Ласковая_львица• 28 мая 2025

Вы заметили какой дорогой относительно остального стала еда?

Раньше поесть купить было не дорого, а одеться- затратно.
Сейчас наоборот - футболки в синсее по 180 грн, шорты 260. На 1000 на лето одеться можно.
В то же время еды купить на 1000 - смотреть не на что.
Почему так произошло?
Ведь развитие промышленности удешевляет производство не только пром группы товаров, но и продуктов питания
Фоточки нема• 28 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Делайте обязательно в следующий раз. Потому что фуджи по 30 грн зимой были крайний раз в 2018 году
А що то з ними таке, що ними міряються? Це як Баріла тут?
Все будет, но потом• 28 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
В 90тых была нищета и голод.Сейчас все Слава Богу
І не лише в 90. А і під час СРСР.
Хочу наколоти губи• 28 мая 2025
Ответ дляLux Aeterna
Клубника фасованная в супермаркете в Испании 500 граммов - 2.19 евро. Отборная, вся сладкая и не размякшая на дне упаковке.
У нас клубника в Сильпо 240 кг ( это больше 5 евро).
Выходит дороже, чем в Испании (
Фоточки нема• 28 мая 2025
Ответ дляПринцепесочка
В Іспанії Вас яблука не вразили?
Мене дуже вразили в 22 році. Діти просили - я не купувала, бо це кощунство за такі гроші їх брати, по 3,50 єврр були. Ми їли манго, кавуни, виноград, дині, банани.
Раз одела не бу• 28 мая 2025
Ответ дляВся в кредитах
А с мяса обычного не получается?)
Речь про экономию же
Все будет, но потом• 28 мая 2025
До речі. Речі в секондах ЄС не мають отого гидкого запаху,як в українських
Раз одела не бу• 28 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Хліб легко можете викреслити.
Картоплю - так, не знаю чим можна в супах замінити. Але, виходить, що жінкам після 40 років, за вашим твердженням, наших звичних супів і не можна. Бо картопля. Я вірно зрозуміла?
Я много лет варю супы без картошки
Раз одела не бу• 28 мая 2025
Ответ дляLux Aeterna
Дороже, чем у нас, были по-моему - только яйца. 6 штук разброс цен 1.70-2.20 евро
Вы в каком городе?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 мая 2025
Все стає дорого.

Просто шорти-футболки можна і в сінсею купити.
А от якщо потрібно одяг на роботу: однотонні футболки певного кольору, сорочки/костюми/взуття/верхній одяг, то дешево не буде і сінсеєм не обійдешся.
Можна, звичайно, в секонді, але ще той квест знайти потрібне.
Каркуша Клара• 28 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Так я вот именно об этом: в связи с чем такое подорожание
У вас в стране войны нет? Многие производства пришлось перенести, пахотные поля сократились, некоторые производства закрылись и теперь продукцию импортируют в страну. Дефицит рабочих, из-за этого приходиться поднимать з/п или давать взятки чтобы сделать бронь рабочим. В прошлом году русня жгла поля с урожаем, обстреливала комбайнеров и трактористов во время уборки.
Девальвация гривны
Повышение цен на э/э и топливо
Усложнилась внутренняя логистика
Факторов много
Все будет, но потом• 28 мая 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Все стає дорого.

Їмо ячмінь кашу/картоплю, обрізки дешеві.
І купуємо одяг
ЯсноВидящая• 28 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Я много лет варю супы без картошки
Цікаво. Просто виключили інгредієнт чи чимось замінили?
Я намагалася замінити коренем селери, але родина не зацінила )))
Фоточки нема• 28 мая 2025
Ответ для220В
Все правильно: яблука складно зберігати до травня, до того ж у минулому році в багатьох вони не вродили - осипались від спеки... Та все одно ціни неприємно вражають.
Навіть страшно уявити, яка ціна на них буде восени і взимку цього року...
10-15 грн/кг
Твоя космішна• 28 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
От бедности у каждой второй лишний вес?Вы фото с тюрем и концлагерей видели?Там жирных НЕТ
Ну и здоровых тоже
Раз одела не бу• 28 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Просто убрала, сделала гуще за счёт других ингредиентов: капусты, например. Я вообще люблю похудетельные супы: много мяса, квашеная капуста, томат, зелень+ сметана - мой любимый. Дочь ест только такой: много мяса, макароны, зелень, фсё.
Неначасі• 28 мая 2025
На 1000 на лето одеться можно.
Яким чином?
Фоточки нема• 28 мая 2025
Ответ дляНеначасі
На 1000 на лето одеться можно.
Яким чином?
В секонді, наприклад.
Неначасі• 28 мая 2025
Ответ дляФоточки нема
В секонді, наприклад.
Ви там були? Ціни бачили? 99% хлам
Принцепесочка• 28 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Выходит дороже, чем в Испании (
170 -195 грн/кг магазин Миколаїв
Вся в кредитах• 28 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Речь про экономию же
Не про экономию речь в теме,а о ром что все подорожчало,в не только еда.
ЯсноВидящая• 28 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую.
А можна рецепт супу з квашеною капустою? Ніколи такий не їла, а, іноді, хочеться чогось цікавого.
Нещодавно готувала брокколі-чеддер суп. Доречі, також без картоплі. Смачний.
Вся в кредитах• 28 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
А яка різниця?
А зачем покупать всякие кости,когда можно купить просто мясо.
Фоточки нема• 28 мая 2025
Ответ дляНеначасі
Ви там були? Ціни бачили? 99% хлам
Буваю. В нас у сусідьому селі секонд, там два відділи - на вагу, не знаю, навіть, яка ціна, люкс - на кожну річ фіксована ціна, є дні, що знижка ще на неї 20-30%. Сукні по 200-350 грн з етикеиками, якісні бренди, є дорогі бренди, футболки - 100-150, блузи, рубашки - 150-250, брюки -200-400 і т.п. Це ціни без знижок. Взуття хороше - дорого - від 1 тис і до 3 тис, це нове (не ношене). І я буваю не в день завозу (субота), а серед тижня - вівторок/ середа. Хто по суботах ходить, то льон, шовк, дорогі бренди вихопити може.
Дитяче майже завжди, коли буваю, лише на малюсіків до року лишається.
Все будет, но потом• 28 мая 2025
Ответ дляВся в кредитах
Обрізки- це шматки мяса.
Чи сала.
Негарне.
Неправильної форми. Як то слово підібрати?
Нема естетичного вигляду.якось так
Раз одела не бу• 28 мая 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Дякую.
Если не ели, вам не понравится. Капустняк. Режете любое мясо мелко, бросаете в кипящую воду. Если курица, то сразу же ведро квашеной капусты туда и варите 20-25 минут, я люблю капусту не мягкую. Если говядина, то сначала её варите минут 15, потом капусту. В конце томатная паста, зелень. Кто любит, тот морковь кладёт и/или лук жарит. И сметана, куда без неё.
Подрысь• 28 мая 2025
а болеть.. лучше не болеть вообще
Все будет, но потом• 28 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Кус кус додайте.
Мнямка
ЯсноВидящая• 28 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Обрізки- це шматки мяса.
Чи сала.
Негарне.
Нема естетичного вигляду.якось так
М´ясо таке називається ’для гуляшу’. Там купа жил і хрящу.
З такого виходять шикарні бульйони чи соуси. А після соусу, м´ясо можна розібрати і зробити фарш. З тим фаршем можна зробити: вареники, пиріжки, млинці з начинкою чи картопляники.
Все будет, но потом• 28 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Хм.
А ми ще готуємо таке.
Квашенамкапуста готуємо в воді до готовності.
Горох- до готовності.
Картопля до готовності.
І то все змішуватися гарячим з маслом..

В Польщі на Вігілію вперше попробувала
ЯсноВидящая• 28 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
А, капусняк ))) Капусняк їла. Тільки, щось, в мене це обрядова страва. Мабуть через те, за яких обставин я його вперше куштувала.
Але мені сподобалося.
Прим. Капусняк сподобався, а не обставини.