ТаЕщеОптимистка• 29 мая 2025

Які снеки до пива або фільму берете?

і які не надто шкідливі, але смачні?
И.О. человека• 29 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Нет, на разлив сколько ни пробовали невкусно. Именно Кроненбург 1664 в любом маркете. На него кстати часто бывают неплохие скидки, тогда таримся побольше чтоб надолго хватило))))
Кроненбург это ванлав. Мне нет ничего вкуснее него. Кстати, щас в атб акция на жестянку 0,5, белый
И.О. человека• 29 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Блін, а я прямо завжди чекаю п´ятницю заради цієї ’анархії’)))) ми ще й всідаємося на підлозі на крісла мішки, ставимо два столики малих (ті що типу для кави в постіль), лишаємо тільки лед підсвітку і кайфуємо. Правда вага мене не парить, вона сама зафіксувалася на 63 кг і вже багато років тримається, плюс мінус 2 кг. Мене влаштовує абсолютно, я не можу знущатися з себе дієтами, тренуваннями, дуже тяжко мені це дається))))
А рост какой у вас?