Лорка-хлорка• 28 мая в 01:49

Чи стикалися ви або ваші близькі з "каральною психіатрією"?

Тобто якимось діями психіатрів, що на ваш погляд принесли більше шкоди ніж користі.
Результат:
вже голосів: 162
107 (66.05%) Ні
42 (25.93%) результат
13 (8.02%) Так
Мадам Подлинник• 28 мая в 04:19
Ответ дляЗ родзинкою
Лише з каральною стоматологією в 90-ті в школі, зате тепер не потребую анестезії.
А по темі, зараз по вулицям стає страшно ходити.Каральна + примусова пихіатрія повинна встати з попелу і навести порядок (цього не трапиться, бо спеціалістів мало, тому будьте обережні в громадських місцях)
З одного боку, ваші слова мають певний сенс, реально агресивних та хворих повно. Але з іншого, то дуже небезпечна річ. Маєте знати той факт, через помилки слідства та відповідно хибні рішення суду, було страчено досить багато людей, навіть абсолютно невинних та непричетних. Так по всьому світові. Так само буде і з каральною психіатрією, будь-хто теоретично може стати невинною жертвою системи. А ще коли додати корупційну складову, то озиратися доведеться не лише на агресивних незнайомців на вулиці, а на всіх оточуючих, і не приведи життя стати на дорозі комусь зацікавленому та впливовому, або просто в когось прокинеться корисливий інтерес або спрага до видуманої помсти.
Джонсонюк• 28 мая в 04:19
Ответ дляМадам Подлинник
Потому что психиатрия это не про лечение, что бы нам не втирали, а про ‘усмирение’ из серии ‘овощ и нормально, зато остальным удобно’, ‘пациент обос….ся, зато спокоен’.
ну буйных и вправду нужно изолировать. почему окружающие (а особенно дети) должны подвергаться опасности? взрослый хоть дать отпор может, а дети - нет.
Мадам Подлинник• 28 мая в 04:19
Ответ дляДжонсонюк
Я писала об этом, согласна.
автор Лорка-хлорка • 28 мая в 04:41
Ответ дляАмбасадор щастя
Или молодой человек или девушка попробуют наркотик (соль, например), Дома показывают родителям настоящий психоз. До утра дурь выходит и интоксикация, а родители из хороших побуждений требуют полечить нормального человека и платят, чтоб положили и полечили.
Ну а таких перенаправляют потом в наркологию? Или так и лечат от ’психоза’?
тянитолкайка• 28 мая в 05:32
У мене був досвід ’каральної медицини’. З певних причин я не хотіла годувати дитину грудним молоком і мені не дали ліків для припинення лактації чи полегшення стану, бо це не за протоколом. Це були найболючіші два тижні у моєму житті, я думала, що зійду з розуму від болі. Я вважаю це каральною медициною.
Потішаюся• 28 мая в 06:01
Ответ дляМадам Подлинник
Если тот случай правда, то согласна полностью. Буйных и опасных для общества надо держать под контролем, теми же препаратами, но зачем калечить тех, кто не несет опасности окружающим.
Может вы неудобная здесь и сейчас.
Фиона Шрековна• 28 мая в 06:03
Ответ дляМадам Подлинник
Це ви зі свого досвіду пишите чи підслухали бабок на лавочці? Я особисто періодично лягаю у пнд для початку прийому курсу ліків, так легше. Мій син, останні чотири роки теж за необхідністю лягає. Тому я вам пораджу так безкомпромістно висловлюватися тільки про те, про що знаєте особисто, бо я щось взагалі ніколи не спостерігала того, про що ви пишете, навіть у відділенні ’буйних’. Я ось, доречі,не так давно лежала в пнд і близько пролунали вибухи, нас всіх, з усіхвідділень швиденько відвели у бомбосховище, і буйних також. Так от, я тільки дивувалася терплячості персоналу, думаю, що саме вони приймають щось,що вирубає емоції, а от паціенти були навпаки, на диво жваві та збуджені.
Потішаюся• 28 мая в 06:05
Ответ дляАмбасадор щастя
За деньги от родственников даже Вас госпитализирует😀.
Может что-то поменялось, но три года назад все еще это было
Україна, що тут скажеш.
Потішаюся• 28 мая в 06:08
Ответ дляМадам Подлинник
А бывали ли случаи госпитализаций абсолютно здоровых людей, которых кто-то решил бросить в психбольницу с умышленными злонамеренными или корыстными целями?
Звичайно.
Потішаюся• 28 мая в 06:24
Ответ дляМадам Подлинник
В Україні так точно, навіть без рішення суду. Взагалі наша країна це суцільна небезпека для пересічного громадянина: як не ракетою/шахедом вб´є, так ТЦК, як не тцк, так роботу через страх неможливо знайти і через те, що роботодавець повідомляє тцк про персонал чоловічого роду, який у них є, як не тцк, і неможливість працювати - голод, холод і нереальні ціни на продукти в магазинах, комуналку, систематичну агресію оточуючих від постійного державного пресингу. І це коли закриває постійна несправедливість з боку держави, жодної підтримки простого громадянина, постійний стрес із-за грохоту ракет і шахетів, постійна біготня в бомбосховища, метро, підвали. Жорстокий, бездушний Зеленський - це кровавий президент, він нікого не жаліє, не щадить. З цього можна зробити висновок, що Зеля - це ще той психіатр, він буде до того часу знущатись морально над людиною, неважливо це дитина 4-5 років чи дорослий, допоки не доб´є її і потім буде сміятись. От це каральна психіатрія. Вибираєш жертву і мочиш її і ходиш всім іншим розказуєш, що ммм, ммммм, я і так, і так, і по різному хочу всім допомогти, але вони всі зрадники, агенти кремля, такі сякі, п´яте, десяте, а сам що, а у самого хто??? У Подоляка брат де служив, а в баканова жінка хто була, а що там з Вагнергейтом? забули всі, а в інших з його оточення скільки всього було і як на гуску вода???
Мульйонерша• 28 мая в 06:24
карательная психиатрия - это то, что было в ссср с политзаключенными и другими неугодными, например Валерией Новодворской.
Мульйонерша• 28 мая в 06:24
Ответ дляЗ родзинкою
ви неправильно розумієте, про що мова
Потішаюся• 28 мая в 06:27
Ответ дляМульйонерша
Та зараз теж є.я точно знаю випадки як у Києві, так і в інших областях. За майно, бізнес.
Кукусик• 28 мая в 06:48
Ответ дляЛорка-хлорка
В определенных случаях можно - если ’есть опасность для себя или других’. В данном случае при том что формально может быть опасность была - селфхарм все-таки, но он был не такого рода, чтобы риски от него превысили риски от самой госпитализации. И при том, что условия сами по себе могут быть очень плохими - грязь, плохая еда и т.д.
Кто- то разрешил госпитализацию из родных. Это ужасно, но карательная психиатрия это нечто другое все же.
Кукусик• 28 мая в 06:52
Ответ дляМадам Подлинник
Думаете, методы карательной и обычной особо сильно отличаются? Или для карательной другие препараты и дозировка?
Точка приложения другая - пациент здоров, и цель другая - сломать или выключить, а не вылечить.
Кукусик• 28 мая в 06:55
Ответ дляЛорка-хлорка
Много таких случаев ?
Думаете, все кто это делает признаются?
tarveldy• 28 мая в 06:58
Ответ дляАмбасадор щастя
Я работала много лет в психбольнице. Спрашивайте
Чи правда, що 90% ваших пацієнтів це нарко-алко залежні?
Колгоспниця• 28 мая в 07:43
Ответ дляЛорка-хлорка
Я не случайно взяла в кавычки. Такое словосочетание использовал человек, рассказавший эту историю, так что думаю оно вполне используется не только в смысле преследования диссидентов.
Нет ,это безграмотно
Какрательная это если б эту девушку лечили электрическим током,удалением доли мозга и тд
Колгоспниця• 28 мая в 07:47
Ответ длятянитолкайка
Педиатр и семейный тоже отказались выписать,просто купить в аптеке за деньги?
Мамина квіточка• 28 мая в 07:48
Интересно почему именно психиатрия так демонизирована. Никто не рассказывает страшные истории как злые хирурги отрезали здоровые ноги или инфекционисты заразили страшными вирусами чтоб наказать пациента. Одни психиатры маньяки.
Про карательную в прямом смысле не говорю, тут понятно все. Но я про современную когда ´превратили в овоща´ бедного ни в чем неповинного человека.
Звучит как: пошла к косметологу, сделала пилинг и теперь лицо 2 дня красноватое, плак-плак.
Амбасадор щастя• 28 мая в 08:05
Ответ дляЛорка-хлорка
Такие интоксикационные психозы проходят, как правило, до утра.
Это если молодой человек один раз попробовал
Щебетушка• 28 мая в 08:10
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну как сказать.. Вообще, на обычное отделение, чтоб прям, настоящая недобровольная госпитализация, которая через суд, по всем правилам, редкость. Один случай в месяц или за два месяца.
Часто в отделении удается человека уговорить и он соглашается остаться. Хотя и положили за деньги от родственников.
Вы не в Украине работали? Что-то не пойму, в психбольницу можно госпитализировать только с подписанным согласием пациента или по решению суда. О каких родственниках и деньгах идёт речь?
Амбасадор щастя• 28 мая в 08:12
Ответ дляЩебетушка
По закону да. Но на практике можно. И такое происходит кажды день.
Налогообложу• 28 мая в 08:22
Это по типу у неё депрессия поэтому будем лечить током и лоботомией? Знаю случай , ребёнок с СДВГ ( ну это сейчас мы такие умные все, а раньше , неуправляем на этом все) лечили током .
Ганцю в кєдах• 28 мая в 08:41
Ответ дляМадам Подлинник
Вибачте, а Ви особисто стикалися с психічно хворими? Коли чоловік (сусід з шизофренією) з сокирою по вулиці бігає, через паркани перелазить на чужі подвір´я, заруюав собаку у людей, кидався під колеса моєї машини, ні вдень ні вночі покоя немає і за
дітей страшно. Здоровенний чолов´яга, лікуватися відмовлявся, родичі на нього забили. То так,
краще хай він буде овочем, а всі
решта спокійно живуть.
Або як у моєї куми у будинку є одна божевільна яка сміття у квартирі збирає, у під´їзд зайти не можна, сморід, щури, таргани, її сусіди, маючивласне житло не можуть там жити, вимушені арендувати, бо на цю бабцю управи немає. То краще хай вана собі у памперс спокійно у лікарні какає, чим засірає життя десятками людей.
Киев_Елена• 28 мая в 08:41
Ответ дляАмбасадор щастя
Да, это, больше при Советском союзе было. Но сейчас тоже есть.
Например, обозвал пациент мед.сестру, санитары побили, привязали, сказали врачу, что возбудился, добавили инъекций, увеличили дозу нейролептиков - овощ.
А это обратимый процесс «овощ»? Прошло действие лекарств и человек пришел в себя или необратимый?
Сердючка• 28 мая в 08:51
Ответ дляЩебетушка
Я тоже не понимаю о каких деньгах и родственниках речь. Моя мама кидается с ножами на родственников. Нескольких прилично порезала. Не знаю что у нее, шизофрения, маниакальный психоз или биполярное расстройство? Но без ее согласия мы не можем ее оформить в психиатрическую больницу. И полиция приезжала, и скорая и все без толку. Твердят, что по закону только с ее согласия
ротцвеники• 28 мая в 08:59
Нас з медучилище теж повезли на 2 дні на практику в психлікарню. Прошло 35 років, я з жахом згадую це. В оточенні є знайомі. в яких родичі були нездорові. Останні 20 років це було жахливо. Але щоб карали, якщо ви маєте на увазі у 70-80 роках, то зі знайомих здається гіколи не було, але це стосувалося людей які висловлювали іншу громадянську позицію, потрібно було дійсно сміливим бути, а таких не знаю.
Ганцю в кєдах• 28 мая в 09:01
Ответ дляСердючка
Ми викликали поліцію багато разів, і за проникнення на приватну територію і за вбиту собаку і за пошкоджене авто, і за підпал паркану, і за те що дітей лякає. Поліція приїхала, протокол склали, штраф йому виписали і
сказали що нічого вдіяти не
можуть. Зрештою хтось його добряче відлупцював, швидка забрала у лікарню, а звідти вже до псіхушки перевели, бо і в лікарні концерти влаштовував.
Хоча нам поліція казали що якщо він когось травмує, то тоді вони мають право його забрати.
Пэрисхилтонша• 28 мая в 09:03
Нет. Только с недопсихологом. У знакомой дочь поработала и попыталась совершить суицид