Злюка-закусюка• 29 мая в 10:20
Купила смалець 5гр за кг і свинячу голову за 100гр(5кг)ДЕШЕВО!
На тиждень напекла печива,супи,борщі,подливка,язик заливний.Сім´я сита і за копійки.Ще і собакам каші варила на кістках.
Злюка-закусюка
• 29 мая в 10:22
Ответ дляВельшановна
Смалец по 5 гр за кг? Что-то очень дешево
У нас приватна лавка ,хазяїн скуповлює свині по району і з жінкою продають.Сало по 50 гр і без хімії
Злюка-закусюка
• 29 мая в 10:23
Ответ дляВельшановна
Без запаху,середове сало називається.Воно в випічку дуже добре
Фуліганка• 29 мая в 10:25
Ответ дляЗлюка-закусюка
Автор,тут всі запальцьовані.
Зараз гімном на вентилятор кидатимуть
Люблю Украину• 29 мая в 10:25
Ответ дляЗлюка-закусюка
Свиняча голова по 25 гр за кг.Заважила на сто гривнів
4кг голова?
Вмію заміряти найкраще• 29 мая в 10:25
Ответ дляЗлюка-закусюка
Пишіть адресу. Можливо хтось поруч і це буде в нагоді. Бо у нас таких цін на смалець немає
МадамОхмури• 29 мая в 10:27
Ответ дляЗлюка-закусюка
Брешете. Середове сало на базарі 30-40 грн кг смалець від 50 кг
Элька-Карамелька• 29 мая в 10:27
доброго смальцю трохи треба вживати. На ньому корисніше посмажити, ніж на олії. Звичайно, якщо це не часто.
МадамОхмури• 29 мая в 10:27
Ответ дляФуліганка
Автор,тут всі запальцьовані.
Зараз гімном на вентилятор кидатимуть
А що ми можемо сказати про печиво на смальці?
Нажористо
Люблю Украину• 29 мая в 10:28
Ответ дляМадамОхмури
Нажористо
Обычное печенье,лучше чем на маргарине, на масле сейчас не каждый может себе позволить
Лорка-хлорка• 29 мая в 10:30
Ответ дляВельшановна
Може з кнура.
Фенте Фря• 29 мая в 10:31
Ответ дляФуліганка
Автор,тут всі запальцьовані.
Зараз гімном на вентилятор кидатимуть
ну такое, не все любят свиные головы и жир кушать. для этого не надо быть запальцованным))
ПоЗиТиВнАя• 29 мая в 10:31
Ответ дляМадамОхмури
Нажористо
А вы печенье с брокколи печете вместо жиров?
ЗновЗдоров• 29 мая в 10:31
Ответ дляЛюблю Украину
4кг голова?
И в придачу с языком. Верим, охотно верим.
Девальвация• 29 мая в 10:33
Не зрозуміла за вас порадіти чи поспівчувати? Бо ми їли голову і смажили на смальці в 90х, коли була печаль з грошима і рівень життя пробивав дно. Це вже ми до такого рівня навоювалися? Норм, далі буде. Що там кацапи, з голоду пузнуть?
МадамОхмури• 29 мая в 10:33
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Взагалі без печива живу. Пусті калорії
Лорка-хлорка• 29 мая в 10:34
Ответ для04214
Те, що ви не розумієтесь. На смальці найкраще і найсмачніше пісочне тісто
Тут згодна, а якщо ще й на варених жовтах.
Так то не печиво, то пісня!
ПоЗиТиВнАя• 29 мая в 10:34
Ответ дляМадамОхмури
Взагалі без печива живу. Пусті калорії
так вы от голодного стресса тут свои бестолковые комментарии строчите?
ЗновЗдоров• 29 мая в 10:35
Автор, ну, допустим указанные вами блюда вполне возможно приготовить и если нет проблем с жкт, то будет очень даже вкусно. Но! указанные вами цены, это нечто. Хотя возможно вы лет пять провели в коме, резко вышли и не разобрались что произошло, побежали нам хвастаться.
Вельшановна• 29 мая в 10:35
Ответ дляЛюблю Украину
4кг голова?
Сейчас свиные головы маленькие продают. Я раз на 3 кг купила.