Позаземний розум• Изменено 29 мая в 19:24

Темно зелена машина (болотяний колір) це поліція?

Бо ще є сигнал в цієї машини

Я Сьогодні чуть чуть під землю не звалилась…
Треба було їхати, а я стояла і за мною оця машина сильно по сигналила як поліція
Я так злякалася думала що я щось накоїла
жар-птица Нюра• 29 мая в 19:38
Ответ дляПозаземний розум
А скажіть будь ласка ці люди могли мені виписати штраф?
Блин, ну вы чего, какие-то непонятные люди выписать штраф?
Аніл• 29 мая в 19:47
Ответ дляСмайликівна
тилові щурі це, всіх мастей
О!!! Повилазили))) Ждуни) Нічого,до вАС черга дійде)))
Смайликівна• 29 мая в 19:47
Ответ дляАніл
виздоровлюйте
Викликаю на дебати• 29 мая в 19:48
Ответ дляСмайликівна
я ні разу не зустрічала на покоцаних (а їжджу дуже багато і по різних областях), щоб вели себе, як бидло. А от тилових - не раз
Ну і я не бачила, щоб вели себе , як бидло на військових. Впевнена , що автор перебільшує все. Я тилових на зелених не бачила справа в тому що. Живу в будинку , де давали квартири військовим. То деяких привозять на таких блискучих чорних тойотах. А раніше ходило пішки, пузо виваливши. Та на початку війни у багатьох з´явилися автівки з водієм, або без. Нові авто волонтери гнали з Німеччини.То жодну не перекрасили.
Автор поосто це так все сприйняла, як велику подію.в житті.
СКИБИДЫШь• 29 мая в 19:48
Где вы скрывались последние три года?))
Божа кульбабка• 29 мая в 20:00
это BeMeWe)
Капитошечка• 29 мая в 20:12
Що там боятися?Якась ви перелякана.
З родзинкою• 29 мая в 20:34
Автор, это вы на днях через двойную осевую разворачивались? Там в теме женщина на одном с вами языке писала. Как цыганка с дислексией.
Если вы действительно женщина за рулем, то на дорогах надо теперь быть еще осторожнее. А вдруг в соседнем ряду вы...