Таблет• 27 мая 2025

В Сирии, афгане война закончилась, с них сняли санкции. У них жизнь налаживает

У нас война закончится, только когда аналогичного масштаба начнется в другом месте
Мандарина• 27 мая 2025
Ответ дляТаблет
Он в начале 22 г. обдурил население. Говорил, что нападения не будет. В мае подем на шашлыки.
В марте получили горы трупов Буча, Ирпень .
Люди поверили и остались в этих городах
А население не знало кто это говорит? С ноября 21 года уже все очевидно дальше некуда. Каждый сделал свой выбор. Одни за эти пару месяцев все продали и спокойно встали на лыжи подальше, другие шашлыки ждали сидели. И, что самое удивительное, ржали с тех, кто говорил об опасности.
Мандарина• 27 мая 2025
И все эти вбросы Зеленского осенью 21 года, которыми пестрила мировая пресса, были смешными для украинцев, а вот новость про шашлыки-истина. Удивительно
Манула• 27 мая 2025
Ответ дляI-va
Эм, а предвыборное обещание Порошенко ’закончу АТО за две недели’ не считается? И ведь поверили и выбрали.
Політики брешуть всі. Але оце зелене нікчемне це ж повний НУЛЬ в політиці... Окрім зачитувати промови, написані літвіном, та нести власну маячню, воно взагалі ні на що більше не здатне. Що треба було мати в голові, щоби за нього голосувати?
kamilla11• 27 мая 2025
Ответ дляolenok
А як він має її зупинити, по вашому? Який саме крок зупинить війну?
Например ядерное восстановить .
Например реформировани армии : обман доверие на любом этапе должно быть избираемое , а не назначаемое . Но тогда как же СЗЧ вследствие дурных приказов и обилечивание и тянуть денежку наверх ? Такая сладкая тема рухнет .
klaraneill• 27 мая 2025
автор, все так быстро переключились на Украину, и как-то не отреагировали на главное. в Сирии и Афганистане все как-то НАЛАЖИВАЕТСЯ??? запрет на все что угодно, на любые права людей, битье женщин камнями насмерть, казни тысяч людей за их веру, это вы называется жизнь налаживается??? серьезно?
lnnel• 27 мая 2025
Ответ дляPeres Lal
Для людей с избирательной памятью я напомню предвыборную программу Зеленского - https://program.ze2019.com/
Кто сможет описать, что из этого было выполнено?
Роками, десятиліттями у нас президенти не виконували передвиборчу програму, обкрадали країну, дерибанили бюджет, знищували оборону. Але як кістка в горлі чомусь саме Зеленський. Знаєте, я за нього не голосувала. Але оскільки його не хоче путін, і його не хочуть ті, хто за гречку продався, чи отакі ось рашаботи, як ви, я вважаю, що Зеленський зараз найкращий з того, що могло б бути. Інших достойних, на жаль, немає.
lnnel• 27 мая 2025
Ответ дляТаблет
Люди поверили и остались в этих городах
Слухайте, а якщо чесно, ви б повірили, якби він сказав, що буде війна? Я майже на Чернігівському кордоні жила, там тільки сліпий не бачив, що назріває напад. І все одно, більшість була впевнена, що нічого не буде. Ми коли вирішили трохи далі переїхати, з нас свої ж сміялися - яка війна може бути з ’братами’. Тому не треба перекладати свою неспроможність аналізувати ситуацію на когось. Ви не хотіли вірити у війну, тому повірили тому, хто сказав, що її не буде. Мабудь і арестовичу теж вірили. А Зеленський сказав те, що мав. Він там не один, і не один вирішує, що казати. Якщо вже на те пішло, дані про те, що нападу не буде, йому надав ваш улюблений Залужний. А про Бучу і Ірпінь взагалі недоречно. Від першого вибуху було достатньо часу, щоб виїхати. Просто знову ж, навіть після вибухів більшість не вірила, що ’брати’ прийшли вбивати. Тому й не виїхали.
lnnel• 27 мая 2025
Ответ дляFresh
При чому віддати? Наркоман мав готуватися тільки став президентом. А не шатли в крим відкривати, скільки всрав грошей на всякий непотріб і на 4 рік війни економіка не переведенна на військову, немає норм мобілізації іткд
Ви своїх чоловіків всіх відправили воювати? Чи чекаєте, щоб хтось інший пішов? В вашому оточенні всі стали на захист, чи під спідницями заховалися і верещать, як дівки, коли їх ТЦК ловить?
Калькулятор• 27 мая 2025
Ответ дляlnnel
Про президентів. Такого економічного росту України як при Ющенко не було ніколи і вже не буде. Гроші йшли в Україну нестримним потоком. Закінчив своє президенство із рейтингом 5%. Тут усі президенти уходять під прокльони, щоб вони не робили
Калькулятор• 27 мая 2025
Ответ дляlnnel
Це не так працює. Не важливо вірили б / не вірили б ми із вами. Це офіційна заява президента і РНБО. Армія і СБУ почали б застосовувати плани, які відповідно були розлоблені на випадок вторгнення. Не було б хаосу перших днів, коли калаші раздавали, та моливо було б запобігти і втрат військових, та й цивільні встигли б виїхати. Згадайте Маріуполь, це ж суцільний жах
Манула• 27 мая 2025
А ще заяви в перші дні, що ми підривали мости, бо вважали, що роZZіяне теж люди

Це призвело до швидкої окупації півдня ...

Хто за цей маразм буде відповідати? Напевно загиблі, впо та ті, що вимушені були залишитись в окупації, тільки не ’найкращий найвеличніший’ приЗЕдент з 5-6 його потужними менеджерами
lnnel• 27 мая 2025
Ответ дляКалькулятор
В містечку, де я була на початку війни, військова адміністрація за декілька днів отримали розпорядження підготуватися до роздачі зброї. Офіційне. Знаю точно, бо племінниця там працює, розповідала. Знаєте, що зробив голова адміністрації і його заступники? Зібрали сім´ї і втікли.
Я не думаю, що я жила в якомусь унікальному містечку, що ми по блату отримали попередження, а більше ніхто не отримав. Я думаю, що просто дуже халатно до цього поставилися. З багатьох причин.
А щодо простих людей. Ок, ну попередили б всіх. Що б робили? Кордони на в´їзд були закриті. Хто б нас за кордоном чекав? Ніхто б нікуди не виїхав. Ті, хто хотів, попередження не чекали.
А про Маріуполь взагалі не раджу згадувати. Там дуже багато нюансів, яких маніпуляторам не вигідно згадувати.
lnnel• 27 мая 2025
Ответ дляКалькулятор
Що б там не казали - кожен народ заслуговує на того президента, якого має. Влада - відображення народу. А народ у нас такий собі. Корупцію не влада старанно вирощує з дитинства, сміття повз урну не президент кидає, машини військових, на які простий народ донатив, не Зеленський підпалює.