Дуболом• Изменено 24 мая в 22:55
Чоловік спілкується з 16 річною
Йому 33 роки, займається спортом часто, познайомився з дівчинкою, коли їй було ще 14, яка грає у професійний спорт ( не буду деталі розголошувати що з вид)
Знає її батьків
Я знала, що вони періодично спілкуються, нічого не підозрювала, але ж у телеграмі є переписка і я не змогла впоратись зі спокусою, десь декілька разів на місяць він її запрошує попити сідр разом, у них є спільні знайомі, обговорюють мене ( мою роботу, навчання)
Бачу що він їй шле смайлики то з бананом то з сексуальним чортом, багато жартів сексуального характеру ( по типу Камасутри, сексуальних поз і всякого іншого)
Кров з глаз. Я не розумію, мені тепер розлучатися. Не можу стишити емоції
Хочу зауважити, що вони не бачаться, вона пів року назад переїхала в інше місто по змаганням, але їхня переписка триває 2-3 роки , я все не читала
Їй зараз десь 16, може 17
Знає її батьків
Їй зараз десь 16, може 17
Стрибну в гречку• 25 мая в 00:35
Ответ дляДуболом
Ну у вас такого не було що у 15-16 років залицялися 25-27 річні
Я у 16 років вже в універі вчилась в іншому місті, чоловіки пропонували стосунки дуже різного діапазону
Так, неприємно це визнавати, але так і було
Навіть якщо у когось таке і було чи є,то це не норма і дорослі люди,що залицяються до дітей- збоченці. Але ви чомусь думаєте про те,щоб вашого збоченця не увели у вас, а не про те,що ваш партнер-💩
Дуболом
• 25 мая в 00:36
Ответ дляСтрибну в гречку
Так вам і висрались прямо на голову. Повідомте батькам цієї дитини
Вона вже не дитина
Глянула, що їй вже 17 років, вона закінчила от школу
Тобто у 15 вони тільки познайомились, може він її і взагалі не сприймав, хоча я просто промотала переписку, вона з 2022 року
Все, мені від цього не легше ні гірше педофіл він чи ні, збоченець чи ні
Мені просто гидко, що мене не поважають у цих відносинах від слова зовсім. Дивитися на нього не можу і не розумію що мені загалом чекати
Стрибну в гречку• 25 мая в 00:38
Ответ дляДуболом
Вона вже не дитина