руки_Крюги• Изменено 28 мая 2025

В яку ціну у вас розсада помідорів/перцю?

Є залишки своєї, хочу продати, але цін не знаю, бо у мене колекційне насіння, у нас такої розсади не продають.
Флюорография гуся• 28 мая 2025
70 грн/десяток
автор руки_Крюги • 28 мая 2025
Ответ дляФлюорография гуся
70 грн/десяток
Ух ти! Це де?
фан L.O.S.T.• 28 мая 2025
Це мої тогорічні , сорти колекційні
Замрійлива• 28 мая 2025
Гноми чи що. Колнкційне то по 2 грн за насінину?
Romashka5577• 28 мая 2025
10 грн
Планшетница• 28 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
То пАнти.
Колекційне насіння коштує, аж 25 грн за 20 шт.
Замрійлива• 28 мая 2025
Ответ дляRomashka5577
10 грн
За насінину? Що за сорт такий? У мене є колекційне насіння , але не 200 сортів. Показуйте сорти такі
Замрійлива• 28 мая 2025
Ответ дляПланшетница
То пАнти.
Ну є і 40 за 10 шт, але то цікаво виключно колекціонерам,а не для використання. Якщо дорогуще, то нащо багато вона саджає... Для продажу насіння?
Планшетница• 28 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Поняття не маю.
Я собі купувала, щоб спробувати. Колекційне - не означає, що томат підійде на смак, не буде хворіти і буде урожайним.
В мене є сорти без незви, але смак і урожайність мені дуже подобаються.
ТочноБудет• 28 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Вообще то автор о рассаде спрашивала, я цену на рассаду и написала, за одно растение. Я не торгую, сортами не интересуюсь, написала цены на нашем рынке
Замрійлива• 28 мая 2025
Ответ дляТочноБудет
Ну так колекційні томати коштують не 10 грн за 10 шт. У профільних групах по 50 грн за штуку є. Автор злилась (пішла), бо нема поняття що то за колекція))). Проста розсада від 10 грн, то правда