Без QR коду• 22 мая в 11:24
Какие КОК пьете ?
Вы довольны ? Нет каких-то жестких побочек?
ПлюшкамиБалуюсь• 22 мая в 11:30
В Украине пила Ярину. В другой стране пью Сюзанне. Довольна . Побочек нет.
Вероятненько• 22 мая в 11:36
Дарілія. Єдині, від яких не піднімається тиск. Є побочки, але з ними хоча б можна жити. Пʼю вже років 9.
Без QR коду
• 22 мая в 11:58
Ответ дляMacOS-ница
Ніякі. Пила півроку Ярину. Почалися побочки.
Какие именно были побочки у вас ?
Гуляю босоніж• 22 мая в 12:01
Автор, перевірте себе на тромбофілію)) бо якщо вона є, кокі не можна пити
наКоблучках• 22 мая в 13:01
Пью 2 года Джаз+, уже можно бы и бросать, но летом хочу четкого графика
MacOS-ница• 22 мая в 13:24
Ответ дляБез QR коду
Какие именно были побочки у вас ?
Тяжкі ноги, мігрені, печінка почала жирніти
Мяо мой мяо• 23 мая в 17:15
Приймала Ярину Плюс 1,5 року: набрала вагу + 5кг, вени на ногах повилазили, варікоз. Після відміни стався тромбоз, закупорка вени.