Злюка-закусюка• 29 мая в 10:20

Купила смалець 5гр за кг і свинячу голову за 100гр(5кг)ДЕШЕВО!

На тиждень напекла печива,супи,борщі,подливка,язик заливний.Сім´я сита і за копійки.Ще і собакам каші варила на кістках.
автор Злюка-закусюка • 29 мая в 10:21
Свиняча голова по 25 гр за кг.Заважила на сто гривнів
Проста_людина• 29 мая в 10:21
Жкт вам за це дякую не скаже…
Вельшановна• 29 мая в 10:21
Смалец по 5 гр за кг? Что-то очень дешево
Конфиденциальность• 29 мая в 10:22
Маня, а як ж три села, які тримаєш? Все так погано?
автор Злюка-закусюка • 29 мая в 10:22
Ответ дляВельшановна
У нас приватна лавка ,хазяїн скуповлює свині по району і з жінкою продають.Сало по 50 гр і без хімії
автор Злюка-закусюка • 29 мая в 10:23
Ответ дляВельшановна
Без запаху,середове сало називається.Воно в випічку дуже добре
Фуліганка• 29 мая в 10:25
Ответ дляЗлюка-закусюка
Автор,тут всі запальцьовані.
Зараз гімном на вентилятор кидатимуть
Люблю Украину• 29 мая в 10:25
Ответ дляЗлюка-закусюка
4кг голова?
ПростоБелка• 29 мая в 10:25
Фу. .. спасибі
Якраз сідала снідати (
Вмію заміряти найкраще• 29 мая в 10:25
Ответ дляЗлюка-закусюка
Пишіть адресу. Можливо хтось поруч і це буде в нагоді. Бо у нас таких цін на смалець немає
МадамОхмури• 29 мая в 10:27
Ответ дляЗлюка-закусюка
Брешете. Середове сало на базарі 30-40 грн кг смалець від 50 кг
Элька-Карамелька• 29 мая в 10:27
доброго смальцю трохи треба вживати. На ньому корисніше посмажити, ніж на олії. Звичайно, якщо це не часто.
МадамОхмури• 29 мая в 10:27
Ответ дляФуліганка
Автор,тут всі запальцьовані.
Зараз гімном на вентилятор кидатимуть
А що ми можемо сказати про печиво на смальці?
Нажористо
Люблю Украину• 29 мая в 10:28
Ответ дляМадамОхмури
Нажористо
Обычное печенье,лучше чем на маргарине, на масле сейчас не каждый может себе позволить
Мerida• 29 мая в 10:30
Ответ дляМадамОхмури
Нажористо
вы хоть раз составили торта или печенья читали? Там как раз смалец и идёт.
Лорка-хлорка• 29 мая в 10:30
Ответ дляВельшановна
Може з кнура.
Всіх підсаджую• 29 мая в 10:30
Купили, то їжте
Я таке не їм
04214• 29 мая в 10:30
Ответ дляЗлюка-закусюка
Тр вы купили ик сало чи вже пкретоплене в жир? Бо в випічку кладеться смалець , а це перетворений внутрішній жир
Я погнала• 29 мая в 10:31
Безкоштовно не роздають?
Фенте Фря• 29 мая в 10:31
Ответ дляФуліганка
Автор,тут всі запальцьовані.
Зараз гімном на вентилятор кидатимуть
ну такое, не все любят свиные головы и жир кушать. для этого не надо быть запальцованным))
ПоЗиТиВнАя• 29 мая в 10:31
Ответ дляМадамОхмури
Нажористо
А вы печенье с брокколи печете вместо жиров?
ЗновЗдоров• 29 мая в 10:31
Ответ дляЛюблю Украину
4кг голова?
И в придачу с языком. Верим, охотно верим.
04214• 29 мая в 10:32
Ответ дляМадамОхмури
Нажористо
Те, що ви не розумієтесь. На смальці найкраще і найсмачніше пісочне тісто
Девальвация• 29 мая в 10:33
Не зрозуміла за вас порадіти чи поспівчувати? Бо ми їли голову і смажили на смальці в 90х, коли була печаль з грошима і рівень життя пробивав дно. Це вже ми до такого рівня навоювалися? Норм, далі буде. Що там кацапи, з голоду пузнуть?
МадамОхмури• 29 мая в 10:33
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Взагалі без печива живу. Пусті калорії
Лорка-хлорка• 29 мая в 10:34
Ответ для04214
Тут згодна, а якщо ще й на варених жовтах.
Так то не печиво, то пісня!
ПоЗиТиВнАя• 29 мая в 10:34
Ответ дляМадамОхмури
Взагалі без печива живу. Пусті калорії
так вы от голодного стресса тут свои бестолковые комментарии строчите?
Мerida• 29 мая в 10:35
Глупые люди....
Хоть бы поинтересовались что такое смалец.
Всеруся, але не покорюся. Это ж какими необразованными нужно быть, чтоб зафукать смалец, чтоб поедать маргарин и пальмовое масло
ЗновЗдоров• 29 мая в 10:35
Автор, ну, допустим указанные вами блюда вполне возможно приготовить и если нет проблем с жкт, то будет очень даже вкусно. Но! указанные вами цены, это нечто. Хотя возможно вы лет пять провели в коме, резко вышли и не разобрались что произошло, побежали нам хвастаться.
Вельшановна• 29 мая в 10:35
Ответ дляЛюблю Украину
4кг голова?
Сейчас свиные головы маленькие продают. Я раз на 3 кг купила.