ТаЕщеОптимистка• 29 мая 2025
Які снеки до пива або фільму берете?
і які не надто шкідливі, але смачні?
Солоденька цукОрка• 29 мая 2025
Грінки купляю. Я таке їм двічі на місяць максимум, то навіть не збираюся їх чимось заміняти.
Ушла и Пришла• 29 мая 2025
П´ятнична традиція: пиво Бланш, горгонзола або дорблу, жменя фісташок і хребет лосося гарячого копчення з гречаним хлібом
плюс кіношка гарна якась. Ще можемо взяти до цього сухарі або чіпси. А, ще кабаноси ковбаски і чоловік любить чіпси зі свинини але я їх не розумію
Ласковая_львица• 29 мая 2025
Сыр-косичка и поджариваю бекон в микро... но это только мужу, у него желудок все переварит)
Я пью коньяк
Покращена• 29 мая 2025
Рыбу сушеную, не целую таранку, а то что в упаковках к пиву или на развес в пивных магазинах.
ИМХОля• 29 мая 2025
Ничего
Зачем приучать себя есть под фильмы ? Если можно поесть нормальную еду до или после фильма ?
На границе• 29 мая 2025
До пива копч скумбрія або ін риба.
До фільма нічого, бо така ,,непомітна,, їда швидко на жопі залишається.
На границе• 29 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Я пью коньяк
Коньяк до пива?
Ласковая_львица• 29 мая 2025
Ответ дляНа границе
Коньяк до пива?
))) не, я только коньяк, пиво для меня слишком объемное, не пью его
Бавовнятий Пупс• 29 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
А где пиво покупаете Бланш?На розлив?Кто поставил этот смалик - сама такая - рвотная.
Скоро_вчера• 29 мая 2025
Я если буду все время есть пока что-то смотрю то в двери не влезу)) Когда смотрю фильмы/сериалы, то бывает пью чай с чем-то вкусным, сама пеку. Или иногда бутеры ем, ужин получается. А так чтобы так в кинотеатре обложиться пакетиками нет))
Ушла и Пришла• 29 мая 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Нет, на разлив сколько ни пробовали невкусно. Именно Кроненбург 1664 в любом маркете. На него кстати часто бывают неплохие скидки, тогда таримся побольше чтоб надолго хватило))))
Гостра на язик• 29 мая 2025
Привчили себе не їсти під час фільмів. Вже багато років просто переглядаємо фільми без всякої їжі.Бо коли захоплюєшся сюжетом, то вже не контролюєш кількість з´їденого, а потім клято скидаєш зайві кг.
В шоколаде• 29 мая 2025
Покупаю фуэт с сыром кабралес или фуэт с инжиром. Тоненько режу и наслаждаюсь)
Ушла и Пришла• 29 мая 2025
Ответ дляИМХОля
Ничего
Це приблизно як запитати навіщо ходити в ресторан якщо можна замовити доставку. Атмосфера, поєднання двох задоволень відразу, розслабитися, дозволити собі не банальний прийом гречки з відбивною а трохи ’шкідливого’ докупи з переглядом цікавої стрічки
Бойцовская• 29 мая 2025
Курячі чіпси і напізаю соломкою моркву і огірок, можу зробити соус - йогурт, зелень часник. Ще можу з лаваша чіпси зробити
Ушла и Пришла• 29 мая 2025
Ответ дляГостра на язик
Блін, а я прямо завжди чекаю п´ятницю заради цієї ’анархії’)))) ми ще й всідаємося на підлозі на крісла мішки, ставимо два столики малих (ті що типу для кави в постіль), лишаємо тільки лед підсвітку і кайфуємо. Правда вага мене не парить, вона сама зафіксувалася на 63 кг і вже багато років тримається, плюс мінус 2 кг. Мене влаштовує абсолютно, я не можу знущатися з себе дієтами, тренуваннями, дуже тяжко мені це дається))))
мадам Везувий• 29 мая 2025
Разом з пивом купую чіпси. Смачні, зараза ... Але пиво п´ю саме по собі, щоб не псувати смак. Чіпси поїдаю під час повітряних тривог... Теж самі по собі.