ИНЬэтовамниЯНЬ• Изменено 27 мая в 09:07
Ендокринологічний центр порекомендуйте узд спеціаліста
Мене цікавить Рейтерська 22 в місті Київ, якого узд спеціаліста порекомендуєте хто робить пункцію??? Хто був у Старушок Ірини?
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:09
Ответ дляОбижулька
Я була у Старушок, що вас цікавить? Вона спеціаліст в цій справі
Я була у неадекватного Лівкутника, цікавить чи адекватна Старушок чи варто до неї записуватися, бо запису місяць чекати.
Чередніченко Сергій ?? Тоже біопсію робить.
Обижулька• 27 мая в 09:11
Напевно я мало чим вам допоможу, Лівкутник робив мені пункцію і я дуже приємного враження від цього лікаря.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:11
Ответ дляВеликий сатирик
Сердюк работает там еще? Если да - она хорошая.
Робить але не робить пункцію.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:15
Ответ дляОбижулька
Лівкутник всім грубив і нах посилав, кожна пацієнтка була в шоці і надіялась що він хоча б нормально дивився. Я зайшла до нього кажу тут спорне питання щодо щитовидки, а він мені каже я тебе і не питав нічого🙁рота затикав, зробив узд, нічого не запитаєш, так і не сказав чи треба робити біопсію чи ні і через нього знову через 2 роки повертаюся до цієї біопсії.
Великий сатирик• 27 мая в 09:16
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Робить але не робить пункцію.
может на вышгородскую поехать? там Шелковой, он делает и узи и пункцию.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:19
Ответ дляВеликий сатирик
Я була в нього в минулому році.
Обижулька• 27 мая в 09:19
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ого, була в нього і зовсім інший прийом, навпаки сказав що є підозрілий вузол який радив пунктувати, хоч і менше 1 см, його діагноз підтвердився, результат дуже акуратно мені сказав , і на всі питання відповів
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:20
Ответ дляОбижулька
Я в нього була 2 рази і постійно така поведімка, одну жінку витолкав з кабінету, коли та зайшла запитати. Я незнаю хто його там тримає на роботі.
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:20
Ответ дляОбижулька
За кошти були чи по направленню?
Обижулька• 27 мая в 09:21
Я його знаю вже 20 років, він і доньці моїй ще узд робив, читаю як про іншу людину чесно кажучі
Обижулька• 27 мая в 09:22
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
За кошти були чи по направленню?
По направленню
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:25
Ответ дляОбижулька
Ще кричав на мене що не взяла попереднє узд з собою до нього. А я ще прізвище змінила, а в сімейного ще не змінила і по програмі підтянуло з направленням минулого прізвища, то кричав ще мені цією хуйнею займатися. Я думала що встану і піду до його головної на другий поверх, бо це було терпіти вже не можна.
Обижулька• 27 мая в 09:25
До речі , мої колеги теж у Лівкутника були, теж відгуки добрі. Що то за день у вас був, хз
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:26
Ответ дляОбижулька
Може ж комусь така поведімка і норм. Люди різні.
Обижулька• 27 мая в 09:27
Ну у Старушок все швидко, приємна лікар. Але я вже не знаю кого вам радити
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 09:28
Ответ дляОбижулька
Спробую до неї.
Обижулька• 27 мая в 09:28
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Поведінка зовсім інша, я ж пишу що наче про різних людей пишемо
Великий сатирик• 27 мая в 09:44
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я була в нього в минулому році.
и он вам делал пункцию? или сказал что не нужно?
какие у вас показания узла вообще? может вам и правда не нужна пункция
ИНЬэтовамниЯНЬ
• 27 мая в 10:04
Ответ дляВеликий сатирик
Ні не робив.