Бабка_в_кедах• 29 мая 2025

Є тут хто за три роки війни перейшли на українську мову?

floricia5121• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
А шкільні твори вони теж суржиком пишуть?) Ніколи не зустрічала дитини, що в українській школі не могла писати українською. Було таке, що одну дитину привели у 1 клас і сказали вчителю, що дитина українську погано розуміє. Але навіть ця дитина потім і читала, і писала українською.
Я зараз не про шкільні твори.
Blacky_Mik• 29 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Да, и в закарпатье все говорят на венгерском. Что касается Львова, после присоединения было дано время и возможность полякам выехать на польские территории, а украинцам из польши переехать на западную. Многие так и делали.
Но я отвечала на вопрос - откуда на юв русский? Он там всегда и был.
Поїдьте в Тячів і поговоріть там угорською. Після того спитайте щось угорською в Ужгороді, Ясіні, Сваляві або Ужку. Розкажіть про результати.

Берегівський район не тотожний Закарпаттю, але ви ж там не були, звідки вам знати.
natlem• 29 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Я зараз не про шкільні твори.
Так значить все таки українською пишуть? )
Я припускаю, що діти можуть вставляти певні зрусифіковані слова,які є у вжитку у регіоні. Від цього українська не перестає бути українською. І це явно краще за ’иво’ ’чиво’ ’панимаеш’ і тому подібні перли дітей ’рідною’ (правда?) мовою.
Еленнн• 29 мая 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Есть такие, кто в 2014 перешел, а потом обратно. Было весело наблюдать. Если до 2022 преимущественно смотрела украинский контент, то сейчас наоборот. И озвучку стала выбирать русскую, потому что украинская наполнилась какой-то дикой лексикой (раньше был классический украинский!) и «бляхо» через каждое слово.
от до речі да... пам’ятаєте, яка шикарна українська була в озвучці мультика Тачки? люди косяками сім’ями йшли дивитись. з пізнішого--фільм Спіймати Кайдаша? не так далеко-2020 рік. значить,що виявляється,можна ж озвучувати нормально??

а те, як зараз озвучують, наводить на різні думки.
snejs• 29 мая 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Погано навчаться. Я бачу приклади вже зараз, коли батьки свідомо з дитиною говорять російською, і в школі вона погано вчиться, бо не може нормально усвідомити викладений українською матеріал.
бред, я с детьми разговариваю на русском, старший в школе отлично учится на украинском, он спокойно переходит с украинского на русский и наоборот
snejs• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
Ось ’єслі нападьот’, толій поговоримо. Поки на Україну напали узькомовні, і це факт. Катували, вбивали і продовжують це робити, це факт. Мільйони українців від них постраждали. Це теж факт. Тому оперуємо фактами, а не ’єслі’.
будем ждать пока на кого нападет? мало украиномовных придурков, которые нападают на украинцев? или это не факт?
Мелитрисса• 29 мая 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Да не смешите. В УССР русский был единственным государственным языком. Как и в остальных республиках. Обучение в школах, документация и всё остальное было на русском языке. Украинский язык и литература изучались в школе как дополнительные предметы и от него кстати можно было отказаться по заявлению родителей. Или вы просто не жили в УССР. Поэтому сочиняете.
В моей школе нельзя было отказаться от украинского, да и желающих не было. В соседнем селе были классы с украинским и русским языком обучения.
Киев_Елена• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
Не можуть, бо їх того ніхто не вчив. Частина вивчила узьку від батьків, але батьки не вчили їх читати чи писати ’радним язіком’. В результаті усно вони говорити можуть (але вже не так вільно, як батьки, до речі, їх словниковий запас обмежений), але писати точно ні)
Я бачила шкільні чати своєї дитини, це цирк на дроті :) Насправді більша частина дітей пишуть українською Може третина десь намагається писати російською. Але з російського тексту граматично правильно пишуться лише деякі матюки, і то не всі. Бо вони пишуть, як чують на слух. Вони звикли до української граматики, тому для них не існує ні твердого знака, ні російської е. Вони вживають українську е. Ну і класика : ’иво’, ’ращоска’, ’хачу’.
Ну так чтоб не было «Иво», «разочка» и т.л. нужно ввести в программу обучения русский язык. Это же логично) странно говорить на русском, но не учить грамматику
vasilisa-l• 29 мая 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Только на работе по принуждению, что вызывает еще большее отторжение.
Путину жалобу пробовали писать?
floricia5121• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
На уроці укр мови дивно не писати українською, погодьтесь.
Я про те, як вони пишуть за межами школи
natlem• 29 мая 2025
Ответ дляКиев_Елена
На болотах його вчать) в Україні з якого дива? На росії живуть понад мільйон етнічних українців. Немає жодної української школи, жодного українського класа. І ніколи не було. Хто хоче вчити дітей рідній українській мові - робить то сам. Гроші узьких платників податків на українську мову не витрачаються. Тому буде паритет.
floricia5121• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
А чому ви так відноситесь до російськомовних співгромадян?
Дуже зневажливо
Киев_Елена• 29 мая 2025
Ответ дляvasilisa-l
Путину жалобу пробовали писать?
А он и так это знает)
floricia5121• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
Так, правда, чи ви не знаєте що таке рідна мова
natlem• 29 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Дуже зневажливо
Вам здається)
floricia5121• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
Вам здається)
Ну тоді вам також )
natlem• 29 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Ну тоді вам також )
Мені здається що?
vasilisa-l• 29 мая 2025
Ответ дляКиев_Елена
А он и так это знает)
Ещё он знает что ленин создал Украину
И про базы НАТО у их границ
И Украина исконно русская земля, ага
Christ1na• 29 мая 2025
В чому тема звгалі? Вся моя сім´я перейшла і дитина зараз знає тільки українську. Так що в майбутньому нас буде тільки більше. Будемо притісняти російську.
Christ1na• 29 мая 2025
Ответ дляРозбещена цяточка
Те у кого война только три года - клоуны.
Привіт кацапський бот, йди дивись рашатв
Киев_Елена• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
Сравнение некорректно) там не говорит половина населения на украинском, а в Украине половина говорит на русском. Молчу уже о том что в оккупации в школе есть предмет «украинский язык» и «украинская литература», а у нас демократия
natlem• 29 мая 2025
Ответ дляChrist1na
Ой, ви запізнилися. Як анонімів зняли, то рашаботи зникли з радарів. Прийшли б на годинку раніше, вам би тут розказали ’по чем рубероїд’) І що ніякої української мови ’нєт’, і нікому вона ’не треба’, і взагалі України ’не буде’.
Я так думаю неспроста ці теми розганяються, до чого готують суспільство?
Christ1na• 29 мая 2025
Ответ дляnatlem
Та то кацапи розгойдують нше суспільство, знають куди надавити)
floricia5121• 29 мая 2025
Ответ дляChrist1na
Ну, ви знаєте як це називається
Christ1na• 29 мая 2025
Ответ дляГостра на язик
Я також розмовляла, поки не почали нав´язувати .
Тепер тільки іноді пишу на ній .....
Але більше на російській
Ви впали у дитячу позицію?)
floricia5121• 29 мая 2025
Ответ дляChrist1na
Ви впали у дитячу позицію?)
Може для вас і так. Для мене це нормальна позиція)
Наталка -русалка• 29 мая 2025
Не знаю таких (
Наталка -русалка• 29 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
у мене завжди українська а в сексі досі російська
Фу аж блювати захотілось
Юния13• 29 мая 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
ваше повідомлення мені підняло настрій)))що ви там такого кричите)))
Christ1na• 29 мая 2025
Мені у мовному питанні дивує те, що в Україні все навчання українською, медіа також, що зрозуміло. Тобто всі, хто розмовляють російською і кому до 35 по суті не вміють нормально нею говорити і писати, бо не вчили. Але все таки продовжують її захищати)) це прикол. Тут постійно всі роблять помилки рос мовою.