Дама с заначкой• 28 мая в 14:46
Кеди
От скажіть чи краще будуть почуватися ноги якщо це спор бренд найк, адідас від звичайних шкіряних кед
І чи адіки наприклад замш або нубук більш м’якіше ніж шкіра або дермантин?
Дівчата , скільки разів купую на літо шкіряні кеди укр виробництв ( різних) і всередині натуральна шкіра , Харків, Дніпро , міда та інші .. постійно чи то тисне , чи не зручно
Зараз ще в додачу дуже сильно печуть і болять коліна , навіть стояти 15 хвилин гойдати дитину це як ад..
Скечерси маю , не то ..
дивлюся вже на всякі кеди найк та адідас .. просто на шафі та ох. без прив’язок до моделей і думаю чи буде краще ногам , бо просто кросівки для бігу якось не вдягнеш під сарафан
Скечерси маю , не то ..
Бритоножка• 28 мая в 14:57
Ответ дляДама с заначкой
Маю на увазі щось таке
Біля Nike лежали ...
Спробуйте взуття з нубуку
Я задоволена, в мене Ессо
Спробуйте взуття з нубуку
Я задоволена, в мене Ессо
Дама с заначкой
• 28 мая в 14:58
Ответ дляБритоножка
Біля Nike лежали ...
Спробуйте взуття з нубуку
Я задоволена, в мене Ессо
Спробуйте взуття з нубуку
Я задоволена, в мене Ессо
Що маєте на увазі лежали?
НашлаПерепискуМужа• 28 мая в 14:58
Я купила якось від українського бренду, як вони пишуть
Це провал
Дама с заначкой
• 28 мая в 14:58
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Це провал
Мені всі якісь не зручні
Хоча обираю натуральну шкіру
НашлаПерепискуМужа• 28 мая в 14:59
Ответ дляДама с заначкой
Мені всі якісь не зручні
Хоча обираю натуральну шкіру
Вони і є не зручні, я зручних не бачила ще
Дама с заначкой
• 28 мая в 15:05
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Це я кажу про звичайні фабричні кеди , представлені в різних магазинах міста
Тобто в інсті по 3-4 тисячі я не пробувала купляти
Тільки в магазинах шкіряного взуття