Джага-джага• 26 мая в 08:56
Сніданок - їм і худну
Без спорта практично. Багато ходжу.
Леди Г• 26 мая в 09:21
Ответ дляДжага-джага
А в мене навпаки - все висить, спадає, сукні ще нічого, а троє нових улюблених джинсів - просто злітають, але це ще не фініш, тому не вшмваю, не купую нових, а така погода прохолодна.
Ну вас ще попереду трохи більше ніж мені, тоді і оновите гардероб Удачі
Тракторні війська• 26 мая в 09:22
Ответ дляДжага-джага
Не люблю рельєф сильно виражений у жінок.
Ви не уявляєте собі скільки треба працювати в залі, щоб був виражений рельєф.
При силових тренуваннях 3-4 рази на тиждень у вас буде просто підтягнуте тіло.
І, да: при такому об´ємі тарілки на сніданок ви точно не схудните якщо ви жінка середнього зросту. А не гренадер вагою 120 кг.
короткопамятна• 26 мая в 09:26
Через час уже захотите кушать, к вечеру (сегодняшнему или в блажащем будущем) съедите всё, в чем ограничивали себя на протяжении дня и даже больше. Завтрак - долгие углеводы, которые дадут вам энергию. То, что на тарелке - это дополнение к завтраку, сыр в таком количестве лишний.
ЕлькиПальки• 26 мая в 09:27
Їм на сніданок то само і набираю. В обід каша ложка і м´ясо і вага пре вже 73. До 35 просто треба не дві а одну ложку кидати в чай, а після сорокета боюсь в сторону солодкого навіть глянути...
забиякина• 26 мая в 09:28
Ответ дляТракторні війська
А який ТАКИЙ об´єм на тарілці у автора?
Одна редиска, огірок, один помідор, зелень, одне яйце, один зерновий хрустік і 70 грам сиру?
Що ви їсте на сніданок? Пів зернятка і крапельку роси?
Джага-джага
• 26 мая в 09:30
Ответ дляЛеди Г
Дякую, і Вам ❤️👍!!!
Сонячний день• 26 мая в 09:32
Ответ дляДжага-джага
Чому нема? Є, звісно.
Ви так написали в стартпості, складається враження що тільки на сніданках худнете.
Джага-джага
• 26 мая в 09:33
Ответ дляТракторні війська
Насмішили, об´єм на тарілці - це трава і овочі ))). Я вже схудла і продовжую худнути. Зріст так - невисока.
Джага-джага
• 26 мая в 09:35
Ответ длякороткопамятна
Всі ваші прогнози повз ))), сиру зовсім не багато, як вам здалося.
пані Солоха• 26 мая в 09:38
Ответ дляКолупалочка
Ви бачили, скільки калорій витрачається за одне тренування. Ні про що.
Питання не в кількості втрачених калорій, а в кількості мʼязів від тренувань, тому що саме мʼязи підвищують основний обмін
пані Солоха• 26 мая в 09:41
Ответ дляДжага-джага
У вас на хлібці сир? І ще + камамбер. Тобто 2 сира і таким чином дійсно можна перебрати кількість жирів на добу
Джага-джага
• 26 мая в 09:41
Ответ дляЕлькиПальки
Я чай і каву вживаю без цукру 27 років зі своїх 44. Солодке - горіхи, сухофрукти, іеоді шоколалу кубик 70-90%. Спочатку було тяжко, а зараз і не хочеться.
ЕлькиПальки• 26 мая в 09:43
Ответ дляДжага-джага
І я вже 3+ роки. Спочатку схудла на 6 кг а зараз знову((
Джага-джага
• 26 мая в 09:43
Ответ длязабиякина
А який ТАКИЙ об´єм на тарілці у автора?
Пів огірка, пів помідора, сиру 40 г.
Джага-джага
• 26 мая в 09:45
Ответ дляСонячний день
На всьому ))). Просто в основному сніданки спокійно фоткаю, а далі протягом дня - побут затягує.
Сонячний день• 26 мая в 09:46
Ответ дляДжага-джага
Розкажіть про обіди, і вечері, які зазвичай, скільки гр.порції? О котрій останній прийом їжі?
Джага-джага
• 26 мая в 09:46
Ответ дляпані Солоха
Брі )))
Добродійка• 26 мая в 09:48
Ответ дляДжага-джага
У вас яйца и два вида сыра вместе, только поэтому.
Джага-джага
• 26 мая в 09:50
Ответ дляСонячний день
Обід о 13-14, вечеря о 17:30-18, є виключення, коли повериаюся додому пізно, то можу вечеряти і о 20-21, або десь їм не вдома, якщо там є щось для мене.
Дама с собачкой• 26 мая в 09:52
Ответ дляДжага-джага
Ого. Його ще спробуй вирази.
А от якість шкіри змінюється однозначно.
Цікаво, скільки вам років. Бо у 30 -35 я б на такому сніданку могла до вечора протриматися без особливого дискомфорту. А от у майже 40 - це якийсь постійний голод, а перед КД, то взагалі.
Дама с собачкой• 26 мая в 09:54
Ответ дляСундучок с каникулами
а як ви так за день майже 1,5 кг скинули? з 65 до 63,6?
Та це жіночий організм - там водичка, там гормони.
Ромашкинная• 26 мая в 09:54
Ответ дляТракторні війська
Бред
На фото мало еды. И да, что бы худеть нужно много есть)
Сундучок с каникулами• 26 мая в 09:55
Ответ дляДжага-джага
На початку завжди так, набряки, вода.
ну прям на 1,5 кг - у мене такого ще не було)
Сундучок с каникулами• 26 мая в 09:55
Ответ дляЛеди Г
То може вода була, як побачила 65 це найбільша моя вага в житті пішла до тренера в той день було тренування і одразу «посадили» на нормальну їжу
Ну пару кг я могла і самостійно скидати але воно весь час потім ще плюсом йшло потрохи більше і більше і я схаменулась
І ще я дуже багато зеленого чаю пила, сказали не можна дає набряки сильні
та звісно, що не жир пішов, але все рівно, я б не проти, щоб із мене 1,5 кг води зійшло)
Джага-джага
• 26 мая в 09:57
Ответ дляСонячний день
Всі три прийоми 250 г, між ними ніяких перекусів, кав тощо, лише вода. Їм все в об´ємі 250 г, крім хліба, цукру, солодощів, жирного м´яса. Сьогодні на обід/вечерю буде курка на грилі, суп пюре з гарбуза, окрошка, на вечері часто риба/м´со і овочі, сир кисломолочний, іноді йогурт, або просто апельсин.
Джага-джага
• 26 мая в 09:58
Ответ дляДама с собачкой
Ого. Його ще спробуй вирази.
Джага-джага
• 26 мая в 09:58
Ответ дляСундучок с каникулами
А в мене було.
Джага-джага
• 26 мая в 10:01
Ответ дляСундучок с каникулами
В мене 24.02.22 за добу 3 кг пішло на стресі ((((
Леди Г• 26 мая в 10:03
Ответ дляДжага-джага
У мене за той тиждень тоді -5 було на нервах, я нічого не могла їсти і несло мене страшне, такий стрес для всіх був важкий((