короткопамятна• 26 мая в 11:42
Чи можна використовувати землю для квітів якщо в неї термін закінчився рік тому?
Вишневий цвіт• 26 мая в 11:44
протухла что ли? вот не знала,что и тут срок годности.земля это в принципе продукт гниения растений
Ms. Android• 26 мая в 11:46
Блин, теперь понятно, почему у меня на даче кроме сорняков ничего не растет. Я ж дура думала, что это потому, что я ничего не посадила! А оно оказывается, что там срок годности земли просто вышел и всё.
Куколка-мяуколка• 26 мая в 12:05
Такі люди неосвічені і навіть того не усвідомлюють і не соромляться демонструвати..
Ґрунт у пакетах відрізняється від землі, яку можна викопати біля хати. У ньому збалансований склад добрив, які розкладаються і зникають просто від часу, він знезаражений, а з часом розвиваються грибки і бактерії, він висихає або загниває, залежно від доступу повітря і так далі. Для непримхливих рослин це може бути не критичним, звичайно.
Хочу в БАНю• 26 мая в 12:15
Порадниці, з якої землянки ви сюди строчите?
В пакетах продається не земля, грунтосуміш. І так, вона псується.
Белая и пушистая• 26 мая в 13:04
Я думаю що там вказано термін придатності упаковки) Як у випадку із сіллю наприклад