Marc Antonio• 26 мая в 13:02

Усі, хто свідомо ухилився від військового обліку, мають бути позбавлені державою

Пан Муждабаєв, 53—річний громадянин України, який зараз перебуває у Литві критикує тих чоловіків, які ухиляються від обовʼязку і критикує владу за те, що вона не призиває хлопців з 18 років, чи погоджуєтесь ви з ним? Цитата :
«Усі, хто свідомо ухилився від військового обліку, мають бути позбавлені державою
громадянських виборчих прав за порушення
Конституції України. І навпаки - ті, хто служить, мають отримати преференції від держави. І все, проблему вирішено. Треба
тиснути на владу у цьому». (с) А. Муждабаєв, громадянин України, чоловік, 53 роки, пише з Литви.
Perfect look• 26 мая в 13:41
Ответ дляValentina shop2020
Татары хитрые ,воевать и работать они не хотят ,
Пусть он пойдет и покажет как надо
Ага, под пуйла дружно легли, никто и не пикнул, когда раша Крым захватила
Perfect look• 26 мая в 13:42
Ответ дляJust a crow
Ось хто.Муждабаєв Айдер Іззетович
8 березня 1972, Тамбов, РРФСР) — український та колишній російський журналіст, медіаменеджер, та відеоблогер кримськотатарського походження.
Оно еще и из тамбова, всё ясно 🤮
gaga-48ba• 26 мая в 13:49
Ответ дляJust a crow
Ну якщо потрібний, то й мовчав би, але ж ні, критикує чоловіків, не знаходячись в Україні сам.
це був сарказм,якщо що
Olvia1987• 26 мая в 13:50
Ты смотри,сколько развелось адептов секты ’кофе в Крыму чужими жизнями’.Украине нужен свой Моссад,чтобы таких войовнычих товарищей возвращал из Европы прямо
в окоп на передовую.Притом, независимо от половой принадлежности и возраста.
BLUE_SKY• 26 мая в 13:50
це анекдот? нащо ви цих упоротих які по закордонах сидять сюди тягнете?
mymoly• 26 мая в 13:51
Кто ты воин?
Olvia1987• 26 мая в 13:52
Ответ дляBLUE_SKY
Это не анекдот.Это суровая украинская реальность.Не нравится?
mymoly• 26 мая в 13:53
Ответ дляMarc Antonio
Він активно агітує за зниження моб віку до 18 років, активно агітує виловлювати чоловіків на вулицях, виправдовує ТЦК, закликає обмежувати чоловіків у правах, які не у війську, але сам будучи 53 річним чоловіком і громадянином України, тим паче мотивованим за 3 роки до військомату так і не дійшов
Заблудился може
alex-3f3c• 26 мая в 14:26
Ответ дляPerfect look
При чем истинный украинцец Муждабаєв
У нас во власти вообще есть хоть один украинец?
Арахамия?
Еленнн• 26 мая в 14:27
Ответ дляMarc Antonio
нічого,він в прибалтиці піде воювати.
Merlana• 26 мая в 14:42
Это он таким путем хочет выйти из гражданства?
Natal_ka91• 26 мая в 15:09
Усі хто за кордоном, і не сплачують податки, мають бути позбавлені того ж самого🙃
Da.Da• 26 мая в 20:20
Хто він такий? Ви ще бабу Ліду з лавки під під´їздом сюди притягніть.
А по суті: хай позбавляють громадянства тих, хто живе в Європі і має ще одне громадянство.