Джага-джага• 26 мая 2025

Сніданок - їм і худну

Без спорта практично. Багато ходжу.
автор Джага-джага • 26 мая 2025
Ответ дляОно само купилось
Если бы я так кушала меня бы ветром сдувало уже.
Таку вагу, як у мене, важко здути вітром, хіба тайфуном )))
Скорая помощь• 26 мая 2025
Ответ дляДжага-джага
фото
И на сколько часов , Вы наедаетесь таким завтраком?
Колупалочка• 26 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Питання не в кількості втрачених калорій, а в кількості мʼязів від тренувань, тому що саме мʼязи підвищують основний обмін
Без спорту з відстеженням харчування скидання ваги можливо. А навпаки майже ні.
автор Джага-джага • 26 мая 2025
Ответ дляЛеди Г
У мене за той тиждень тоді -5 було на нервах, я нічого не могла їсти і несло мене страшне, такий стрес для всіх був важкий((
Те саме, нічого не їла, рвало на стресі ((((
автор Джага-джага • 26 мая 2025
Ответ дляСкорая помощь
4-5.
Головний кошак• 26 мая 2025
Ответ дляДжага-джага
Спорт -,цемне лише рельєф, а і втрата калорій.
Від спорту ніхто не схуд. Це все міфи.
Перевірено за стільки років.
Саме противника, що організм звикає до навантажень( спорт, важка праця), а потім без того набирає вагу вдесятеро більше.
Погляньте на колишніх спортсменів.
Дієта- оце про схуднення.
А спорт- для шліфовки вже тощої фігури
Анонім Перший• 26 мая 2025
Тю, ніякого геройства тут нема, от їсти торт вночі і не товстіти - оце геройство))
Головний кошак• 26 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Ви бачили, скільки калорій витрачається за одне тренування. Ні про що.
Не більше, ніж косіння трави ,сапання картоплі чи збір клубніки. ))
автор Джага-джага • 26 мая 2025
Ответ дляАнонім Перший
Це булемія ))))
ИзЮмрудная• 26 мая 2025
Ответ дляТракторні війська
Ви не уявляєте собі скільки треба працювати в залі, щоб був виражений рельєф.
При силових тренуваннях 3-4 рази на тиждень у вас буде просто підтягнуте тіло.

І, да: при такому об´ємі тарілки на сніданок ви точно не схудните якщо ви жінка середнього зросту. А не гренадер вагою 120 кг.
Какой ТАКОЙ ОБЪЕМ? Трава и овощи
автор Джага-джага • 26 мая 2025
Ответ дляГоловний кошак
От такі тренування в мене є ))), хоч і невеличкі.
пані Солоха• 26 мая 2025
Ответ дляКолупалочка
Мова не про це
Анонім Перший• 26 мая 2025
Ответ дляДжага-джага
Це булемія ))))
У жіночок пишок в леопардових лосинах завжди знайдеться будь-який діагноз для здорових людей, і лише вони герої, їдять відро трави в день і жодного граму вуглеводу
автор Джага-джага • 26 мая 2025
Ответ дляАнонім Перший
Дивні у вас смаки ))))
Колупалочка• 26 мая 2025
Ответ дляпані Солоха
Мова не про це
Тут вже все обговорили, і не по темі теж.
короткопамятна• 26 мая 2025
Ответ дляДжага-джага
Всі ваші прогнози повз ))), сиру зовсім не багато, як вам здалося.
Якщо вам так комфортно, то клас. Питання - чому раніше набрали і тепер доводиться скидати? Тобто, цікавить, це зараз більше про дисципліну чи дійсно щось змінилося в свідомості і їжа тепер - суто їжа, а не задоволення, заїдання проблем і так далі?
автор Джага-джага • 26 мая 2025
Ответ длякороткопамятна
Набрала в 22 році, коли жили колгоспом, єдина радість була поїсти, чаї пити з печивом щодня. До цього до дітей вага була з 15 і до 33 - 56 кг, був період за ці роки, що схудла до 51, тоді почалися проблеми зі здоров´ям. Після перших пологів повернула свою вагу і об´єми за 1,5 роки, після других пологів не повернула - вага коливалася від 62 до 65 кг. А потім була війна (((((
короткопамятна• 26 мая 2025
Ясно, ви завжди були худенькою, отже, просто повертаєтесь до себе колишньої. Удачі вам!
автор Джага-джага • 27 мая 2025
Ответ длякороткопамятна
Дякую!!!