Проработник• 28 мая в 12:01
щодо дострокового виходу на пенсію
дитині встановлену інвалідність в 6 з половиною років
згідно з нашими дивними законами я мала б право вийти на пенсію в 50 за умови всиановлення інвалідності до досягнення дитиною 6 років
ще є нюанси але пенсійний саме за цю фразу чіпляється.чи є шанси все ж добиьися вмходу в 50?
діагноз - аутизм, тобто захворбюювання наявне з раннього дитинства
Проработник
• 28 мая в 12:11
Ответ дляБибер-анонимер
У мене питання не по темі, але навіщо Вам пенсія в 50? Щоб що?
а ви читали тему? в мене дитина з важкою інвалідністю, банально гроші потрібні
якщо їх можна зайвих 10 років отримуватт то чому ні? дивне питання
також отримання пенсії не заважає працюввти якщо ви переживаєте що я кийсь тенєядєц
Бибер-анонимер• 28 мая в 12:14
Ответ дляПроработник
Ні, я переживаю, що в нашій країні такі пенсії, яку практично не відчуваєш. Лише із-за цього.
Зараз мені 40, стажу 20, ЗП завжди буда і є зрвсім не мінімальна, а пенсія станом на сьогодні 3600.
Я про те чи варто її добиватися, щоб отримувати три копійки.
Проработник
• 28 мая в 12:16
Ответ дляБибер-анонимер
в мене буде висока пенсія, отримую високу офіційну зп
Не стесняюсь• 28 мая в 12:16
В мене мама не пішла в 50,хоча мало право,брат має інвалідність.Їй було невигідно з матеріальної точки зору.Пішла в 55.
Проработник
• 28 мая в 12:18
Ответ дляБибер-анонимер
але отримувати навіть по 3600 протягом 10 років це вже 432 тисячі гривень
Бибер-анонимер• 28 мая в 12:18
Ответ дляПроработник
А Ви дивилися в електронному кабінеті пенсійного фонду розмір своєї пенсії на сьогодні?
У мене ЗП 50, до 22-го року була 30. І т.п.
А пенсія фігня.
Проработник
• 28 мая в 12:20
Ответ дляБибер-анонимер
А пенсія фігня.
боюсь дивитись
раніше була майже максимальна але й отримувала я вищу зп
зараз напевно значно менша(
Проработник
• 28 мая в 12:20
Ответ дляБибер-анонимер
А пенсія фігня.
як таке можливо? ви не фоп?
Бибер-анонимер• 28 мая в 12:20
Ответ дляПроработник
як таке можливо? ви не фоп?
Ні, найманий працівник в ТОВ.
Удачная• 28 мая в 12:23
Ответ дляБибер-анонимер
Навіть 3600 на дорозі не валяються, вони автору не будуть лишніми
Показушница• 28 мая в 12:25
Моя свекруха 10років тому пішла на пенсію в 50років через інвалідність сина з 6років (сколіоз)
Не стесняюсь• 28 мая в 12:26
Ответ дляБибер-анонимер
А пенсія фігня.
Як таке може бути?В мене приблизно ваша зарплатаі,і пенсія світиться більше 20тис.Але в мене ще й майже 7 років вилетіло.Працювала на конверт.А так весь час офіційно,і заробляла добре.
Коренная киевлянка• 28 мая в 12:28
Ответ дляПроработник
Автор, я саме по інвалідності не скажу вам, хоча в мене також дитина була інвалідом дитинства, але я пішла на пільгову пенсію як УБД в 50 років, документи подавала 4 рази, 3 рази була відмова, там стільки нюансів до оформлення документів багато, я попала до досвідченого працівника і то вона дивувалася що мені відмовляв пенсійний фонд. Пенсію мені призначили 6900 с зарплати тоді 23000, зараз пройшло 2 роки, подала на перерахунок пенсії, ще результата немаю, сьогодні займалася подачею документів пів дня через особистий кабінет. Автор, я до чого це веду, добивайтеся, ідіть в пенсійним фонд, подавайте документи, якщо буде відмова - вони повинні розʼяснити чого відмова, виправляйте і подавайте ще раз. Повторюся, я подавала документи 4 рази поки мені не призначили. Удачі вам
Магиня• 28 мая в 12:58
Ответ дляНе стесняюсь
А як таке може у Вас? В мене 28 років стажу, з/ п хороша. В тому році середня 60 тис, за цей рік 70 тис. Попередні роки теж нормально. А пенсія 8 тис.
Муркошечка• 28 мая в 13:14
Читала про прецеденты когда через суд доказывали, что заболевание уже было до 6 лет. С ранними выписками от врачей.
Електрохарчування• 28 мая в 13:28
Ось що я знайшла
Якщо дитина визнана дитиною-інвалідом після досягнення шестирічного віку або інвалідом з дитинства після досягнення вісімнадцятирічного віку, надається відповідно висновок лікарсько-консультаційної комісії про те, що вона мала медичні показання для визнання її дитиною-інвалідом до досягнення шестирічного віку, та/або висновок МСЕК про можливість настання інвалідності до досягнення особою 18-ти років (висновок про час настання інвалідності).
Електрохарчування• 28 мая в 13:33
В мене теж дитина мала інвалідність, з 2008 по 2017 рік.
Цікаво, чи можу я претендувати на вихід раніше. Треба почитати й проконсультуватися.
Тантрический кекс• 28 мая в 13:41
Ваш випадок і консультує ПФ.
Є юридичні фірми, які супроводжують нарахування пенсій, зрозуміло що це гроші, але дійсно сума навіть з мін пенсії за 10 років не така і мала.
Проработник
• 28 мая в 13:42
Ответ дляПоказушница
а як їй це вжадося? через суд оформляла?
Проработник
• 28 мая в 13:43
Ответ дляКоренная киевлянка
дякую, це дає надію)
Проработник
• 28 мая в 13:44
Ответ дляМагиня
це неможливо
Проработник
• 28 мая в 13:50
Ответ дляЕлектрохарчування
Ось що я знайшла
дякую, зрозуміла що треба шукати адвоката
Показушница• 28 мая в 14:31
Ответ дляПроработник
Просто оформили, без судів. Я так розумію, тоді це проблемою не було.
Муркошечка• 28 мая в 15:57
Ответ дляЕлектрохарчування
Да , можете , соседка так оформляла. У ее ребенка инвалидность была с года до 14 лет, потом сняли . Она вышла на пенсию в 50.
Електрохарчування• 28 мая в 16:15
Авторко, ваша тема мене зацікавила, я знайшла схожу справу (суд став на сторону матері)
Електрохарчування• 28 мая в 16:19
Ответ дляМуркошечка
Дякую за інформацію!
Якщо чесно, я й не знала про такі нюанси, ця тема наштовхнула мене на пошуки інформації. У всякому разі, можна буде спробувати, навіть через суд (коли мені виповниться 50).
Не стесняюсь• 28 мая в 16:20
Ответ дляМагиня
Не знаю чому у вас мало.Всі хто зі мною працює,чи працював,отримують максимальні пенсії.Щараз це 23610.В мене теж буде максимальна робоча.
Зарплата у вас офіційна,її видно в кабінеті?Внески сплачені?