Дружная семейка• 30 мая 2025
Київ. Брекети
Якось не помічала що в сина(13 років) зуби поїхали, були нюанси, а це щось взагалі жах.
Пішли в приватну клініку, на консультацію, лікар каже розширювальна пластинка на 4 гвинти (+-65тисяч) і брекети на обидві щелепи (десь 32-35 тисяч), але ще не зрозуміло як розширити нижню щелепу.
Це так, дуже приблизно, бо ми зробили кт обох щелеп, треба ще трг, тоді буде «видніше».
В мене не те щоб немає таких грошей, в мене зарплата 22 тисячі до оподаткування і оренда (ВПО).
Дівчата, ви все знаєте, підкажіть куди звернутися, щоб не за всі гроші світу, чи може грамотного лікаря, щоб було з ким порівняти, бо я не впевнена що з мене не тягнуть гроші, мені тут вже коронку пластмасову поставили за десятку, а нормальну можна було за дванадцять тисяч зробити, постійну.
Дружная семейка
• 30 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
что за клиника?
Не буду поки казати, може дійсно усе так і треба
Кидстаффовна• 30 мая 2025
Автор, ортодонтия- это не дёшево. И это именно тот случай, когда не стоит начинать, раз ограничены в средствах иначе получите ещё большие проблемы, лечение нельзя бросить, не доведя до финала.
Дружная семейка
• 30 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Ну так і лишати так не можна
Кидстаффовна• 30 мая 2025
Ответ дляДружная семейка
Ну так і лишати так не можна
Можно,у вашего ребенка практически наверняка уже закрылась нёбная щель. Поэтому манипуляции с выравнивание зубов будут направлены только на то,чтоб впихнуть их в зубной ряд. А это можно делать и во взрослом возрасте
Хочу наколоти губи• 30 мая 2025
Ответ дляДружная семейка
клиника клинике рознь
кому то брекеты за 100 обходятся, кому то до 30
у одних смена резинок 4 тыс, у других 1-1.5
у одних консультация бесплатная, у других 5 тыс
и вот эта разница в 3-4 раза очень существенна
поспрашивайте у соседей, знакомых, и дай бог вам найти что ищите
Щира українка• 30 мая 2025
За Київ не скажу, але вчора мені мій стоматолог озвучував ціни, то в середньому 550 долларів брекети на одну щелепу + щомісяця ходити на контроль і кожні 3 місяці чистка. Дорожчі, де контроль раз в 3 місяці - по 750 баксів
Дружная семейка
• 30 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
клиника клинике рознь
Та не знаю нікого, дім-робота, на роботі усі з дуже забезпечених родин, не в групі ж класу питати
Кидаю курити• 30 мая 2025
Что-то за пластинку очень дорого. Я месяц назад ребенку ставила за 7 тыс., но это у знакомого врача, возможно за работу она взяла чуть меньше, но все равно это и близко не 65 тыс.
Оскорбляю всячески• 30 мая 2025
Розумію, що фінанси обмежені, але сходіть ще хоча б до 2-3 лікарів і оберіть середину. Не залишайте це так, як вам тут кажуть, бо у дорослому житті через це у сина можуть вилізти набагато більші проблеми. Кісткова система формується до 16 років, ще є час, не залишайте це без уваги.
Весняний Марафон• 30 мая 2025
Обратите внимание, что в некоторых случаях (у взрослых точно) челюсть нормально можно расширить только операцией. Иначе от брэкетов можно получить зубы веером и больше проблем, чем было до них. Проконсультируйтесь у челюстно лицевого хирурга обязательно.
Iro4ka2010• 30 мая 2025
Могу дать телефон ортодонта в Кривом Роге. Поезд с Киева прибывает в Кривой Рог утром, вечером обратно в Киев. Ортодонта рекомендую с личного опыта. Работает со сложными случаями. Цены не Киевские.
Пухнасті штани• 30 мая 2025
Автор, а что значит зубы поехали?
Брекеты - это очень модно, ортодонты сейчас гребут бабло лопатами, но это может привезти (и чаще всего и приводит) к большим проблемам со спиной
Скляна миша• 30 мая 2025
Ответ дляКидаю курити
пластини дуже різні
Скляна миша• 30 мая 2025
Автор, в першу чергу потрібно шукати професіонала. Мені порадили ортодонта, був не дорогий. Зняли брекети, пішли в клініку зуби лікувати - сказали, що погано зробили і треба знов брекети. Послать хочеться.... А ще після носіння брекетів у дитини всі зуби пломбували (айконом покривали). Короче як я Вас розумію
Оскорбляю всячески• 30 мая 2025
Ответ дляПухнасті штани
Автор, а что значит зубы поехали?
У меня поїхавші зуби як раз привели до проблем зі спиною, у дорослому віці,через ріст зубів мудрості. Якщо вже почалися проблеми у дитинстві,їх треба вирішувати у дитинстві.
Багиня• 30 мая 2025
Авторе,так,цінник у ортодонтів високий.також почала займатися цим питанням.Скажу одне,що краще це не відкладати.Я обійшла декілька лікарів.Брекети за 32 за дві щелепи,то норм,я ціни нижче 40 не чула.
Капитошечка• 31 мая 2025
Пластина 65 тис? Чи може 6,5 тис? Бо 65 тис це щось нереальне. Ну хай до 10 тис пластина, хоча ми ставили дешевше.
Дружная семейка
• 31 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
То не пластина, така як в нашому дитинстві була, а розширювальна система, я не знаю чого так дорого, мені теж сказали що така «не дуже» може бути 50-60 тисяч, оця за 65 то типу норм, надійна і підходить.
Дивилася на сайтах різних клінік, теж пишуть 6,7,10,12, 18 тисяч, щоб 65 нічого не бачу, з цього і питання, може мене хочуть крєпко наї5ать, чи воно дійсно таке вартістне
Душка-свекрушка)))• 24 июня 2025
А якщо піти в щелепно-лицьову хірургію і проконсультуватися там?? Бо ортодонтичне лікування виснажливе і довге. Можливо простіше виправити операцією за раз..