Подскажите пожалуйста, была там лет 8 назад. Тогда можно было просто прийти с паспортом и сразу попасть к врачу. Сейчас так же или нужно брать направление у терапевта?
Красавица писяная• 28 мая в 09:27
Зараз там лікуюсь. Якщо з направленням від терпавета, то дзвоните туди, називаєте код і вас записують.
Я не чекала. Приїхала і сказала в реєстратурі, що хочу попасти на платній основі. Вам дадуть талон. Сплата через касу (тільки термінал!) 568 грн прийом.
На місці можете одразу в лабораторії заплатити дівчатам 200 грн за аналізи і вам одразу видадуть результати (це стосується тих аналізів, які роблять тут, бо інші забирає кур´єр)