Вірю, я повірив• 26 мая в 16:14
В цієї орхідеї немає шансів розпуститися?
Отак заплутана
Вірю, я повірив
• 26 мая в 16:18
Ответ дляБагиня
Спробуйте витягнути бутон з того кільця
Пробувала, дуже туго сидить там. І не один він
Техпаспорт на медузу• 26 мая в 16:23
Ответ дляВірю, я повірив
Кооіння стає м‘якішим, коли напитане водою. Замочіть рослину, потім спробуйте витягнути бутон. Якщо ні, я б корінь розрізала над бутоном
Зашла на 5минут• 26 мая в 16:25
Над бутоном не корінь, а стебло. Його треба було в процесі росту випрямляти і фіксувати. Зараз запізно.
Дайте згадаю• 26 мая в 16:28
Ответ дляТехпаспорт на медузу
То цветонос, а не корень
Мрії у вирії• 26 мая в 16:30
Повертайте за сонцем, вона трохи ослабить схатку і зможете витягти бутони.
Вся така шо куди там• 26 мая в 16:41
Шанс є завжди. Залиште її в воді до половини горшечка на 2- 3 дні, нехай розслабиться коріння 🙈 потім побачите чи можна витягнути , а якщо ні, то тоді тижень-два без поливу, дивлячись де вона стоїть, яка там температура, коли коріння висохне, його легко можна розштовхали.