Lukanov• 30 мая в 14:15

ВЛК та Резерв+

Доброго дня,підкажіть будь ласка,може хто знає,чоловік пройшов ВЛК,висновку не дали,сказали йти в ТЦК і там отримати,але воно ж повинно появитися в Резерв+?через який час воно там з´явиться?може кто знає...
Черный Ловелас• 30 мая в 14:19
можно пойти за висновком и вечером звонить с полигона уже
автор Lukanov • 30 мая в 14:21
Ответ дляЧерный Ловелас
Угу,отож і я чоловіку кажу,краще почикай ,може в резерві з´виться
Vika26• 30 мая в 14:26
Придатний?
нинель 1919• 30 мая в 14:27
так он должен подписать .а только потом внесут в резерв
автор Lukanov • 30 мая в 14:33
Ответ дляVika26
Придатний?
Обмежено придатний(ну служба в тцк,логістика і т,д)
Olvia1987• 30 мая в 14:33
Ответ дляLukanov
Резерв+ треба постійно оновлювати
автор Lukanov • 30 мая в 14:33
Ответ длянинель 1919
А везде пишут,что оно автоматически внесется в обериг или тот же резерв
автор Lukanov • 30 мая в 14:34
Ответ дляOlvia1987
Резерв+ треба постійно оновлювати
Оновлює чуть не кожного дня перед роботою,бо боїться пропустити порушення,щоб не загребли
Sunrise23• 30 мая в 14:35
Должно в течении недели
автор Lukanov • 30 мая в 14:35
Ответ дляSunrise23
Должно в течении недели
То було б добре
нинель 1919• 30 мая в 14:49
Ответ дляLukanov
нет, пока муж в марте не дошел подписать ничего не внесли,это типа в хелси автоматом,но у него оно там до сих пор болтается не закрыто, у нас Киев когда подписал. то в этот же день и в резерв подтянуло .но может опять по новому уже
Bor bor• 30 мая в 14:56
У чоловіка через пару днів вже було у Резерві, це Київ
автор Lukanov • 30 мая в 15:01
Ответ дляBor bor
Ми також в столиці,так нашого сусіда примусово забрали в тцк і висновок був на руках після влк,а мій пройшов і вийшов без нічого,сказали йти в тцк і там отримати висновок
Bor bor• 30 мая в 15:03
Ответ дляLukanov
Цікаво. На ВЛК самі сказали, що підтягнеться у Резерв, і паперовий висновок він бачив, але вони самі його в ТЦК завозять і тоді вже оновлюється у Резерві
Калькулятор• 30 мая в 15:41
Чоловіку на роботі казали що ВЛК буде підтягуватись у Резерв+ довго, що там у ТЦК із цим все складно. А насправді підтягнулось дня за 4 здається
Калькулятор• 30 мая в 15:42
Ответ дляBor bor
Саме так, результат ВЛК не віддають. Можна тільки копію зняти або сфотографувати
Vika26• 30 мая в 16:28
Ответ дляLukanov
І заодно бойову повістку разом з висновком :(

Я в області, у нас після комісії голова влк йде з чоловіком до тцк-шника в кабінет і особисто вручає висновок йому. А військовий тцк питає чи є бронь, відстрочка і т.д.. Якщо немає і чоловік придатний - відразу повістка на збори. І обмежених також.
lialechka_tania• 03 июня в 15:54
Ответ дляLukanov
Це після ВЛК обмежено придатний?