Лунтик-паунтик• 25 мая в 22:44
Який квас любите?
Є бренди, які не забивають смак хімією?
Готова до другої• 25 мая в 22:50
Мама робила..Я ніколи не пробувала сама зробити,хоча рецепт її я знайшла.
А так квас Тарас, темний
Поміркована думка• 25 мая в 22:56
Багато перепробувала, ну немає нормальних квасів магазинних, а я теж не можу робити, не виходить, брага получається. У подруги часом беру, вона класний готує.
Пушкининиана• 25 мая в 23:21
Ответ дляПоміркована думка
а в бир маркете пробовали?
Поміркована думка• 25 мая в 23:24
Ответ дляПушкининиана
а в бир маркете пробовали?
Це розливний? Ні, не пробувала, хороший квас?
Пушкининиана• 25 мая в 23:58
Ответ дляПоміркована думка
Да, разливной, попробуйте там, может понравится. Я тоже много перепробовала, там для меня самый вкусный