СпайдерВумен• 31 мая в 08:17

Подорожі одній. Чи Ви добре розбираєтеся в транспорті..

Готелях.. Взагалі якщо інші країни то як з мовою? Чи дуже добре знаєте англійську мову? І при цьому вік 49- 52 наприклад?
Чи такого не буває, може допоможете набратися відваги? Живу зараз одна, сумно, хочеться якихось змін Чи пригод. Сама не знаю. Хто може допомогти?
Щебетуха• 31 мая в 08:18
Я туплю повсеместно, хотя мне 34) но всегда можно у кого-то спросить, есть Гугл карты, переводчик, поэтому все получается
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:18
То для вас для початку тур. Все буде організовано і зрозуміло.
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:19
І ще, чи довіряєте Google maps? Добре орієнтуєтеся?
Контрольница• 31 мая в 08:19
Англійську знаю не дуже, але подорожную. Зараз і перекладачі і купа всього, ніяких проблем
Трусиковед• 31 мая в 08:19
Мой муж не знает английского совсем. Пришлось ехать в командировку в Словакию, кажется. И машину арендовал там, справился. Хотя нервничал
Контрольница• 31 мая в 08:19
Ответ дляСпайдерВумен
А є причини їм не довіряти?
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:20
Ответ дляНе прохожу мимо
Аа..типу тур купити? Дякую. Ну трохи дорожче, але безпечніше.
Борщичок• 31 мая в 08:20
Ви взагалі раніше подорожували з кимось чи самі по Україні? І ви хочете зовсім своїм ходом чи тур?

Корява англійська зазвичай достатня щоб порозумітися, на крайній випадок є гуглтранслейтор. Ну і вміти користуватися гугл картами, всякими додатками для подорожей, це легко.
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:20
У березні 22 року потрапила до країни мову якої не чула взагалі ніколи. Англійська практично не допомагала. Тепер мені вже нічого не страшно😂
Трусиковед• 31 мая в 08:20
Ответ дляСпайдерВумен
Только выясните, есть ли там куда Вы едите, украинский роуминг.
Для меня стало шоком, что в Сербии не было украинского роуминга. Я гуляла без карт
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:21
Ответ дляЩебетуха
Переводчик то мову тої країни обираєте чи англійську?
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 08:21
Ответ дляСпайдерВумен
А що там складного? Потренуйтеся у своєму місті як доїхати Гугл Марс з пункту А до пункту Б автобусом, таксі тощо...
Трусиковед• 31 мая в 08:21
Ответ дляНе прохожу мимо
Угорщина?
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:21
Ответ дляКонтрольница
Нема страху одній чи Ви з кимось?
Леді Душка• 31 мая в 08:21
Купите готовый тур и не занимайтесь крохоборством. Все за вас куплено, билеты, рейсы, привезут в отель, рядом пляж, питание, будут возить на экскурсии, вам только отдыхать и знать язык не нужно. И часто цена такая же в результате.
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:22
Ответ дляСпайдерВумен
Не дорожче, тому що у вас буде все розраховано і мінімальні базові послуги враховані.
Борщичок• 31 мая в 08:22
Ответ дляСпайдерВумен
Дивлячись де. Якщо в полі чи глухомані - там бувають приколи. Якщо в великому мвсті - там люди зазвичай кидають актуальну інформацію. Плюс є деякі національні додатки, які популяреіші за гугл і там більше/якісніша інформація. ДБ в Німеччині наприклад.
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:22
Ответ дляТрусиковед
Мужчини трохи сміливіші.
Борщичок• 31 мая в 08:22
Ответ дляСпайдерВумен
Якщо чесно, я навіть не впевнена, що тур дорожчий.
Контрольница• 31 мая в 08:23
Ответ дляСпайдерВумен
Нема страху одній чи Ви з кимось?
Їздила з подругою.
Але вона взагалі англійську не знає, тільки окремі слова
Всі квитки, готелі замовляла я. І розмовляла скрізь я.
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 08:23
Ответ дляСпайдерВумен
Мову країни. Екран телефону показуєте з перекладачем людині і вам допоможуть у 99% випадків, якщо на туриста такого як ви не попадетесь.
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:23
Ответ дляКонтрольница
А є причини їм не довіряти?
І в підборі транспорту? До потрібного місця? Питаю, просто.
Контрольница• 31 мая в 08:24
Ответ дляСпайдерВумен
Ніколи не підводили, не губились
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:24
Ответ дляБорщичок

Раніше переважно з кимось.
Борщичок• 31 мая в 08:25
Ответ дляСпайдерВумен
Раніше переважно з кимось.
З кимось громадським транспортом чи туром? Якщо гром.транспортом, то маєте орієнтуватися що до чого.
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 08:25
Ответ дляСпайдерВумен
Все там розписано навіть с номерами автобусів, зупинки теж можете контролювати і в поїзді, і в автобусі, в метро. Все працює. Я англійської не знаю. Все гул пампс и перекладачем вирішувала і у Франції, Італії, в Польщі, Німеччині
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:25
Ответ дляНе прохожу мимо
Трусиковед• 31 мая в 08:25
Ответ дляСпайдерВумен
Мужчини трохи сміливіші.
Там выбора не было, было нужно ехать.
Он требовал меня с собой, у меня не получилось, злился долго, но со всем справился
автор СпайдерВумен • 31 мая в 08:26
Ответ дляТрусиковед
От, роумінг. То Водафон краще спеціально пакет якийсь купити?
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:26
Ответ дляТрусиковед
Угорщина?
Словаччина. Мені допомогло знання української та російської мов.
Зі мною були старші мої діти,які знають англійську мову - і уявляєте - не врятувало.
У 10 годин вечора ми приїхали у квартиру. Нас заселили.
Так ці всі розумні зі знаннями англійської стояли і кивали головою 😂 а я розмовляла зі словаками.
Вже потім, стало легше в мова не важка. А перші дні повний колапс.