Сижу_и_плачу• 27 мая 2025
Яку косметику для догляду варто купити в Італії і де знайти (буду пару днів)
Вітаю! Дівчата, порадьте італійську косметику для догляду за тілом та обличчям. Буду в Італії декілька днів і хотіла б щось придбати, тільки не люкс, а щось місцеве та дієве. Буду в Мілані, можливо хтось знає місця тут)Дякую за поради
Кавуся• 27 мая 2025
Ну Кико хорошая марка. Но в принципе у итальянцев хороший уход для волос и тела, по лицу не очень
Гл. Амурная• 27 мая 2025
Ответ дляhrystia
Guam
Його дома повно. І коштує Гуам в Італії дорожче ніж в Україні. Живу в Італії)
Сижу_и_плачу
• 27 мая 2025
Ответ дляГл. Амурная
а порадьте куди варто зайти за косметикою доглядовою? Я ніде не бачила типу наших Космо та ДЦ магазинів( Можливо не там шукаю. Дякую!
Сижу_и_плачу
• 27 мая 2025
Ответ дляКавуся
Підкажіть магазини офлайн, де можна щось придбати (Кіко бачила). Дякую
Гл. Амурная• 27 мая 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Є. Називається Тігота. Але продається у них все те сама, що і у нас майже.
Місцевого продукту мізер.
Весь проф йде на експорт.
Його важко знайти.
Самій на початку було дивно.
Вже звикла
Місцевого продукту мізер.
Весь проф йде на експорт.
Його важко знайти.
Самій на початку було дивно.
Вже звикла