СпайдерВумен• 31 мая в 08:17
Подорожі одній. Чи Ви добре розбираєтеся в транспорті..
Готелях.. Взагалі якщо інші країни то як з мовою? Чи дуже добре знаєте англійську мову? І при цьому вік 49- 52 наприклад?
Чи такого не буває, може допоможете набратися відваги? Живу зараз одна, сумно, хочеться якихось змін Чи пригод. Сама не знаю. Хто може допомогти?
Борщик• 31 мая в 08:42
Ответ дляСпайдерВумен
Аа..типу тур купити? Дякую. Ну трохи дорожче, але безпечніше.
мне 50, как-то даже вопросов не стоит. Вариант б-спросить у проходих никто не отменял. Переводчики у всех есть
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:43
Ответ дляСпайдерВумен
Таксі то дорого.
Як сказати. Коли ви по іншому не можете доїхати, то це вихід.
І такий варіант завжди повинен бути
Щебетуха• 31 мая в 08:43
Ответ дляСпайдерВумен
Переводчик то мову тої країни обираєте чи англійську?
Когда как, обычно язык страны, но если разговор на английском, то могу и английский, потому что я когда нервничаю, то не говорю на другом языке, барьер, просто забываю все слова, т.е понимаю, а сказать в ответ не могу.
КоКоКоКоКоКо...• 31 мая в 08:44
Я добре знаю англійську , але дуже нечасто вживаю її за кордоном. Спокійно можна їздити без мови зі смартфоном
Борщичок• 31 мая в 08:44
Ответ дляСпайдерВумен
Трохи туплю. Там різні кольори транспорту, а як їх відрізняти. Що то метро, тролейбус поїзд, трамвай.
А іноді на малюнок дивитеся
Он червоний трамвай, синій на білому фоні автобус, синій на чорному метро
Борщичок• 31 мая в 08:45
Ответ дляСпайдерВумен
Дякую, думала буде дорожче. Зараз подивлюся. На ціни.
Подивіться. Тільки ж рахуйте скільки громадський транспорт коштує.
Лялькодзьоб• 31 мая в 08:45
Ответ дляБорщичок
В Кишиневі в мене був шок, оплата громадського транспорту в місцевій валюті готівкою :)
А в Украине не так? Маршрутки не в гривнах?
От чего шок?
Не прохожу мимо• 31 мая в 08:46
Ответ дляЛялькодзьоб
От чего шок?
Що готівкою, напевно. Не всі мають готівку країни де ти день - два перебуваєш. Немає сенсу.
КоКоКоКоКоКо...• 31 мая в 08:47
Ответ дляСпайдерВумен
І ще, чи довіряєте Google maps? Добре орієнтуєтеся?
В якому сенсі довіряєте ??
КоКоКоКоКоКо...• 31 мая в 08:47
Ответ дляСпайдерВумен
Зазвичай тур дешевше , ніж самостійна подорож
Борщичок• 31 мая в 08:48
Ответ дляЛялькодзьоб
От чего шок?
По-перше, маршрутки в Києві можна і по QRкоду оплатити деякі прогресивні маршрути.
Але я писала про автобуси та тролейбуси, в усій європі це можна оплатити українською карткою в салоні, а місцевим жителям ще й транспортною карткою, талоном з автомату на зупинці і т.д.
Зажуженная Жужжа• 31 мая в 08:52
я вообще не понимаю, как пользоваться общественным транспортом. Но, думаю, благодаря интернету справилась бы. Хотя сама никогда не путешествовала. Мой предел с детьми и на машине ближняя Европа - Румыния. Болгария, Греция
Но с детьми мне проще в принципе
Губи до вух• 31 мая в 08:54
Ответ дляТрусиковед
Але угорська - це жах. В мене був шок. Заселитися не могли
Да! Я почему-то думала, что там язык похож на наш. А когда впервые услышала целую тираду, глаза выкатились и только смогла из себя выдавить от неожиданности: ’Ой бля...’ 😂
Кудлата хмаринка• 31 мая в 08:55
Ответ дляСпайдерВумен
В гугл-переводчике любой язык можно выбрать, если вы об этом. Только сделать это заранее, чтобы подгрузились словари)
Голубая фишка• 31 мая в 09:02
Ответ дляБорщичок
В большинстве европейских стран можно купить проездной на все виды общественного транспорта на день, неделю, 10 дней, плюс туда еще и вход в музеи со скидкой бывает. Просто надо уточнить на вокзале этот вопрос.
Голубая фишка• 31 мая в 09:03
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну это как бы логично. У нас тоже хлеб за тугрики не купишь.
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 09:08
Ответ дляСпайдерВумен
Дуже дякую Вам.
Якщо наважитесь сама, то все у вас вийде. Якщо у вас мета поїздки культурна, музеї наприклад, то тур кращє. Індивідуальні квітки дорожче ніж групові. Якщо мета шопінг, подивитись місто, то самостійно все зможете. Навіть вдома ви можете розрахувати погодинний маршрут у який час, та поїзд сідати. На вокзалах на мою думку взагалі немає проблем. Там на табло і без мови все зрозуміло який поїзд з якої колії їде. Якщо я плутаюсь у лабіринтах переходів, перший працівник у формі подивиться ваш білет і покаже рукою куди рухатись без мови. При посадці у транспорт можна просто спитати парк динозаврів,? Вам кивнуть головою, або дадуть зрозуміти, що наступний автобус, а не цей наприклад
Борщичок• 31 мая в 09:12
Ответ дляГолубая фишка
Ну це все треба рахувати, не завжди приїзний перекриває поїздки по місту, у кожного свій темп. Я, наприклад, галопом по місту не люблю, хоча колись любила.
Борщичок• 31 мая в 09:13
Ответ дляГолубая фишка
Вам говорять про оплату карткою, йде автоматична конвертація в місцеву валюту, а ви робите вигляд, що не розумієте, про що мова, і пишете про національну валюту. Тупо.
Голубая фишка• 31 мая в 09:15
Ответ дляБорщичок
Тупо рассказывать, что у нас в маршрутке можно рассчитываться картами, а вот в Молдавии (о ужас!) - нет.
Не прохожу мимо• 31 мая в 09:22
Ответ дляГолубая фишка
Ви ніколи не були за межами України?
Ще раз - безготівковий розрахунок карткою українського банку і не потрібно мати валюту країни перебування.
Так вам логічно?
Не прохожу мимо• 31 мая в 09:23
Ответ дляГолубая фишка
Вам терміново потрібно покататися по світу 😂
Я_не_аноним_100%• 31 мая в 09:25
когда с ребенком были в Варшаве то сели не в ту сторону на транспорт) по карте) Потом еще был момент разрядился телефон, было страшновато, дошла по памяти
Сколько_мне_лет?• 31 мая в 09:26
Ответ дляНе прохожу мимо
А вам по Україні))
Бешене сарі• 31 мая в 09:26
Я зараз катаюся по Франції, далі-Італія. Сама. Нічого складного. Відпустка 3 тижні, от вирішила себе трохи розважити. Мова англійська на базовому рівні. Спілкування трохи не вистачає живого, але телефон є, завжди можу з кимось із подружок полялякати.
Голубая фишка• 31 мая в 09:26
Ответ дляНе прохожу мимо
Ви ніколи не були за межами України?
Так вам логічно?
Живу в Германии. Оплата в автобусе только наличными в евро водителю. Или покупать в автомате электронный билет (не на всех остановках он есть, только на вокзале и парочка в центре города).
Голубая фишка• 31 мая в 09:28
Ответ дляНе прохожу мимо
Я уже пол мира объездила и без ваших ’вумных’ советов. И никогда не было претензий, а почему это у вас только в местной валюте оплата
Котя_люлю• 31 мая в 09:28
Ответ дляСпайдерВумен
Автор вы никогда не выезжали за пределы Украины? Тогда лучше ехать в тур , где всё организовано. Если вы такая тревожная, языков не знаете , в транспорте и отелях не разберётесь, то лучше не рисковать.
Бешене сарі• 31 мая в 09:31
Ответ дляКотя_люлю
Неправда! Тут нічого складного немає. І взагалі вчені пишуть, що такі подорожі де треба включати усі відділи тіла і мозоку-найкраща профілактика Альцгеймера))) я б таку профілактику робила б і робила б, аби ж ще хто гроші давав)
Котя_люлю• 31 мая в 09:31
Ответ дляСпайдерВумен
Мужчини трохи сміливіші.
Вам так каэется. Я много путешествовала сама. И в траспорте и в сервисе и во всём прекрасно научилась разбиравться. Английский и немецкий у меня базовый. Среди моих подруг много тех, кто также много путешествовал по Европе.