Які методи боротьби із залежністю ви знаєте? Я дуже багато часу проводжу просто в інсті, тіктоці, читаю новини в телеграмі… не знаю як позбутися уього
Semenova psychologist• 25 мая в 16:57
Подумайте, від чого ви втікаєте у соц мережі,що так сильно напрягає вас у житті ,що постійно хочеться відволіктись та розслабитись.
Або приходьте до мене на консультацію,розберемось 🤗
Щось не спиться• 25 мая в 17:04
Тік Ток і Фейсбук видалила. Інста, телеграм тільки вечір і вихідні, бо на роботі нема часу там зависати
Сиреневая цапля• 25 мая в 17:15
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
нужно помыть пол
Я мою пол и потом сижу неделю в соц сетях с чистой совестью))))
Inspired_by_God• 25 мая в 17:26
Метод называется научитесь любить себя.
Делайте что-то для себя. Нравится тик ток? Снимайте что-то своё и кидайте, а не просто следите за чужой жизнью.
Например - когда-то хотелось выучить английский? Вместо инсты пройдите курс языковой. Вместо фейсбука сходите на массаж. Приготовьте себе новое блюдо.
Попробуйте найти причину как можно сделать свою жизнь интересней чтобы хотелось вкладывать время в сетя, а не в интернет
Плекаю думи• 25 мая в 17:55
Я працююв фейсбуці.
В мене всі покупці там.
Наспілкуюсь,наговорюсь,ще й копійку зароблю.
Використовуйте з користю соцмережі
В мене всі покупці там.
Використовуйте з користю соцмережі
Нога на ногу• 25 мая в 20:41
Виділила один день на тиждень, коли ніяких соц мереж. За пару місяців звикла уже, тепер ще другий день робитиму без соц мереж. Планую так мінімізувати. Бо кинути зразу і зовсім- більша ймовірність, що плюнете на обмеження і будете там сидіти все одно