Пес Патрон• 29 мая в 21:10
А це правда, що на міжнародних поїздах УЗ можна купити їжу нормальну?
Сказали про всякі деруни і т.п.) Не можу знайти інфи, чи є така опція на поїзді Київ-Кишинів. Дякую. Бо оце ламаю голову, що брати їсти дітям.
Сонячний зайчик• 29 мая в 21:13
Там же їхати недовго ніч. Що там ламати голову? Вони у вас реально деруни б їли в потягу? )
Капитанша• 29 мая в 21:17
В інтерсіті вся їжа є. Плов, сирники, за деруни не знаю. Але гаряча повноцінна їжа точно є, бо завжди замовляю.
Мочалкин блюз• 29 мая в 21:19
Вверху отписались две специалистки в международном железнодорожном сообщении.
Особенно камерунская принцесса порадовала, которая в 22 не побрезговала на бесплатных электричках в тамбуре аж до Парижу дотелепаться...
Автор, есть нормально меню и в некоторых поездах дальнего следования, и в интерсити. В интерсити сейчас нет уже того прежнего вог кафе, сменился подрядчик. Но есть сырники, запеканка, сендвичи, горячие напитки.
Поезд до Кишинева в экспериментальной программе с меню от Клопотенко.
Love_Love_Love_• 29 мая в 21:23
Ответ дляМочалкин блюз
Удалено администрацией...
Пес Патрон
• 29 мая в 21:32
Ответ дляМочалкин блюз
Дуже дякую за інформацію! Ось це якраз і чула про меню від Клопотенко
Стильна штучка• 29 мая в 21:44
Ответ дляМочалкин блюз
А как узнать в каких поездах есть подобные меню?
У проводника спрашивать?