Завжди мало• Изменено 26 мая в 23:25

Відношення до касирів в супермаркетах

Замітила, що з повагою відносяться до них ті покупці, у кого достатньо грошей
автор Завжди мало • 26 мая в 23:59
Ответ дляЛатвийские_Номера
На днях молодая кассир на кассе не смогла найти штрих код на товаре.
Видно стажёр. Я улыбнулась и показала ей, что он на дне баночки )))

Но бывает нарываюсь на таких, что кидают товар со всей дури, поэтому приходится делать замечание, чтобы не ломали МОЙ товар (печенье, например). Бо как шваркнет об металлический прилавок, что потом домой приносишь покрошенное.
Я перевіряю зразу ж цілісність товару.
Бо буває, так, касири працюють надшвидко.
Але нічого побитого з вини касира -не знайшла
автор Завжди мало • 27 мая в 00:01
Ответ дляГанцю в кєдах
’Простушка’ я в 22 була ще трошки дитиною, з щенячим поглядом, без модного сучого обличчя.
Не руйнуйте моїх ілюзій
Зоя Жорівна• 27 мая в 00:09
Ви стоїте днями біля каси і рахуєте людські гроші?
Бутерброд з ікрою• 27 мая в 00:11
Много денег - понятие относительное.
Я ко всем профессиям отношусь с уважением
автор Завжди мало • 27 мая в 00:13
Ответ дляЗоя Жорівна
Ні. Висновок з того, що бачила
Зоя Жорівна• 27 мая в 00:13
Ответ дляЗавжди мало
Ні. Висновок з того, що бачила
Що ви бачили?
автор Завжди мало • 27 мая в 00:14
Ответ дляБутерброд з ікрою
Много денег - понятие относительное.
Таки так.
Але я про тих, у кого достатньо їх
автор Завжди мало • 27 мая в 00:15
Ответ дляЗоя Жорівна
Що ви бачили?
Відношення.
А ще побачила, як , бабки- божі одуванчики, намагаються нагріти нас. Набирають товарів. І на касі спеціально починають витримувати монет ти
Lacrimo• 27 мая в 00:16
І гроші кидають в лице, і хамлять, і продукти кидають, і касир ( навіть продавець) винен в цінах на продукти, і спеціально ганяють продавця а насправді не збираються купляти нічого, і за 50 копійок закатають скандал ( бо їм причулось), і обматюкають бо ти сказала, що кавоапарат тимчасово не працює ( в ремонті), і за касу залазять, і за руки хватають, і погрожують начальством, просто погрожують ... і так 80 відсотків всіх покупців! Якщо в 22, 23 році таких було 60 відсотків. Тому, що забезпечені виїхали, залишилось дуже багато маргіналів і стариків в яких ти завжди у всьому винен. Я ніколи не хотіла працювати з людьми, але не знала чому, попрацювавши , зрозуміла, що цю сферу більше ніколи не піду: краще підмітати вулиці собі на одинці. Це не тільки мій досвід, в цій сфері або ти будеш хамити або тобі! І якщо жінка мяка, тактична не може за себе постояти, а в магазинах не дозволяють , бо клієнт завжди правий, то їй дуже швидко прийде вигорання і куча проблем з психікою. Я вже мовчу про думку людей що це прислуга і їх ганяють як малолеток. Тому там і працюють студенти, там треба кінське здоровʼя і великий запас нервів.
Зоя Жорівна• 27 мая в 00:17
Ответ дляЗавжди мало
Відношення.
А як ви визначили, в кого скільки грошей?
Вилами по воде• 27 мая в 00:19
Я зовсім не багата, але з повагою відношусь до людей всіх професій, з касирами, гардиробнцями чи іншими (з ким безпосередньо контактую) завжди здороваюсь, дякую їм. Мені не важко,а людині може приємно буде хоч трошки. Якби всі були програмістами чи блогерами, то хто б ремонтував сантехніку, провідку, прибирав, обслуговував в магазинах?
автор Завжди мало • 27 мая в 00:22
Ответ дляЗоя Жорівна
Пояснювала вже
автор Завжди мало • 27 мая в 00:23
Ответ дляВилами по воде
Ви себе бачили зі сторони?
Свою поведінку?
Чи то є адекватне відношення?
Чи жалість?
Вилами по воде• 27 мая в 00:28
Ответ дляЗавжди мало
Ви себе бачили зі сторони?
Свою поведінку?
Чи то є адекватне відношення?
Чи жалість?
Не зрозуміла, а що не так у ввічливому добрий день і дякую? І при чому тут жалість? Моє здрастуйте однакове для всіх і для бізнесменів і для касирів.
АдеКВАтная• 27 мая в 00:50
А покупці, у яких недостатньо грошей, відносяться до касирів без поваги?
Чучело-Мяучело• 27 мая в 06:28
З вашого допису можна зробити висновок, що ви погано ставитеся до бідних покупців.
Треба ось так• 27 мая в 07:16
Ответ дляМоська-слон
Еще моя знакомая, которой все досталось легко (богатые родители) презирает кассиров и тп. Потому что не знает что такое тяжелый труд
То проблема не в касирах, а в вихованні вашої знайомої
Хвильоватиша• 27 мая в 07:28
Ответ дляПросериарила молодость
Я работала с клиентами в разных магазинах и качество клиентов напрямую зависит от тематики магазина или услуг. Самая каторжная работа с грубыми клиентами в супермаркетах по моему опыту, настолько истощает, что вообще не хочешь разговаривать с людьми. При том, что если работаешь, к примеру, в магазине и продаешь часы премиум сегмета, то клиенты приятные вежливые, клиентов не так много, как в супермаркете, и всем успеваешь уделить достаточное количество времени.
Так потому они и с деньгами и посадами, что умеют ладить со всеми.
Просто умеые люди.
Я средне отношусь, вежливо, но кассиры иногда тоже не очень бывают.
У нас в Треше один товарищ всегда всех общитывал если не картой расплачиваешся. А бывает носом крутят в магазинах типа Евы и Брока. Просто так. Но в этих магазинах часто очень переферийеые девочки.
Мюллерная• 27 мая в 10:38
Я після звільнення кілька років приходила в себе.
Ряженка• 27 мая в 11:44
Ответ дляЧарочка діда
Помиляєтесь. Я працюю старшим касиром, тому мій обов´язок це розв´язування конфліктів між касиром і клієнтом. Часто бувають такі покупці що ти можеш бути найдобрішою людиною в світі і все одно, знайдуть причину чому касир у всьому винен. Найкращий був покупець, який бажав здохнути всім касирам, так як вони піднімають ціни і не думають за простих людей.
Ну, неадекваты есть везде и всегда и могут выплеснуть своё плохое настроение на простого кассира