Таблет• 27 мая в 10:47

В Сирии, афгане война закончилась, с них сняли санкции. У них жизнь налаживает

У нас война закончится, только когда аналогичного масштаба начнется в другом месте
Korsika999• 27 мая в 10:51
Поздравляю с прозрением
Касабланка8888• 27 мая в 10:52
В другом месте такая война как у нас не начнется по ряду причин.
Peres Lal• 27 мая в 10:54
В другом месте такая война начаться не сможет, т.к. нашего нынешнего не смогут там избрать президентом.
roksinata• 27 мая в 10:55
Ответ дляPeres Lal
Ви вважаєте що Зеленський почав війну?
Peres Lal• 27 мая в 10:55
Ответ дляroksinata
Ви вважаєте що Зеленський почав війну?
Он ее не остановил.
roksinata• 27 мая в 10:57
Ответ дляPeres Lal
Он ее не остановил.
В той час він і не міг її зупинити. Його б на запчастини самі українці розірвали якби він погодився віддати Україну рашці. Самі згадайте настрої в 2022 році.
Мария10• 27 мая в 10:57
Ответ дляPeres Lal
Он ее не остановил.
А почему только он не остановил? А другие кто начал войну не остановили?
Peres Lal• 27 мая в 10:58
Для людей с избирательной памятью я напомню предвыборную программу Зеленского - https://program.ze2019.com/
Кто сможет описать, что из этого было выполнено?
Nata_69• 27 мая в 10:58
Ответ дляPeres Lal
Он ее не остановил.
ее бы не остановил никто. Или на условиях добровольной передачи регионов в пользу рашки.
Nata_69• 27 мая в 10:59
Ответ дляМария10
об этом в методичках ботоферм не пишут.
Решка7777• 27 мая в 11:01
Ответ дляroksinata
Ви вважаєте що Зеленський почав війну?
..багато дивних речей ..відкрив двері
Решка7777• 27 мая в 11:01
Ответ дляPeres Lal
усе 500 % навпаки
Olvia1987• 27 мая в 11:02
Ответ дляNata_69
Он же на колени собирался стать,чтобы войну остановить и сойтись посередине.Вы видели его на коленях?
Манула• 27 мая в 11:02
Не вірю, що ця війна закінчиться в осяжному майбутньому. путін не зупиниться. Вся ця трійця пу-зе-трумп як спеціально підібрана щоби нас знищити ...
Калькулятор• 27 мая в 11:02
Ответ дляroksinata
Ви вважаєте що Зеленський почав війну?
Війну почав хуйло. Але свиїм вибором у 19 році українці послали йому чіткий сигнал що вони хочуть миру за будь яку ціну. Згадайте початок вторгнення. Кацапи зібрали відверто недостатньо сил, усі експерти про це кажуть. Тому що хуйло очікувало що їх тут із квітами будуть зустрічати. А такі очікування у нього були саме через те що обрали не професійного політика, а Зеленсьго, який, нагадаю, обіцяв припинити війну
Olvia1987• 27 мая в 11:02
Ответ дляМанула
Европу забыли.
Мандарина• 27 мая в 11:05
Ответ дляroksinata
Зато сейчас он не боится что его разорвут, потому что все ок?логично
olenok• 27 мая в 11:07
Ответ дляPeres Lal
Он ее не остановил.
А як він має її зупинити, по вашому? Який саме крок зупинить війну?
автор Таблет • 27 мая в 11:09
Ответ дляolenok
Он в начале 22 г. обдурил население. Говорил, что нападения не будет. В мае подем на шашлыки.
В марте получили горы трупов Буча, Ирпень .
Люди поверили и остались в этих городах
roksinata• 27 мая в 11:10
Ответ дляМандарина
Зараз вже інша ситуація. Люди поділені, втомлені і перелякані. Нема кому розривати. Ще раз, згадайте настрої 2022 і порівняйте їх з тими що зараз. Ви самі в той час що думали? Вважали що потрібно здаватись чи що потрібно захищатись?
Antoninaya1• 27 мая в 11:11
Ответ дляroksinata
Ви вважаєте що Зеленський почав війну?
Ви вважаєте він зовсім не при чому?
Калькулятор• 27 мая в 11:11
Ответ дляolenok
Не згортати ракетні програми, не згортати виробництво Стугни. Створювати ешелоновану оборону із міними полями. На сильних не нападають, нападають на слабих
При Зленському посадили генерала який закупляв бронежилети, потім проводили-проводили експертизи і з´ясували що із пронежилетами все гаразд
Про злив унікальної операції із вагнеровцями усі пам´ятають?Дороги ремонтували навіть у Чернобильскій зоні, по ній потім кацапня на Київ їхала
Fresh• 27 мая в 11:12
Ответ дляroksinata
При чому віддати? Наркоман мав готуватися тільки став президентом. А не шатли в крим відкривати, скільки всрав грошей на всякий непотріб і на 4 рік війни економіка не переведенна на військову, немає норм мобілізації іткд
Antoninaya1• 27 мая в 11:12
Ответ дляroksinata
Настрої чи пропаганда?
Мандарина• 27 мая в 11:14
Ответ дляroksinata
Так и 22 были те, кто подробно описал что будет дальше. И что это поменяло? Настроения создают пропагандой. Адекватно смотреть на вещи и ситуациии-это в наше время дано далеко не каждому.
Fresh• 27 мая в 11:14
Ответ дляPeres Lal
І саме головне , що більшість яка вибрала оце вже сидять в європах
Решка7777• 27 мая в 11:15
Ответ дляOlvia1987
поставил нас всех, мы же президенты все
Калькулятор• 27 мая в 11:16
Ответ дляFresh
100%
Мандарина• 27 мая в 11:17
Ответ дляFresh
У него другие цели и задачи изначально.
I-va• 27 мая в 11:19
Ответ дляPeres Lal
Эм, а предвыборное обещание Порошенко ’закончу АТО за две недели’ не считается? И ведь поверили и выбрали.