Воленс-неволенс• 24 мая 2025

Сили ППО вночі збили 6 балістичних ракет та 245 шахедів

Дістала ця брехня, ця бравада. Все знешкодили, ППО - боги, всі молодці, всім медальки. А те що від мене через дорогу більше 50 прильотів в одну точку? І це я не рахую прильоти від балістики? Що ППО навіть не намагалося це збивати? Що шахєди пікірували і просто врізались з усіх боків? Те що всю ніч було пекло? Ні, ви що, все чудово! Не заважайте пропаганді працювати! Скільки можна брехати? Бісить.
Star39• 24 мая 2025
Ответ дляYegonyashka
❗️Підготовка рф до масованої атаки триває: до 15х збільшилась кількість Ту-95МС біля України, триває спорядження крилатими ракетами

Протягом ночі 6х Ту-95МС перелетіли з ае «Біла» на «Оленья». На ае «Біла» залишаються 5х Ту-160 та 3х дозаправника Іл-78.

Також сьогодні на авіабазу «Енгельс-2» здійснив посадку Іл-76 (вантаж ймовірно КР).

Це була репетиція((
Так 700 наших дронов три дня подряд прилетали, тут тоже может быть не за один день
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Ага, сбивают на головы людям, а дурныки кричат, что ппо найкращи
annu-b519• 24 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
она перепутала мобильные с которых шахеды сбивают и те которые по пакетам работают. Ну может не видел вживую их человек)
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Ответ длянеДоЖиру
Хай ваш чоловіки иде и сбивае краще
С какой стати?)
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Ответ дляЯйцеголовая
А шо таке ? Не смішно? Ви ж самі казали в 2019-му шо хужє нє будєт)))

І, да, як знаєте як правильно збивати, то йдіть в ЗСУ і збивайте.
Сбивать должны обученные люди
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Удалено администрацией...
МаргариткаW• 24 мая 2025
Ответ дляannu-b519
я ей об этом писала, но она теперь уже вам продолжает что-то доказывать
Манула• 24 мая 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Ні . Нехай не розповідає .
Нехай іде й покаже власним прикладом як потрібно то робити .
Експерти диванні , мля 😡😡😡😡
Ні-ні, треба слухати тільки найвеличнішого потужніка з його нескінченними обіцянками ...
Prervana• 24 мая 2025
Ответ дляkuskus
По ходу одна я не знаю, що то за точка
Да господи, Антонова развалили
annu-b519• 24 мая 2025
Ответ дляМаргариткаW
Ну и ладно😃
Strelka_007• 24 мая 2025
Ответ дляlilul990
Хай береза з висоти свого військового досвіду розкаже як збивати шахєди нового покоління ракетами. Шахєди які летять на відстані 200 м від землі

Я би залюбки послухала цього свєточа воєнної мислі
Береза хейтить ОПу і Зеленського і часто заслужено за їхні факапи. Але ніколи не пропонує якихось варіантів розвитку подій адекватних. Блог на рівні ’хто винний’, а не ’що робити’. Всіх хто з ним не згодний випиляв з коментарів і сидить в своєму теплому болоті. Він не військовий експерт, радше політичний блогер. Нардепське минуле його не пропускає. Береза не любить згадувати як топив свого часу Пороха і сприяв перемозі зелених. Тепер топить зелених але не висвітлює можливі адекватні політичні сили і сценарії, ходить по колу той ’експерт’.
чаревна• 24 мая 2025
Ответ дляВишня с сахаром
Сбивать должны обученные люди
Хороший инструктор и любая мамина корзиночка будет сбивать не хуже, а может даже лучше
МаргариткаW• 24 мая 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Tori1602• 24 мая 2025
Ответ дляВишня с сахаром
Удалено администрацией...
чаревна• 24 мая 2025
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Манула• 24 мая 2025
Ладно, Береза не авторитет. Несіть іншого. Хто знає як і чим будемо збивати 500 мопедів щодня та щоночі? Може у потужніка є план?
Леска• 24 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Вихід - санкції на комплектуючі з Китаю, без них виробництво неможливе, а ніхто не зробить це.

Друге - масова атака по виробництву шахедіа в рф, а поки не має чим.
Шахеди наші не пробʼють

Ось так зараз
Наші дрони також на китайських комплектуючих
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Ответ дляTori1602
Удалено администрацией...
Ой, смішно. Веди норм діалог
Ollka• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Мої друзі ще місяуь про це зрозуміли. Зеля, для, всі мобільні вогневі групи з досвідом збиття тих Шахедів перевів у штурмовики й відправив на фронт.
Якщо трохи поспостерігаєте, прислухаєтесь, то під час нальоту у Києві тільки поодинокі постріли зі стрілецької зброї, схоже на калашнікови та 2-3 кулемета. І все!
Я живу на околиці, біля мене збивали без перестанку до пів четвертої всім чим могли, і кулеметами і поважче.
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Star39• 24 мая 2025
Россия заявила, что сегодня ночью ударила «по предприятию военно-промышленного комплекса Украины, выпускающему ракетное оружие и ударные беспилотные летательные аппараты, центру радиотехнической разведки и позиции зенитного ракетного комплекса «Patriot».

Утверждается, что «цели удара достигнуты».
чаревна• 24 мая 2025
Ответ дляВишня с сахаром
Удалено администрацией...
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Не пучком, така масова атака.
Пожежі тушили багато, 8 осіб постраждали. Ттт без жертв. То там горіло, то там
Є відео домів, тушіння.
Наше Пво і Наші Пожарники робили свою справу.
Пожарники
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Ответ дляStar39

Удалено администрацией...
Вишня с сахаром• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Так! Неподалік мого будинку живе сімейка. Совки. Ох вони упороті! При СРСР було так гарно, кажуть, так все чемненько кажуть, а є ще купа ухилянтів-мужиків 45-55+, що днями вештаються туди-сюди. А потім після прильотів через певний час, коли все всчухне на місці влучання приходять, фоткають. Питання, для чого, на пам´ять може?! Для сімейного фотоальбому!?
Ухилянти у верховній раді сидять
Mary_MMS• 24 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Вы когда то вживую эти группы видели?
так коло свого дому
Strelka_007• 24 мая 2025
Ответ дляМанула
Єдиний адекватний план - виграти в технічних перегонах, очистити владу від агентури кремля, перезавантажити зовнішню політику, змінити повністю політичні еліти, провести важливі реформи (судова одна із них). Це можливо в разі виборів які неможливі, або створення Уряду національної єдності, який вже не зліпити з 450 клоунів в ВР, зкурвлених зеленими. Ми, фактично, зсередини окуповані зеленню і рашею, скуті від радикальних змін держави на краще. Отака х*йня, малята. (((
MiaoMiao• 24 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Так й буде. Дуже багато Киян шукають житло в Житомирі та передмісіях Києва!
Шо за пургу Ви пришли сюди рекламувати?
f3189588• 24 мая 2025
скоро приедут молодые вгодованые бычки шоколадные гетьманы с лондонов и все собьют
f3189588• 24 мая 2025
этой ночью наши дроны взорвали хим заводы на болотах.это рак онкология на раз два всем обеспечены