Воленс-неволенс• 24 мая в 09:22
Сили ППО вночі збили 6 балістичних ракет та 245 шахедів
Дістала ця брехня, ця бравада. Все знешкодили, ППО - боги, всі молодці, всім медальки. А те що від мене через дорогу більше 50 прильотів в одну точку? І це я не рахую прильоти від балістики? Що ППО навіть не намагалося це збивати? Що шахєди пікірували і просто врізались з усіх боків? Те що всю ніч було пекло? Ні, ви що, все чудово! Не заважайте пропаганді працювати! Скільки можна брехати? Бісить.
Mira29-c3c3• 24 мая в 12:47
Ответ дляМанула
Ні-ні, треба слухати тільки найвеличнішого потужніка з його нескінченними обіцянками ...
Слухайте 😯
Mira29-c3c3• 24 мая в 12:50
Ответ дляMiaoMiao
Можна збивати за містом, у поле, у ліс
Так ідіть збивайте .
Ответ дляStrelka_007
Береза хейтить ОПу і Зеленського і часто заслужено за їхні факапи. Але ніколи не пропонує якихось варіантів розвитку подій адекватних. Блог на рівні ’хто винний’, а не ’що робити’. Всіх хто з ним не згодний випиляв з коментарів і сидить в своєму теплому болоті. Він не військовий експерт, радше політичний блогер. Нардепське минуле його не пропускає. Береза не любить згадувати як топив свого часу Пороха і сприяв перемозі зелених. Тепер топить зелених але не висвітлює можливі адекватні політичні сили і сценарії, ходить по колу той ’експерт’.
он так эксперт как я девочка
Mira29-c3c3• 24 мая в 12:52
Ответ дляMiaoMiao
Удалено администрацией...
З отого .
Ви ж знаєте що і як потрібно робити .
То на власному прикладі покажіть
Ви ж знаєте що і як потрібно робити .
То на власному прикладі покажіть
Россия улучшила свои баллистические ракеты, поэтому системы Patriot стали хуже их сбивать.
Об этом заявил начальник управления коммуникаций Воздушных сил ВСУ Юрий Игнат, комментируя сегодняшний ночной обстрел Киева.
«Речь идет об отстреле радиолокационных ловушек, которые каждая ракета может отстреливать во время захода на цель. Другое – полет баллистической ракеты по квазибаллистической траектории, когда ракета не летит по прямой, а совершает уже маневры», - рассказал он.
Конфет04ка• 24 мая в 12:59
Ответ дляMiaoMiao
Можна збивати за містом, у поле, у ліс
можно, но есть момент