Колдунья-вещунья• 30 мая 2025
Вам снились вещие сны? Или сны предостережения? Или сны с покойниками?
Давайте поболтаем, расскажите ваши интересные сны
Миллениалка• 30 мая 2025
Так. Завжди сняться. Іноді збуваються наступного дня. Іноді через кілька років
ОхиИВздохи• 30 мая 2025
Так. І цей сон збудеться в найближчі рік-два. А сниться він мені вже давно.
Тантрический кекс• 30 мая 2025
Да. Очень часто.
Обязательно если кто-то умрёт.
Потом было перед войной, чтобы не ехать в город, который оккупировали в итоге.
Было как резал меня муж, перед тем, как сообщил о разводе. Уже бывший.
Та много такого, просто уже не помню.
Мои родные так привыкли к моим снам...уже сами иногда спрашивают тебе ничего не снилось, а то предчувствие странное...
Обязательно если кто-то умрёт.
Та много такого, просто уже не помню.
все по ГОСТу!• 30 мая 2025
Снились. Не хочу описывать. Снились перед гибелью первого мужа. Еще перед смертью родственников снились.
Туфли в чешуе• 30 мая 2025
Снились. Часто що наснилось- і збулось . Про війну ще до 14 го року були сни стосовно сьогодення . Снилось як сиджу в підвалі і чую вибухи . Збулось . Дещо збулось прямо до дрібниць
Госпожа Белладонна• 30 мая 2025
Да много. С тех, что сбылись
Перед смертью папы, на утро узнала
Перед войной (22 февраля )
Перед смертью брата
Перед смертью папы, на утро узнала
Перед войной (22 февраля )
Перед смертью брата
ОхиИВздохи• 30 мая 2025
Доречі, перед ковідом і перед війною були схожі два поганих сни, але в цих снах все розрулилося врешті добре
Не гавкаю- но охраняю• 30 мая 2025
В марте 22 года снилась бабушка.Ни разу до этого не снилась.Я захожу в здание,пробираясь сквозь матрасы скрученные в самый конец коридора.Открываю самую последнюю комнату,вхожу,а там бабуля.Так светло в той комнате,такое всё белое Я хватаю скотч и говорю ’давай я тебе окна заклею’.Она отвечает ’не нужно,тут хорошо,тихо’.Через 2 дня я таки решилась выехать.К слову поселили нас в общаге действительно в такой комнате(самой дальней справа по коридору).А через неделю у нас дома под окнами ракета взорвалась(
ГонУрова дівка• 30 мая 2025
Чоловік приніс букет квітів, і пішов в туман...
За тиждень дізналася, що він пропав безвісти.
ОхиИВздохи• 30 мая 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Знайшли?
сою не люблю• 30 мая 2025
Не пам’ятаю, ні мабуть
Покійна бабуся снилася, не знаю з чим то було повʼязано, просто приснилася кілька разів і все після смерті
А я з косою• 30 мая 2025
Ответ дляАлесс
Покойник во сне-к изменению погоды
Вещие,это как? Это просто ваши мысли, отложенные на подкорке мозга
Не завжди. 17 років сниться чоловік. Після сну з ним зникають мої кавалери
Я така бойова• 30 мая 2025
Часто сниться покійна бабуся, не надою цьому значення. Вона була дуже гарною людиною і багато чого зробила для мене, фактично виростила. В мене взагалі сни феєричні, повнометражні і часто кольорові або чорно-білі з якимось одним кольором. Спілберг нервово курить в сторонці. Я вже до цього звикла, не звертаю уваги. Нещодавно щось було з пророцького, якась несподівана дрібничка. Але не памʼятаю що саме. В мене взагалі з памʼятаю не дуже
Техпаспорт на медузу• 30 мая 2025
До начала войны снились две недели все покойные родственники, думаю что за херня,и записку дала и свечи ставила все равно каждую ночь,говорила с мамой что случится что то плохое очень,война началась,и когда снились все сбылось.
Латвийские_Номера• 30 мая 2025
Мне до войны приснилось что кто-то нож в меня воткнул, через пару дней позвонили с отдела кадров сказали о моем сокращении
ГугелП@лАмался• 30 мая 2025
Моей покойной свекрови перед операцией снился умерший муж (10 лет до этого), он пришел к ней с искусственными цветами с кладбища. Она говорила, что 100% не переживет операцию. Ничего пережила, умерла спустя 4 года без всяких предварительных сновидений.
Як_наготую...• 30 мая 2025
Снились, не часто. А может и чаще, чем я думаю. Во время войны я часто ловила себя на ощущениях дежавю.
ГонУрова дівка• 30 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Ні, я без сарказму питала
Він зник на війні... Те село зараз зайняте...
Невже треба пояснювати?
ОхиИВздохи• 30 мая 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Невже треба пояснювати?
Слухайте, я нічого поганого не мала на увазі. Є випадки, коли знаходяться люди , наприклад в полоні і їх звільняють, тому не треба так
КонФФетОшка• 30 мая 2025
Мой дядя и одновременно крестный снился мне регулярно около года после смерти. Сны были не страшные. Но каждый раз после этого заболевал малой. Через год перестал сниться. Прошло 18 лет
Джем Шакіри• 31 мая 2025
У мене часто «дежавю», з дитинства - щось побачила уві сні, а потім та ж сама ситуація відбувається в реальності. Але ці ситуації повсякденні, не несуть якогось доленосного підтексту. Але я їх всі з дитинства памʼятаю.
Є один сон, не хочу його описувати, який регулярно сниться і прокидаючись, я точно знаю, що хтось із дітей в найближчі дні сильно захворіє. Вже безліч разів співпало. Вже навіть не думаю, що може не те, може пронесе, просто вже чекаю коли і розумію, що лікувати треба одразу інтенсивно і готуватись до наслідків, загострень.
Перед війною снився страшний сон, де я в будинку бабусі зі своїми дітьми, на нас нападає агресивний ведмідь і декілька крокодилів. Здавалось, що цей сон безкінечний, досі його в деталях памʼятаю… довго не могла відійти, все думала про цей сон, чому будинок бабусі. А ще ці тварини завдали нам тілесних ушкоджень уві сні, я захищала дітей, кров… бррр… Приблизно через місяць бабуся померла і після того почалась війна, я з дітьми вибиралась через тиждень з київської області важко
ГонУрова дівка• 31 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Давайте я вам поясню, бо ви мабуть дійсно не розумієте.
Ця війна, вона не кіно . Вона справжня.
І коли кажуть ´зник безвісти ´ то на 99% це означає, що тіло не можуть забрати з поля бою за різних причин. Іноді тіло лежить в гущавині зелені і його не видно
Для рідних зниклого це багаторічне пекло. Бо ти не можеш поховати його.. навіть точно не знаєш, мертвий чи ні, і навіть службу в церкві замовити не можеш. От він між світами, і рідні теж з ним там.
Тому дійсно. Не треба так.
Ця війна, вона не кіно . Вона справжня.
Тому дійсно. Не треба так.