Мию чакри щоденно• 24 мая в 07:51

Сходила по оголошенню на манікюр... болять всі пальці

Моя майстер зайнята до середини червня, вирішила я піти до іншої. Знайшла в інстаграм, усі фото робіт ідеальні. Пішла на манікюр і педикюр. Дівчата, в мене порізані усі пальці на руках і ногах. Боляче щось робити. От нащо викладати такі фото, які не відповідають дійсності.
Хотіла сухоцвіти викласти, вона наляпала якусь циганщину.
Перші 2 фото - її з інстаграму, далі моє
Ясамаякрасивая)• 24 мая в 10:46
Ответ дляМию чакри щоденно
Всі, хто думає, що я тріль.
Доказательства где, что делали не сами это всё?
ПампушОК• 24 мая в 10:50
Ответ дляПідмітайло
Та шо ви кажете. Якщо автору нанесли порізи криваві,і її різали інструментами з залишками крові попередніх клієнтів.
Гепатит да,СНІД ні .
мегамоСГ• 24 мая в 10:57
Автор, дайте ссилку на інсту майстра з цими фото, раз ви запевняєте що не самі робили. Хочу подивитись на ту каралєву красоти))
В салоні краси така мастєрица точно не працювала б, схоже на домашній манік початківця-жопорука.
когдадеЦкие• 24 мая в 11:01
Ответ дляBombastic
Як не зайду - ви тут.
Ви тут живете?
100%
Работает
Только непонятен смысл этой работы, так как комменты сами знаете какие😂
КарамбОлька• 24 мая в 11:15
Как ребенок делал )))

Авторко, давайте уже ссылку на объявление
автор Мию чакри щоденно • 24 мая в 11:20
Ответ дляКарамбОлька
Как ребенок делал )))

https://www.instagram.com/nails__lashes_by_levitsk...
автор Мию чакри щоденно • 24 мая в 11:26
Ответ длямегамоСГ
KURIS• 24 мая в 11:27
Ответ дляМию чакри щоденно
А це пздц на ногах
капец я б точно відгук лишила, а краще з фото
автор Мию чакри щоденно • 24 мая в 11:29
Ответ дляKURIS
А толку з того відгука?
Вдруге я до неї точно не піду. Зараз почекаю тиждень,хай заживуть порізи і піду в салон знімати.
Зараз переглядаю її інсту, то в неї немає її фото робіт. Усі з інтернету, відкореговані
KURIS• 24 мая в 11:30
Ответ дляМию чакри щоденно
А толку з того відгука?
якби всі лишали що в неї були, то і ви б не пішли, а так зробили, ковтнули, чоловіку пожалілись, а вона і далі ліпить
автор Мию чакри щоденно • 24 мая в 11:32
Ответ дляKURIS
Вона видалить той коментар і все
KURIS• 24 мая в 11:35
Ответ дляМию чакри щоденно
Вона видалить той коментар і все
виставіть у себе, відмітьте її, я завжди лишаю, якщо послуга надана жахливо, хтось може і не піде після мого відгуку, і гроші я б повернула за це, бо це не просто погано це просто жах
Трахтибидох• 24 мая в 11:37
Ответ дляЯ тертий жук
Хватит троллить. Видно что руки делали сами себе. Даже криворукие самоучки так не делают потому, что наплывы характерны когда делаешь себе сам, знаю о чем говорю. Мастер бы так не выложил потому, что с его стороны невозможно так кисточкой навалять.
Делают еще как, вот мое от мастера
Трахтибидох• 24 мая в 11:40
Ответ дляМию чакри щоденно
А толку з того відгука?
Добре, що ще вії не зробили
NastyaM1• 24 мая в 11:52
Ответ дляя Кукарача
А вы были в коме, пока она делала?
😂😂😂😂
ФсеСама• 24 мая в 11:54
Ответ дляПідмітайло
Майстер партаків,ти?
З чого ви майстер видно по вашому ніку
Чим більше людина темна, тим більше впевнена в собі.
Всміхайлик• 24 мая в 14:46
Ответ дляМию чакри щоденно
А толку з того відгука?
А ценник вас не смутил ее?
Одні думки• 10 июня в 11:12
Жесть
Лівий Локіть• 22 июня в 15:15
співчуваю, не ходіть туди більше
Сіґеле-міґеле• 27 июня в 14:46
ЖАХ!