Манка Я• 28 мая 2025
Хто за кордоном, у вас також зросла середня сума на продукти у супермаркеті?
У нас раніше було біля 100 євро - зараз і 130, і 160.
Манка Я
• 28 мая 2025
Ответ дляНе любовница
Ви напишіть,де Ви? Бо є різниця-Словаччина чи Німеччина
Баварщина
Манка Я
• 28 мая 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Мені з України передають
Шо, все-все-все? Навіть картопельку?
Манка Я
• 28 мая 2025
Ответ дляГотова до другої
Выросла, но при этом и доходы увеличились, зарплаты
Это да. Вам на сколько подняли? Мне на 200.
ХтоЯкщоНеЯ• 28 мая 2025
Щось поток тем йде на порадниці, як за кордоном погано, освіта не така, ось нове про продукти. Дуже дивні збіги
ХтоЯкщоНеЯ• 28 мая 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Мені з України передають
Ви як манька, у якої три села тримають
Реанимация• 28 мая 2025
Доброго вечора)
Ще з початку війни зросла. Це ті, хто приїхав, не в курсі, що за 2022 десь на 25% продукти підскочили, зараз вже тихенько продовжують рости. А кава - це взагалі окрема історія, про яку багато писали
БезВзяток• 28 мая 2025
Так, дуже. Особливо яйця, як там писали десь, їх треба в рамочку ставити, ціна неадекватно дика.
Реанимация• 28 мая 2025
Ответ дляГотова до другої
Сильно меньше, чем цены. И чем проценты по кредитам
Реанимация• 28 мая 2025
Ответ дляБезВзяток
Ви в штатах?)
всемВсёИмного• 28 мая 2025
С 22 года продукты процентов на 35-30 выросли
Инфляция, что вам удивляет?
Я инженер, меряю от 1• 28 мая 2025
Ответ дляМанка Я
Шо, все-все-все? Навіть картопельку?
Якраз молоденьку
Готова до другої• 28 мая 2025
Ответ дляМанка Я
Так речь не персонально о вас или обо мне. Индексация зарплаты зависит от того какой она у вас была до повышения, а также от процента инфляция и увеличения минимальной. Так что в процентном соотношении подорожание продуктов не повлияло на расходы
Я инженер, меряю от 1• 28 мая 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ви як манька, у якої три села тримають
Тато голова сільради
Готова до другої• 28 мая 2025
Ответ дляРеанимация
Зависит от страны и от факторов, о которых только написала в прошлом посте
Оскорбляю всячески• 28 мая 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ну, так на два боки працюють. В Україні теж дивуються підвищенню цін і зниженню рівня життя... А як має бути під час війни? Ми ж не олігархи, то в них все в шоколаді, і там , і тут, і з миром, і з війною...
Оскорбляю всячески• 28 мая 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Якраз молоденьку
Звідки, з Єгипту?
НашлаПерепискуМужа• 28 мая 2025
чому тоді ті, що приїжджають ’в гості’ так дивуються цінам в Україні?
Манка Я
• 28 мая 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Тобто в місяць у вас 500євро?
Навіть більше