Снегурочко• 27 мая 2025
Хто закордоном і в кого лишилися квартири в Україні, чого ви просто так не
запустите внутрішніх переселенців у свої пусті квартири? Особливо тих, в кого знищене житло? Ваші хати просто так простоюють, а так би допомогли людям. Вважаю, що наша держава мала б примусити їх так зробити. Це - прекрасне вирішення проблеми нестачі житла. Не мешкаєш в Україні - житло націоналізується і в ньому мешкають ті, кому це дійсно потрібно.
Гравіцапа• 28 мая 2025
Ответ дляСнегурочко
Очень много всего. А вы?
Например ?
10 полезностей напишите, пожалуйста ?
Снегурочко
• 28 мая 2025
Ответ дляГравіцапа
Например ?
10 полезностей напишите, пожалуйста ?
Я не петя порошенко, чтобы на таком пиариться
Инстагра_мерша• 28 мая 2025
Ответ дляГравіцапа
Например ?
10 полезностей напишите, пожалуйста ?
Да ничего она не делает. Сидит трутень и ждёт манны с неба.