23 мая в 21:11
Ответ дляМалая Налегке
Отдаст, экономя за счёт автора? Крассава
Кошка Мурка• 23 мая в 21:11
Ответ дляМалая Налегке
Ви уважно читаєте?
Дошлюбного чоловіка - 40%
Спільного автора і чоловіка - 40% (автор -20%, чоловік -20%)
Авторського - 20%
Отож чистими:Чоловік 40% +20% = 60%, Автор 20% + 20% =40%
Мама чоловіка-0%
Ищу Аленя• 23 мая в 21:12
Ответ дляКошка Мурка
Ви уважно читаєте?
Дошлюбного чоловіка - 40%
Авторського - 20%
Мама чоловіка-0%
Батьки автора позичили її чоловіку 20%. Їх віддавати треба.
бЭйбА• 23 мая в 21:13
Ответ дляЯ-ваш шанс
Яка частка автора? То її батьки позичили гроші, чоловік автора їх віддасть. То його частка
Жена миллионера• 23 мая в 21:13
Ответ дляИщу Аленя
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3720118
Тут фишка в другом
автор ПАЦАНКА О • 23 мая в 21:13
Ответ дляРаз одела не бу
Щоб я народила дитину. Бо я сказала, що в моїх 40 квадратів тіснитися з маленькою дитиною не буду. І якшо хоче сімʼю, хай подбає про нормальне житло
Кошка Мурка• 23 мая в 21:14
Ответ дляПАЦАНКА О
А за шо ви себе так не любите, Ви горбата клишонога крокодилиця?
Бо якшо ні, то я не бачу причини нашо жити з таким хитрим жлобом, який користується вашими ресурсами і вами. Про любов мова не йде, це і так ясно.
So_so• 23 мая в 21:14
Ответ дляПАЦАНКА О
Ребенка?? Этому козлу?