lilul990• Изменено 25 мая в 09:36

Якщо Трамп і Навроцький здадуть нас путіну

Шо вони в принципі і збираються зробити. Як думаєте, путін вгомониться і перестане воювати?
vinika• 25 мая в 09:37
Мне кажется, что путин и дохлый не угомонится
viter33• 25 мая в 09:38
1) Трамп вже здав
2) Польща не здасть, бо після того буде ’четвертий поділ Польщі’ і вони це розуміють
3) хуйло не вгомониться і не перестане воювати - ще є балтійські держави, екс-соц.табір....
автор lilul990 • 25 мая в 09:39
Ответ дляviter33
1) Трамп вже здав
Та де вони це розуміють. Навроцький я так поняла шось типу Зеленського у 2019 році
автор lilul990 • 25 мая в 09:41
Ответ дляviter33
1) Трамп вже здав
Поляки маргінали які історію в школі не вчили за те шоб нас здати пуйлу. І підтримують навроцького
viter33• 25 мая в 09:41
Ответ дляlilul990
Це просто передвиборча риторика - для свого електорату, не обтяженого надмірним інтелектом
автор lilul990 • 25 мая в 09:42
Ответ дляviter33
А навроцький обтяжений?

Ми і про трампа так думали
gizzaGinora• 25 мая в 09:50
Ответ дляlilul990
А ви вчили, якщо запитуєте, чи Путін вгомониться?
автор lilul990 • 25 мая в 09:51
Ответ дляgizzaGinora
Не вгомониться звичайно. Це шлях до війни і розділу Польші, окупації Литви, Латвії, Естонії, Придністровя, можливо Молдови. У перспективі напад на Казахстан, якшо Польша не захоче захищатись
LudaSHS• 25 мая в 09:57
Тільки зайшла і знову здрасті
Вони не впливають на здачу/ не здачу ці окремі постаті. Що таке здадуть? Далі що?
Трамп вообще не впливає ні на що вже. Від сша треба тільки ото розвідані і тд
автор lilul990 • 25 мая в 09:58
Ответ дляLudaSHS
Тільки зайшла і знову здрасті
Ну так скажімо не впливають а транслюють бажання тих хто впливає
annu-b519• 25 мая в 09:59
Ответ дляlilul990
Они очень умные и жить хотят, как нас их условной 🥕 не заманить)
Bransoletka• 25 мая в 09:59
Скажу грубо, але відверто. Як іншим країнам було начхати на долю України і українців, так і мені зараз всерівно на те, що з ними буде. Аби в Україні війна закінчилася і настало мирне життя. А Європа цього ой як не хоче. Україна - живий щит
LudaSHS• 25 мая в 10:00
Ответ дляlilul990
Кого?
Трамп створює просто умови при яких пуйло більш агресивний, апетити ростуть, бо Сша падає з постаменту поліцейського світу
автор lilul990 • 25 мая в 10:00
Ответ дляannu-b519
Вже це було. Відмова від боротьби їм не помогла уникнути війни і поділу
LudaSHS• 25 мая в 10:02
Ответ дляlilul990
Кремлівському Режиму зрозуміло потрібна війна, все одно де, тут, кавказ чи північ Ес. Де краще піде
Але і на це впливають чинники , різні, Близький схід, Сірія- Турки, Китай
annu-b519• 25 мая в 10:04
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 25 мая в 10:04
Ответ дляBransoletka
Ви прикалуєтесь? Цікаво а з кого кацапи будуть набирати армію для війни в Європі?
Шеллар• 25 мая в 10:04
Ответ дляBransoletka
Яка Ви не патріотична, наче я. От не хочеться гинути аби європейська путана спала спокійно.
автор lilul990 • 25 мая в 10:06
Ответ дляBransoletka
Не чули про титульну націю якою вважають себе кацапи і обслугу для панів ?
Ollka• 25 мая в 10:07
Ответ дляlilul990
А навроцький обтяжений?

Ми і про трампа так думали
Не говлріть за всіх. Це ви так думали.
viter33• 25 мая в 10:08
Ответ дляBransoletka
От це хуйло і використовує в Європі (що всім начхати на сусіда)
Комусь пригрозить, комусь пообіцяє знижку на газ на 5Є (чи ще якісь економічні преференції), десь підтримає опозиційні крайньо праві (чи крайньо ліві) рухи.
І так по одному і переламує.
Але дуже сподіваюся, Європа чудово розуміє, що Україна - її остання надія, і Європа - буде наступною (після того, як США прямо сказали, що проблеми Європи їх не турбують ВЗАГАЛІ). І буде по мірі можливості підтримувати Україну. Якщо не вся Європа взагалі (бо фактору Орбана, Фіцо не уникнути), то окремі країни - Польща, балтика, Британія, Німеччина,...
Ollka• 25 мая в 10:08
Ответ дляlilul990
Казахстан під Китаєм. Там інша ситуація.
Наташа_32• 25 мая в 10:08
Ні! Хуйло заявив на весь Світ: ’СВО не окончено! Мы защищаем русско-язычный народ от нацистов. Армия рф освободит всю Украину от нацистов и демелитаризуэт её’. Так про що це все? А наліт цієї ночі на Україну, це не схоже на ’мирні’ ініціативи кацапів. Особисто я точно буду виїздити, поки є можливіст і є куди. Бо потім як попруть всі, то буде капець. Так й загинути можна від рук ’армии-освабадеятелей’.
автор lilul990 • 25 мая в 10:08
Ответ дляШеллар
Будете гинути в кацапській армії ’визволення’
annu-b519• 25 мая в 10:12
Ответ дляШеллар
Совести у вас нет! А как же лозунги найаелычнишого?
Шеллар• 25 мая в 10:13
Ответ дляlilul990
Ви збирались гинути за Польшу, а це дивлюся вже відро помиїв на панів виливаєте. Що ж так пройшла любов і варшавський пан не оцінив щире кохання?
annu-b519• 25 мая в 10:13
Ответ дляlilul990
С вас, вы же прошли обучение 😈
Шеллар• 25 мая в 10:14
Ответ дляannu-b519
Так я не біля корита у вишиванці і не закордоном, тому яка совість? Її, патріотизм і заклики до кордонів 91-го року тільки так можна у собі виховати.
Хеленка_Хм• 25 мая в 10:16
Ответ дляlilul990
А зараз українці обслуга в Європі . Хто не кормив свою армію, буде кормити чужу-Наполеон казав. Нажаль.
автор lilul990 • 25 мая в 10:16
Ответ дляШеллар
Де я і шо виливаю? Вибір Польщі яку стратегію обрати. Але це вже було