СпайдерВумен• 31 мая в 08:17
Подорожі одній. Чи Ви добре розбираєтеся в транспорті..
Готелях.. Взагалі якщо інші країни то як з мовою? Чи дуже добре знаєте англійську мову? І при цьому вік 49- 52 наприклад?
Чи такого не буває, може допоможете набратися відваги? Живу зараз одна, сумно, хочеться якихось змін Чи пригод. Сама не знаю. Хто може допомогти?
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:26
Ответ дляСколько_мне_лет?
А що там складного? Потренуйтеся у своєму місті як доїхати Гугл Марс з пункту А до пункту Б автобусом, таксі тощо...
Вумна, аж страшно• 31 мая в 08:27
Мне 46. Не люблю этим заниматься, и если еду с кем-то, то обычно детали поездки планирует этот кто-то. Но когда рассчитывать не на кого (еду сама или с детьми), то все сама могу узнать, организовать и спланировать. Английский знаю на достаточном уровне.
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 08:27
Ответ дляСпайдерВумен
От, роумінг. То Водафон краще спеціально пакет якийсь купити?
Водафлн надає 10Гб до існуючого пакету безкоштовно, треба тільки активувати #600#10*
Трусиковед• 31 мая в 08:28
Ответ дляСпайдерВумен
Смотря ж куда Вы едите. Перед поездкой выясните есть ли там украинский роуминг. Не знаю, что купить. Я обошлась месным вайфаем, в парке нашла.
Ходила пешком по городу
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:28
Ответ дляСпайдерВумен
Водафон нічого не потрібно. Входить у пакет.
Туреччина тільки окреме питання.
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:28
Ответ дляБорщичок
З кимось громадським транспортом чи туром? Якщо гром.транспортом, то маєте орієнтуватися що до чого.
Туром.
Менее Более• 31 мая в 08:28
Ответ дляСпайдерВумен
І ще, чи довіряєте Google maps? Добре орієнтуєтеся?
Я уже научилась ориентироваться. Язык-не помеха вообще. Если вы в принципе общительная и расположены к людям, вам везде будет комфортно
Трусиковед• 31 мая в 08:29
Ответ дляНе прохожу мимо
Словаччина. Мені допомогло знання української та російської мов.
Зі мною були старші мої діти,які знають англійську мову - і уявляєте - не врятувало.
У 10 годин вечора ми приїхали у квартиру. Нас заселили.
Так ці всі розумні зі знаннями англійської стояли і кивали головою 😂 а я розмовляла зі словаками.
Вже потім, стало легше в мова не важка. А перші дні повний колапс.
Але угорська - це жах. В мене був шок. Заселитися не могли
Менее Более• 31 мая в 08:29
Ответ дляСпайдерВумен
Туром.
Туром вообще без проблем, вас будут кружить
Всіх підсаджую• 31 мая в 08:30
Дивлячись на ваші питання, вам не треба зараз самої подорожувати) щоб не бути в стресі)
Купуйте тур.
Я давно сама подорожую, але в новій країні завжди можуть бути свої нюанси. Чи то оплата транспорту тільки місцевою карткою, чи ще щось.
Купуйте тур.
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:30
Ответ дляСколько_мне_лет?
Все там розписано навіть с номерами автобусів, зупинки теж можете контролювати і в поїзді, і в автобусі, в метро. Все працює. Я англійської не знаю. Все гул пампс и перекладачем вирішувала і у Франції, Італії, в Польщі, Німеччині
Трохи туплю. Там різні кольори транспорту, а як їх відрізняти. Що то метро, тролейбус поїзд, трамвай.
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:32
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дякую Вам
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:32
Ответ дляТрусиковед
Там мені і роки б перебування в країні не допомогли б😂
Кажуть,що найважча мова в Європі. У кінці березня були там. В аквапарку намагалися англійською мовою спілкуватись - вони не розуміють, або ж не хочуть розуміти.
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:32
Ответ дляТрусиковед
Ходила пешком по городу
А якщо wf з паролем?
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:33
Ответ дляНе прохожу мимо
Туреччина тільки окреме питання.
Дякую.
Не Туреччина.
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:33
Ответ дляМенее Более
Общительная.
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:33
Ответ дляСпайдерВумен
Іноді і не варто самій 😂 у Франції, Австрії чи Німеччині - перший раз у метро може бути небезпечно 😂😂😂
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 08:34
Ответ дляСпайдерВумен
Так намальовані та поруч підписані види транспорту
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:35
Ответ дляСпайдерВумен
Дякую.
Не Туреччина.
Ще таксі. Додаток якщо мати на телефоні, то виручає дуже
Борщичок• 31 мая в 08:35
Ответ дляСпайдерВумен
Туром.
А чому тепер туром не хочете? По ціні ви не виграєте.
Голубая фишка• 31 мая в 08:36
Ответ дляСпайдерВумен
Да, я доверяю, так как на сегодня он даже прибытие местных городских автобусов/ S-банов до минуты знает.
После 40 много путешествовала одна, сейчас мне 51, могу сесть и поехать куда мне надо. Я знаю английский со школы на достаточном уровне, чтобы спросить, как пройти/поехать и т.д. и даже экскурсии на английском мне ОК. Поэтому мне не страшно никуда ехать одной и знакомиться с миром самостоятельно. Конечно, за исключением тех стран, куда в одиночку ездить не рекомендуют )))
Борщичок• 31 мая в 08:36
Ответ дляВсіх підсаджую
Купуйте тур.
В Кишиневі в мене був шок, оплата громадського транспорту в місцевій валюті готівкою :)
Г@Л@В@ломка• 31 мая в 08:38
Автор, прочитала тему - мне кажется, вам с туром надо ехать. Я когда сама первый раз ехала, и планировала все сама, и все нюансы узнавала - но мне и само планирование поездки в кайф Единственное - английский хорошо знаю, но он не всегда помогает.
По городу пешком не по Гугл Мапс хожу в основном, а по maps.me.
Местный транспорт - очень часто в каждой стране есть свое приложение или сайт, гугл мапс иногда ошибается все же.
Много зависит от того еще, куда и зачем вы едете. Если только отдых на море, то наверное и я бы тур брала - это даже дешевле может выйти.
Но я больше люблю ездить-ходить по разным городам, ’тюлений’ отдых не для меня, разве что в качестве небольшой передышки)
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:39
Ответ дляГолубая фишка
Ви ровесниця моя. Дякую Вам за інформацію.
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:39
Ответ дляБорщичок
Дякую, думала буде дорожче. Зараз подивлюся. На ціни.
Борщичок• 31 мая в 08:40
Ответ дляСпайдерВумен
Іноді в номері самого маршруту написано, але не завжди до речі. U метро RE електричка ВUS ясно
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:40
Ответ дляНе прохожу мимо
Таксі то дорого.
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 08:40
Їдьте організовано. Бо якщо ви сама в перший раз у Францію їдете, то я б поїхала туром якщо відпустка. Хоча їхати для мене не проблема, але весь час по справам кудись. У відпустку, якщо і не багато днів, то мені краще туром.
Борщичок• 31 мая в 08:41
Ответ дляСпайдерВумен
А якщо wf з паролем?
В громадсьаих місцях готель, кафе, іноді музей - для відвідувачів безкоштовно
СпайдерВумен
• 31 мая в 08:41
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дуже дякую Вам.