Злюка-закусюка• 30 мая 2025

Якщо у вас неприємний сусід, ви будете вітатися із ввічливості?

Вони пʼють , не скажу що взагалі кончані, але брудний парадний через них і в парадному прикурює і йде на вулицю. Трохи противний.
Ми не дома, але квартира своя. Вони орендують
Я вітаюся але се не з силу
БезВзяток• 30 мая 2025
Нет. Я б ещё собаку завела и на цепок возле квартиры посадила, что бы гавкала на него. Настроила в соседей против него. Жгла перед его дверью что нибудь вонючее. На бумаге описывала б все его вытворения и вешала бы по микрорайону, пусть все знают что у меня сосед неадекват.
Marinamariana• 30 мая 2025
Нет конечно - не буду . Зачем делать что то через силу если тебе за это денег не дадут
Сонячний зайчик• 30 мая 2025
Ответ дляШикаю і викаю
КончАні, параднИЙ - автор, ви в школу ходили?
Похоже в питерскааай😁
Сонячний зайчик• 30 мая 2025
Ответ дляВообще не факт
То якого ви з ним вітаєтесь? Для чого проявляти ввічливість до того, кого терпіти не можеш?
Чтобы не опускаться до его уровня
Бензопирен• 30 мая 2025
В мене сусідка, яка старша за мене років на 15 повадилась зі мною дружити. Спочатку наче норм було, але вона почала мене увесь час повчати, то я не так телеіоную, то дитина в мене скржиком розмовляє, то приперлась до мене з рецептами вчити готувати, то я я не туди наголос ставлю. Я сказала їц що мені уе неприємно і я маленька дівчика, щоб мене повчати і взагалі це невихованість повчати інших... Ну, тепер вона зі мною не вітається і не розмовляє, але я вітаюсь, мені не важко сказати їй Добрий день
успокойте_Меня• 30 мая 2025
Автор,не хотите -не здоровайтесь.Мы,когда переехали,я со всеми здоровалась.Большая половина молчит или здоровается через раз.Да,ну на хер просчитывать когда Венера в Меркурии,четные-нечетные и т.д.Перетала забивать себе голову этим говноми здороваюсь только с теми,кого знаю и кто отвечает.А по поводу уборки Вы ничего не сделаете.Я одна на этаже убираю.Раньше с 4 по 2 заметала,сейчас у себя в тамбуре,возле двери и 1 лестницу вниз,остальные пусть хоть мхом поростут
Калинові вуста• 30 мая 2025
Здороваются воспитанные люди,потому что они так воспитаны, а не по принципу нравится, не нравится. Даже если сосед засранец, это же не делает его плохим человеком.
маринабаранова• 30 мая 2025
Ввічлива людина - завжди вітається, з усіма. Чі ви сильно переймаєтесь - що сусіду буде багато здоров´я від вашого привітання?)
Lacrimo• 30 мая 2025
Ну я з сусідами нариками і всією їх бомжацькою шушерою яка шастає не вітаюся. З ким? Вони вічно в угарі : і там все на кучу і алкоголь і наркота. А з хлопчиною ( про якого ходять чутки, що він наркоторговець) вітаюсь, на вигляд адекватний. Тут не те що хочеться не вітатись , тут би продати хату мамкину і зїхати від такого контингенту куда подалі.