Вся така шо куди там• 31 мая в 00:03

Багаж в самолёт

Девочки, объясните мне пожалуйста сколько багажа я могу с собой брать? Правда, я нифига в этом не понимаю. Одна сумка до 8кг на борт? Правильно? Фото билета прикладываю. Выручите пожалуйста!
ГЛЮкоза• 31 мая в 00:06
Уже сняла очки 🙄
КонхфЭдкаТузик• 31 мая в 00:12
Написано одна валіза до 23 кг free of charge та carry on bag до 8 кг
автор Вся така шо куди там • 31 мая в 00:13
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Спасибо! Это то, что Dushel?
Ну шо не так?• 31 мая в 00:18
Так. Написано валіза 23 кг здавати в багаж і ручна поклала невелика сумка на борт
КонхфЭдкаТузик• 31 мая в 00:18
Ответ дляВся така шо куди там
Спасибо! Это то, что Dushel?
Взагалі не зрозуміла що таке Dushel
Наскільки я зрозуміла, там таблиця. Перший checked in bag free of charge - справа до 23 кг і розміри.
Наступний рядок Dushel максимум 1 шт безкоштовно. І далі ручна поклажа розміри, вага до 8 кг. Взагалі дуже дивно, ніколи з таким не стикалася.
Можливо, хтось інший щось іще вичитає. Що це за авіакомпанія?
автор Вся така шо куди там • 31 мая в 00:41
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Взагалі не зрозуміла що таке Dushel
Finnair! Дякую! Думаю, що Ви праві.
КонхфЭдкаТузик• 31 мая в 00:48
Гарного польоту!
Бандитка Сью• 31 мая в 07:25
Главное , обратите внимание на размеры ручной клади .